Komunikace

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Komunikace

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

149

položek

8

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
PCI-1680U-BE
PCI-1680U-BE

PCI komunikační karta s dvěmi opticky oddělenými nezávislými komunikačními porty CAN (Controller Area Network). Komunikační rychloast až 1 Mbit/s, LED indikace Rx, Tx a status. Podporované operační systémy 32-bit/64-bit Windows 2000/XP/Vista/7 a Linux....

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
EKI-1524-CE
EKI-1524-CE

MainFeatures; Supports 2 x 10/100Base-T redundant Ethernet networking; Provides COM port redirection (Virtual COMport), TCP and UDP modes; Supports baud rate up to 921 kbps; Allows a max of 5 hosts to access one serial port; Supports an advanced securi...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Anybus AB7000-C
Anybus AB7000-C

Anybus komunikátor seriové rozhraní RS-232/422/485 - PROFIBUS-DP; Rozměry - 120 x 75 x 27mm; Váha -150g; Provozní teploty - 0 to +55 °C  ; Napájení - 24 VDC; Seriové rozhraní - výběr RS-232, RS-422, RS-485; Počet stanic - 31 nodes via RS-422 or RS-485 ...

    

 TOP produkt 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
ADAM-4572-CE
ADAM-4572-CE

Externí I/O modul, převodník sběrnice RS-232/485/422 s protokolem MODBUS/RTU popřípadě MODBUS/ASCII na Ethernet, napájení 10V - 30V DC, montáž na DIN lištu, panel, nebo na sebe (piggyback).

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
ADAM-4571L-DE
ADAM-4571L-DE

Externí I/O modul, převodník sběrnice RS-232 na Ethernet pro realizaci vzdáleného komunikačního portu, vyžaduje speciální driver pro vytvoření virtuálního portu počítače (součástí dodávky), komunikační rychlost až 230 kB, napájení 10V - 30V DC, montáž ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Anybus AB7028-C
Anybus AB7028-C

Anybus komunikátor seriové rozhraní RS-232/422/485 - Modbus TCP; Rozměry - 120 x 75 x 27mm; Váha -150g; Provozní teploty - 0 to +55 °C  ; Napájení - 24 VDC; Seriové rozhraní - výběr RS-232, RS-422, RS-485; Počet stanic - 31 nodes via RS-422 or RS-485 ;...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
EKI-2748CI-AE
EKI-2748CI-AE

All Gigabit Ethernet ports for Copper and SFP/Combo interfaces; SFP sockets for easy and flexible fiber expansion; Redundancy: Gigabit X-Ring (ultra high-speed recovery time < 10ms), RSTP/STP (802.1w/1D); Management: Web, Telnet, Serial Console, SNMP v...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetCon 2401-m
JetCon 2401-m

Optický převodník seriového rozhraní RS-232/422/485. Určeno pro přenos dat do 5km, podpora multi-mode. Vlastnosti; 3-in-1 RS232/422/485 to serial fiber media converter; Easy mode change without resetting; Supports Multi-mode 5Km (50/125µm or 62.5/125µm...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
ADAM-4571-CE
ADAM-4571-CE

Supports RS-232/422/485 serial communication; Provides 10/100 Mbps auto-sensing Ethernet port; Supports baud rate up to 921.6 kbps; Provides COM port redirection (Virtual COM), TCP and UDP operation modes; Allows a max. of 5 hosts to access one serial ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Compex WLE200NX MiniPCI-e Wifi, 802.11a/b/g/n, 2,4 a 5Ghz, 2xU.FL
Compex WLE200NX MiniPCI-e Wifi, 802.11a/b/g/n, 2,4 a 5Ghz, 2xU.FL

full size MiniPCI-e, v konektoru využívá=vyžaduje PCI-e lane; 802.11a/b/g/n, 2T2R MIMO, dual-band, 50+50 mW; Atheros AR9280, karta je odvozena od referenčního designu XB92; "Výrobce:" Compex;

    
 
   
 
 
 
 
 
