Komunikace

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Komunikace

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

157

položek

8

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
Anybus AB7000-C
Anybus AB7000-C

Dimensions (L•W•H) 120 x 75 x 27mm or 4,72 x 2,95 x 1,06"; Weight 150g or 0,33 lbs; Operating temperature 0 to +55 °C or 0 to +131 °F; Storage temperature; -40 to +85 °C or -40 to +185 °F; Power supply 24 VDC; Current consumption; max. 200mA (Typical 1...

    

 TOP produkt 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
GSM modem Maestro MI - RS-232, RS-485, TCP/IP stack
GSM modem Maestro MI - RS-232, RS-485, TCP/IP stack

Koncové zařízení pro telemetrii s komunikací po GSM se zvyšenými požadavky na stabilitu a spolehlivost. Model MI-05; - Quad band 900/1800 850/1900; - GPRS class 10; - komunikace RS-232; - přídavný port RS-485; - možnost snadného programovaní událostí s...

    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
Převodník Ethernet na Multi mode optické vlákno, -40 ~ 85° C
Převodník Ethernet na Multi mode optické vlákno, -40 ~ 85° C

Převodník Ethernet na Multi mode optické vlákno, -40 ~ 85° C;

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Ext.převodník sběrnice RS-232 na USB, izolovaný
Ext.převodník sběrnice RS-232 na USB, izolovaný

1-port Isolated USB to RS-232 Converter; Main Features; Compliance with USB V1.1 specifications; Supports 9-wire RS-232; Provides 2,500VDC isolation protection; No external power supply necessary. Powered by USB port; Plug & Play installation, and hot-...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Ext.převodník pro MODBUS/RTU, ASCII - MODBUS/TCP
Ext.převodník pro MODBUS/RTU, ASCII - MODBUS/TCP

Main Features; Provides dual 10/100 Mbps auto-sensing Ethernet ports; Integration of Modbus TCP and Modbus RTU/ASCII networks; Supports baud rates up to 921.6 kbps; Supports up to 16 connections and 32 requests simultaneously; Supports 31 slaves per se...

    

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
Diagnostický USB kabel pro DDW-100
Diagnostický USB kabel pro DDW-100

Diagnostický USB kabel pro DDW-100,; není součástí balení DDW-100

    

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
síť.karta Myricom 2x 10Gb Ethernet, PCI-e 2.0 x8, 2x SFP+
síť.karta Myricom 2x 10Gb Ethernet, PCI-e 2.0 x8, 2x SFP+

dual-port 10Gb Ethernet; L1 rozhraní: 2x patice pro transceiver dle standardu SFP+ (typicky optika na LC konektoru, např. multimode 850nm), transceiver není ve standardním balení; Tento partnumber znamená full-height PCI provedení (nastojato do 3U a vý...

    
       
 
 
 
 
 
síť.karta Myricom 2x 10Gb Ethernet, PCI-e 2.0 x8, 2x SFP+, low profile
síť.karta Myricom 2x 10Gb Ethernet, PCI-e 2.0 x8, 2x SFP+, low profile

dual-port 10Gb Ethernet; L1 rozhraní: 2x patice pro transceiver dle standardu SFP+ (typicky optika na LC konektoru, např. multimode 850nm), transceiver není ve standardním balení; Low-profile provedení = nastojato do 2U, naležato do některých 1U strojů

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
GPIB Interface Card, universal low-profile PCI
GPIB Interface Card, universal low-profile PCI

GPIB Interface Card; Main Features; IEEE 488.2 Standard interface; Complete Talker/Listener/Controller; Industry standard 32-bit PCI bus; Data transfer rates over 1.5 Megabytes/sec; 1024-word FIFO buffer; High-Speed State Machine Bus Manager; 7 Interru...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
síťová karta Myricom 10Gb Ethernet, PCI-e x8, SFP+
síťová karta Myricom 10Gb Ethernet, PCI-e x8, SFP+

10Gb Ethernet; L1 rozhraní: patice pro transceiver dle standardu SFP+ (typicky optika na LC konektoru, např. multimode 850nm), transceiver není ve standardním balení; Dodává se s namontovanou "full height" PCI záslepkou, přiložena je také low-profile z...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Převodník Ethernet na Single mode optické vlákno
Převodník Ethernet na Single mode optické vlákno

