Komunikace

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Komunikace

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

139

položek

7

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
Ext.převodník sběrnice 2x RS-232 na ETHERNET
Ext.převodník sběrnice 2x RS-232 na ETHERNET

Externí I/O modul, převodník sběrnice 2x RS-232 na Ethernet pro realizaci vzdáleného komunikačního portu, vyžaduje speciální driver pro vytvoření virtuálního portu počítače, komunikační rychlost až 230 kB, napájení 10V - 30V DC, montáž na DIN lištu, pa...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Anybus Communicator CAN PROFINET IO
Anybus Communicator CAN PROFINET IO

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Převodník Ethernet na Single mode optické vlákno
Převodník Ethernet na Single mode optické vlákno

Převodník Ethernet na Single mode optické vlákno; Hlavní vlastnosti: 1x 10/100 Mbps Ethernet port (RJ45 konektor]; 1x 100 Mbps Multi-mode/Single-mode SC konektor; Podpora funkcí: Link Fault Pass-through (LFP); Podpora full/half duplex flow control; Pod...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Anybus Communicator CAN Modbus-RTU
Anybus Communicator CAN Modbus-RTU

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Převodník RS-232/422/485 na Ethernet, TCP/IP, UDP, MODBUS gateway, ATEX
Převodník RS-232/422/485 na Ethernet, TCP/IP, UDP, MODBUS gateway, ATEX

Převodník RS-232/422/485 na Ethernet. Pracuje i v režimu MODBUS gateway, tj. převod mezi Modbus RTU Master / Modbus TCP Slave(server) , nebo opačně Modbus TCP Master (client) / Modbus RTU Slave; - TCP/IP i UDP u propojení bod-bod; - TCP/IP - klient, se...

    

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
Anybus Communicator LonWorks to Modbus-RTU slave single packed
Anybus Communicator LonWorks to Modbus-RTU slave single packed

Only Modbus Slave, Configuration Tool, LW Tool-ABC included.

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Media Converter, 1x 10/100Base TX, 1x 100BaseFX - MM/LC 2 km, –25 to +70°C, 10–60 VDC, ATEX
Media Converter, 1x 10/100Base TX, 1x 100BaseFX - MM/LC 2 km, –25 to +70°C, 10–60 VDC, ATEX

Převodník média Ethernet 10/100TX 100FX, LC konektor, MM 2km; - transparentní pro velké rámce (QoS and VLAN); - galvanická izolace a rozšířená ochrana proti přepětí; - konfigurace pomocí DIP přepínačů (rychlost, duplex, auto-negotiation); - kontrola da...

    

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
Configuration/Console cable for WeOS & diagnostic cable for DDW-120, USB 2 m
Configuration/Console cable for WeOS & diagnostic cable for DDW-120, USB 2 m

Diagnostický USB kabel pro DDW-120, DDW-225, DDW-226, DDW-142, Lynx+, RedFox; není součástí balení DDW-120

    

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
Komunikační karta PCI, 4x RS-232
Komunikační karta PCI, 4x RS-232

Komunikační karta PCI, 4x RS-232; Hlavní vlastnosti: Sběrnice PCI bus 2.2 s podporou 3.3 V a 5 V; Podporovaná rychlost komunikace až 921.6 kbps; 4x RS-232; Použitý UART: OXuPCI954 UART a 128-byte FIFO; I/O adresa automaticky přidělena PCI Plug & Play; ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Ext.převodník sběrnice RS-232/485/422 na ETHERNET
Ext.převodník sběrnice RS-232/485/422 na ETHERNET

Supports RS-232/422/485 serial communication; Provides 10/100 Mbps auto-sensing Ethernet port; Supports baud rate up to 921.6 kbps; Provides COM port redirection (Virtual COM), TCP and UDP operation modes; Allows a max. of 5 hosts to access one serial ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Ext.převodník 2x RS-232/422/485 GPRS IP Gateway
Ext.převodník 2x RS-232/422/485 GPRS IP Gateway

Universal quad-band GSM/GPRS 850/900/1800/1900 MHz; Dual SIM for telecom redundancy; Support SDHC SD Card for Data Buffering; Connect Ethernet and Serial Devices over VPN; Various operation modes: COM port redirector, RVCOM, TCP, UDP, SMS tunnel, and p...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Anybus X-gateway PROFIBUS DP-V0 Master CC-Link IE Field Network Slave
Anybus X-gateway PROFIBUS DP-V0 Master CC-Link IE Field Network Slave

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Anybus Communicator EtherNet/IP single packed
Anybus Communicator EtherNet/IP single packed

The single pack includes a CD, a config cable and a sub-network DSUB connector

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Anybus X-gateway EtherNet/IP Slave-CC-Link Slave
Anybus X-gateway EtherNet/IP Slave-CC-Link Slave

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Ext. komunikační gateway 4x RS-232/485/422 na ETHERNET
Ext. komunikační gateway 4x RS-232/485/422 na ETHERNET

MainFeatures; Supports 2 x 10/100Base-T redundant Ethernet networking; Provides COM port redirection (Virtual COMport), TCP and UDP modes; Supports baud rate up to 921 kbps; Allows a max of 5 hosts to access one serial port; Supports an advanced securi...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetCon 1201i-3kv
JetCon 1201i-3kv

Převodník USB na RS-422/RS-485 - seriové rozhraní; Specifikace: USB to RS_485 /RS_422 Serial Converter; USB 1.1/1.2/2.0 compatible; 921.6 Kbps High Speed Serial; 12Mbps USB Data Throughput; 120Ohm Line Terminator Build-in; 32 x RS-485 devices connectio...

    
       
 
 
 
 
 
JetWave 2310-HSPA
JetWave 2310-HSPA

Průmyslový 3G Gateway / Router; Interface; 2x 100/1000Base-T(X) RJ-45; 3G pro mobilní zařízení - machine-to-machine (M2M) komunikace; 2x SIM slot (Dual SIM standby); 2x 24VDC (12~48VDC) input; 1xRelay Output, 1A@24VDC; 3-pin RS-232 Diagnostic console; ...

    
       
 
 
 
 
 
JetWave 2311-HSPA
JetWave 2311-HSPA

Průmyslový WIFI IP 3G Gateway / Router; Interface; 2x 100/1000Base-T(X) RJ-45; LAN/WIFI to 3G; 3G a WIFI/WAN redundance; 3G pro mobilní zařízení - machine-to-machine (M2M) komunikace; 2x SIM slot (Dual SIM standby); 2x 24VDC (12~48VDC) input; 1xRelay O...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetCon 2301S-s
JetCon 2301S-s

Převodník Ethernet na Single-mode optické vlákno 30km / SC; Vlastnosti; 1x 10/100 TX port na 1x 100 FX port; Single-mode 30 km, SC, 8~10/125um; Alarm chyb - porty, napájeni; Podpora několika forward modů (store, forward,..); Redudantní napájení 10-60V ...

    

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
JetCon 2301S-m
JetCon 2301S-m

Převodník Ethernet na Multi.mode optické vlákno 3do 2 km / SC; Vlastnosti; 1x 10/100 TX port na 1x 100 FX port; Multi-mode 2 km, SC, 50~62.5/125um; Alarm chyb - porty, napájeni; Podpora několika forward modů (store, forward,..); Redudantní napájení 10-...

    

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

139

položek

7

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

  • Skladem - Ústí,
    500 - Montáž
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.