JetWave 2316-LTE-E
JetWave 2316-LTE-E

Průmyslová gateway/ router LTE + switch s více ethernetovými porty v jednom. Zařízení s vysokým rozsahem pracovních teplot je určeno do náročných aplikací s vysokou rendundancí. Disponuje metalickými i optickými porty pro gigabitový přenos dat. Funkcí ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Anybus X-gateway CANopen Master-Ethernet Modbus-TCP 2-Port Slave
Anybus X-gateway CANopen Master-Ethernet Modbus-TCP 2-Port Slave

Anybus X-gateway Modbus-TCP působí jako překladatel mezi sítí CANopen Master a Modbus-TCP; Vlastnosti; Napájení - 24 VDC +/- 10 %; Rozměry - 120x75x27 mm; Provozní teplota -25 až 55 °C; Záruka 3 roky; Síťová specifikace; Network connector - 2*RJ45 2; B...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetCon 1302-m
JetCon 1302-m

Průmyslový převodník Ethernet - Optika, 2x RJ-45 na Multi-mode vlákno 2km / SC, V2; Vlastnosti; 2x 10/100 TX port na 1x 100 FX port; Multi-mode 2 km, SC; Alarm chyb - porty, napájeni; Podpora forward modů (store, forward,..); Hliníkové šasi s krytím IP...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetCon 1302-mw
JetCon 1302-mw

Průmyslový převodník Ethernet - Optika, 2x RJ-45 na Multi-mode vlákno 2km / SC, V2; Vlastnosti; 2x 10/100 TX port na 1x 100 FX port; Multi-mode 2 km, SC; Alarm chyb - porty, napájeni; Podpora forward modů (store, forward,..); Hliníkové šasi s krytím IP...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetCon 2201-w
JetCon 2201-w

Průmyslový převodník RS232 na RS422/485, vyšší rozsah provozních teplot -40°až 70°C. Vlastnosti; Napájení 12-48V DC, ochrana polarit; Automatic RS-232 to RS-422/485 converter; Auto baud rate and direction control; High speed up to 921.6 Kbps; Supports ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
PCI-1610B-DE
PCI-1610B-DE

Komunikační karta PCI, 4x RS-232, přepěťová ochrana na vstupu; Hlavní vlastnosti: Sběrnice PCI bus 2.2 s podporou 3.3 V a 5 V; Podporovaná rychlost komunikace až 921.6 kbps; 4x RS-232; Použitý UART: XR17V354 UART a 256-byte FIFO; I/O adresa automaticky...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Seriový server 1x RS-232/485/422 na WI-FI, IEEE 802.11n, 2.4G, max 5 ser. spojení, 9 až 48VDC, -10~70°C ,
Seriový server 1x RS-232/485/422 na WI-FI, IEEE 802.11n, 2.4G, max 5 ser. spojení, 9 až 48VDC, -10~70°C ,

Wi-fi server seriového rozhraní - 1x RS-232/485/422 na WI-FI. Možnost 2x LAN (RJ-45). Podpora 802.11 b/g/n, technologie 2T2R MIMO s rychlostí až 300Mbps. Podpora Windows 10/8/7/Vista/XP/2008/2003/2000; Vlastnosti; 1-port RS-232/422/485 na Wi-FI síť; IE...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Compex WLE600VX MiniPCI-e Wifi, 802.11a/b/g/n/ac, 2,4 a 5Ghz, 2xU.FL
Compex WLE600VX MiniPCI-e Wifi, 802.11a/b/g/n/ac, 2,4 a 5Ghz, 2xU.FL

full size MiniPCI-e, v konektoru využívá=vyžaduje PCI-e lane; 802.11a/b/g/n/ac, 2T2R MIMO, dual-band, 125+125 mW (2.4 GHz) resp. 100+100 mW (5 GHz); Qualcomm/Atheros QCA9882, karta odvozena od referečního designu XB140; "Výrobce:" Compex;

    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
Anybus-IC EtherNet/IP
Anybus-IC EtherNet/IP

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
EKI-1524I-BE
EKI-1524I-BE

MainFeatures; Supports 2 x 10/100Base-T redundant Ethernet networking; Provides COM port redirection (Virtual COMport), TCP and UDP modes; Supports baud rate up to 921 kbps; Allows a max of 5 hosts to access one serial port; Supports an advanced securi...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

149

položek

8

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

  • Skladem - Ústí,
    500 - Montáž
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.