Komunikace

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Komunikace

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

255

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
SG-gateway - I/O + IEC 61850
SG-gateway - I/O + IEC 61850

Vzdálená terminalová SG brána pro Smart Grid aplikace. Brána do energetické sítě se 4 digitálními vstupy, 4 výstupy a komunikačním protokolem IEC61850 klient/server. Umožňuje sledování a řízení připojených zařízení ve SCADA systému. Podporuje mobilní 3...

    

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
SG-gateway - I/O + IEC60870-5-104
SG-gateway - I/O + IEC60870-5-104

Vzdálená terminalová SG brána pro Smart Grid aplikace. Brána do energetické sítě se 4 digitálními vstupy, 4 výstupy a komunikačním protokolem 60870-5-104 client/server. Umožňuje sledování a řízení připojených zařízení ve SCADA systému. Vlastnosti a výh...

    

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
JetWave 2114-LTE-E Cat.1
JetWave 2114-LTE-E Cat.1

Průmyslová LTE brána/router (Cat. 1) s nízkým přenosem dat 10Mbps (DL)/ 5Mbps (UL), interface 4x 10/100Base, 2x RS-232/422/485, 2x DI/DO, 2x SIM pro redudanci mobilního spojení, zabezpečené VPN spojení, -40° až 70°C. Vlastnosti; 4x 10/100Base-T(X) - 3x...

    

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
JetWave 2414-LTE-E Cat.4
JetWave 2414-LTE-E Cat.4

Průmyslová LTE brána/router (Cat. 4) s vysokým přenosem dat 150Mbps (DL)/ 50Mbps (UL), interface 4x 10/100Base, 2x RS-232/422/485, 2x DI/DO, 2x SIM pro redudanci mobilního spojení, zabezpečené VPN spojení, -40° až 70°C. Vlastnosti; 4x 10/100Base-T(X) -...

    

 TOP produkt 

     
 
 
 
 
 
JetWave 2111-LTE-E Cat.1
JetWave 2111-LTE-E Cat.1

Průmyslová komunikační brána/router LTE (Cat. 1) s přenosem dat 10Mbps (download )/ 5Mbps (upload), interface 1x 10/100Base, 1x RS-232/422/485, 1x DI/DO, 1x SIM, zabezpečené VPN spojení, -40° až 70°C. Vlastnosti; 1x 10/100Base-T(X) (RJ45); 1x RS-232/42...

    

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
JetWave 2411-LTE-E Cat.4
JetWave 2411-LTE-E Cat.4

Průmyslová komunikační brána/router LTE (Cat. 4) s přenosem dat 150Mbps (download )/ 50Mbps (upload), interface 1x 10/100Base, 1x RS-232/422/485, 1x DI/DO, 1x SIM, zabezpečené VPN spojení, -40° až 70°C. Vlastnosti; 1x 10/100Base-T(X) (RJ45); 1x RS-232/...

    

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
EKI-1222-CE
EKI-1222-CE

Provides 2 x 10/100 Mbps Ethernet ports for LAN redundancy; Integration of Modbus TCP and Modbus RTU/ASCII networks; Supports baud rates up to 921.6 kbps; Supports up to 16 connections and 32 requests simultaneously per one COM port; Supports 31 slaves...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
GSM modem Telit HE910 GSM/GPRS 3G 232+USB +držák na DIN
GSM modem Telit HE910 GSM/GPRS 3G 232+USB +držák na DIN

RB800U je 3G modem ideální pro bezdrátové M2M aplikace, postavený na osvědčeném modulu Telit GL865-QUAD 850/900/1800/1900 Mhz. Modul je integrován v robustním, kompaktním hliníkovém pouzdře s možností využít rozhraní RS-232. Nabízí široký rozsah napáje...

    

 Novinka 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
GSM modem Telit LE910v2 GSM/GPRS 3G 4G 232+USB +držák na DIN
GSM modem Telit LE910v2 GSM/GPRS 3G 4G 232+USB +držák na DIN

RB800U je 3G modem ideální pro bezdrátové M2M aplikace, postavený na osvědčeném modulu Telit GL865-QUAD 850/900/1800/1900 Mhz. Modul je integrován v robustním, kompaktním hliníkovém pouzdře s možností využít rozhraní RS-232. Nabízí široký rozsah napáje...