Provides 1 x 10/100 Mbps Ethernet port with RJ45 connector; Provides 1 x 100 Mbps single-mode fiber optic port; Provides internal jumper for Link Fault Pass-through (LFP) setting; Supports full/half duplex flow control; Supports store and forward trans...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Převodník Ethernet na Single mode optické vlákno -40 ~ 75° C
Převodník Ethernet na Single mode optické vlákno -40 ~ 75° C

Provides 1 x 10/100 Mbps Ethernet port with RJ45 connector; Provides 1 x 100 Mbps single-mode fiber optic port; Provides internal jumper for Link Fault Pass-through (LFP) setting; Supports full/half duplex flow control; Supports store and forward trans...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
kabel CX4 měděný pro 10Gb Ethernet, délka 10 m
kabel CX4 měděný pro 10Gb Ethernet, délka 10 m

Metalický patch-cord s konektory CX4 - konektor je znám též pod názvy "Infiniband" nebo SFF-8470 multilane x4 externí SAS (aretace petlicemi); Určen pro 10Gb Ethernet, délka 10 m; Výrobce: GORE; Teoretické pozadí: Povídání o 10Gb Ethernetu;

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
síťová karta Myricom 10Gb Ethernet, PCI-e x8, CX4
síťová karta Myricom 10Gb Ethernet, PCI-e x8, CX4

10Gb Ethernet; L1 rozhraní: standardní CX4 metalika - konektor je znám též pod názvy "Infiniband" nebo SFF-8470 multilane x4 externí SAS; Tento partnumber teoreticky znamená full-height záslepku PCI slotu (nastojato do 3U a výš, naležato do 1U/2U se st...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
kabel CX4 měděný pro 10Gb Ethernet, délka 2 m
kabel CX4 měděný pro 10Gb Ethernet, délka 2 m

Metalický patch-cord s konektory CX4 - konektor je znám též pod názvy "Infiniband" nebo SFF-8470 multilane x4 externí SAS (aretace petlicemi); Určen pro 10Gb Ethernet, délka 2 m; Výrobce: GORE; Teoretické pozadí: Povídání o 10Gb Ethernetu;

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
transceiver SFP+ singlemode 1310nm LR 10km 10Gb Eth (zn.Finisar)
transceiver SFP+ singlemode 1310nm LR 10km 10Gb Eth (zn.Finisar)

Transceiver dle standardu SFP+; 10Gb Ethernet; Singlemode optika (LR), dosah 10 km, 1310 nm, konektor duplex LC; Výrobce: Finisar (USA); Teoretické pozadí: Povídání o 10Gb Ethernetu;

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
transceiver SFP+ multimode 850nm SR 10Gb Eth (zn.Finisar)
transceiver SFP+ multimode 850nm SR 10Gb Eth (zn.Finisar)

Transceiver dle standardu SFP+; 10Gb Ethernet; Multimode optika, SR přenos (jediná lambda), dosah silně závisí na kvalitě vlákna (počítejte 300m po OM3 vlákně), 850 nm, konektor duplex LC; Výrobce: Finisar (USA); Teoretické pozadí: Povídání o 10Gb Ethe...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Anybus-IC Evaluation Board
Anybus-IC Evaluation Board

Does not include ABIC module

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manažovatelný ethernetový switch 4Gx+4SFP
Manažovatelný ethernetový switch 4Gx+4SFP

All Gigabit Ethernet ports for Copper and SFP/Combo interfaces; SFP sockets for easy and flexible fiber expansion; Redundancy: Gigabit X-Ring (ultra high-speed recovery time < 10ms), RSTP/STP (802.1w/1D); Management: Web, Telnet, Serial Console, SNMP v...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Komunikační karta ISA, 2x CAN izolovaná
Komunikační karta ISA, 2x CAN izolovaná

Komunikační karta ISA, 2x CAN izolovaná

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

157

položek

8

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

  • Skladem - Ústí,
    500 - Montáž
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.