    

 Novinka 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
Media-konvertor 100Base-FX MM <-> 10/100Base-TX, duplex SC
Media-konvertor 100Base-FX MM <-> 10/100Base-TX, duplex SC

Průmyslový Ethernet switch na DIN lištu, managed ( bez PoE ); 4 porty 10/100Base-TX RJ45; 4 porty combo uplink, každý 10/100/1000Base-TX RJ45 + 100/1000Base-FX SFP; Podpora redundantních topologií typu mesh (STP/RSTP/MSTP) i kruh (ERPS, U-RING); Switch

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Media-konvertor 100Base-FX SM <-> 10/100Base-TX, duplex SC
Media-konvertor 100Base-FX SM <-> 10/100Base-TX, duplex SC

Průmyslový Ethernet switch na DIN lištu, managed ( bez PoE ); 4 porty 10/100Base-TX RJ45; 4 porty combo uplink, každý 10/100/1000Base-TX RJ45 + 100/1000Base-FX SFP; Podpora redundantních topologií typu mesh (STP/RSTP/MSTP) i kruh (ERPS, U-RING); Switch

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetWave 4110L
JetWave 4110L

Komunikační brána Lora - velmi výkonné komunikační zařízení pro přenos dat do velkých vzdáleností, až 40 km. Komunikační pásmo 410 ~ 525MHz nebo 862 ~ 1020MHz. Určeno pro menší datový přenos. Venkovní použítí - IP68, provozní teplota -40 až 75°C.

    

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
SG-gateway - I/O
SG-gateway - I/O

Vzdálená terminalová SG brána pro Smart Grid aplikace. Brána je inteligentní koncové zařízení se 4 digitálními vstupy a 4 výstupy. Umožňuje efektivní sledování a řízení energetické sítě ve SCADA systému.

    

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
SG-gateway - I/O + 3G
SG-gateway - I/O + 3G

Vzdálená terminalová SG brána pro Smart Grid aplikace. Brána je inteligentní koncové zařízení se 4 digitálními vstupy a 4 výstupy. Umožňuje efektivní sledování a řízení energetické sítě ve SCADA systému. Podporuje 3G síť.

    

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
SG-gateway - I/O + IEC 60870-5-104 + 3G
SG-gateway - I/O + IEC 60870-5-104 + 3G

Vzdálená terminalová SG brána pro Smart Grid aplikace. Brána je inteligentní koncové zařízení se 4 digitálními vstupy a 4 výstupy, podporou protokolu 60870-5-104 client/server.Efektivní sledování a řízení energetické sítě ve SCADA systému. Podpora 3G sítě

    

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
SG-gateway - I/O + IEC 61850 + 3G
SG-gateway - I/O + IEC 61850 + 3G

Vzdálená terminalová SG brána pro Smart Grid aplikace. Brána je inteligentní koncové zařízení se 4 digitálními vstupy a 4 výstupy, podporuje IEC61850. Umožňuje efektivní sledování a řízení energetické sítě ve SCADA systému. Podporuje 3G síť.

    

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
SG-gateway - I/O + IEC61850 + IEC60870-5-104 + 3G
SG-gateway - I/O + IEC61850 + IEC60870-5-104 + 3G

Vzdálená terminalová SG brána pro Smart Grid aplikace. Brána je inteligentní koncové zařízení se 4 digitálními vstupy a 4 výstupy, podporuje IEC61850 a IEC60870-5-104. Podporuje 3G síť.

    

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
SG-gateway - M-Bus
SG-gateway - M-Bus

Vzdálená terminalová SG brána pro Smart Grid aplikace s připojením do MBus protokolu. Čte až 64 měřičů energie, až do 5 km @ 300 b / s AWG15. Umožňuje efektivní sledování a řízení energetické sítě ve SCADA systému.

    

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
SG-gateway - M-Bus + 3G
SG-gateway - M-Bus + 3G

Vzdálená terminalová SG brána pro inteligentní připojení do síťě MBus. Podpora přenosu dat přes 3G síť. Čte až 64 měřičů energie, zvládá přenos až do 5 km @ 300 b / s AWG15. Vlastnosti a výhody; M-Bus Master brána umí číst až z 64 měřičů energie; Snadn...

    

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
SG-gateway - M-Bus + IEC 60870-5-104 + 3G
SG-gateway - M-Bus + IEC 60870-5-104 + 3G

Vzdálená terminalová SG brána pro Smart Grid aplikace s připojením do M-Bus protokolu a protokolu 60870-5-104 client/server. Čte až 64 měřičů energie, až do 5 km @ 300 b / s AWG15. Sledování a řízení energetické sítě ve SCADA systému. Podpora 3G spojení.

    

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

255

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

     A 

     Aktuálně nedostatek 

  • Skladem - Ústí
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.