Optické modemy

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optické modemy

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

15

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
ADAM-4541-BE
ADAM-4541-BE

Externí I/O modul, převodník sběrnice RS-232/485/422, na multimode optické vlákno 820 nm, dosah až 2.5km, komunikační rychlost až 115.2 kB, napájení 10V - 30V DC, montáž na DIN lištu, panel, nebo na sebe (piggyback).

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetCon 3701G - IEEE 802.3af/at
JetCon 3701G - IEEE 802.3af/at

Průmyslový PoE gigabitový media konvertor ethernet - optika (SFP modul); Vlastnosti; Konvertor 10/100/1000 TX na 100/1000 FX SFP; 1 x 10/100/1000 Base-TX s Auto MDI/ MDI-X funkce, Auto-Negotiation; Výkonné napájení portů - 30W PoE; IEEE 802.3af / IEEE ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetCon 3401G V2
JetCon 3401G V2

Průmyslový gigabitový media konvertor ethernet - optika (SFP modul); Vlastnosti; Konvertor 10/100/1000 TX na Gbit FX SFP; 1 x 10/100/1000 Base-TX s Auto MDI/ MDI-X funkce, Auto-Negotiation; 1 x SFP socket s funkcí hot-swappable, podpora Gigabit Etherne...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetCon 3701GP-U - IEEE 802.3af/at/bt
JetCon 3701GP-U - IEEE 802.3af/at/bt

Výkonný PoE++ gigabit media konvertor s podporou IEEE 802.3af/at/bt. Vysoký výkon až 90W na portu. Flexibilní SFP optický tranceiver. Ideální do drsných podmínek, robusní šasi a provozní teploty -40° ~ 75°C.

    

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Převodník RS-232/422/485 na optiku (multidrop), až 5km
Převodník RS-232/422/485 na optiku (multidrop), až 5km

Poslední 2ks skladem - vyprodejova cena - nahradou je LD-63 LV ST 820nm; Odbočovací optický repeater RS-232/422/485, multimode 820 nm, konektory ST; - odbočení RS-232/422/485 z optického vlákna; - provedení na DIN lištu; - napájení 12 ~ 36 V DC (možno ...

    

 Výprodej 

     
 
 
 
 
 
Optický modem, bod-bod, RS-232, singlemode, 230 V AC
Optický modem, bod-bod, RS-232, singlemode, 230 V AC

Poslední 1ks skladem - výprodejová cena - náhradou je LD-63 nebo LD-64, pro nové aplikace doporučuji řadu ODW !!!!!; Převodník RS-232 na optiku; - přenosová vzdálenost až 25 km; - kompatibilní s MD-63 jako konvertor na RS-485; - provedení na DIN lištu;...

    

 Výprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
ADAM-6541-AE
ADAM-6541-AE

Externí modul, převodník Ethernet 10/100Base-TX na optiku multimode, vestavěná izolace a přepěťová ochrana, komunikační vzdálenost 412m pro Half-duplex, 2km pro Full-duplex, napájení 10 - 30V DC, montáž na DIN lištu, panel, nebo na sebe (piggyback).

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
ADAM-6541/ST-AE
ADAM-6541/ST-AE

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Optický modem, point to point, PROFIBUS-DP, LC2 (MM)
Optický modem, point to point, PROFIBUS-DP, LC2 (MM)

Tento typ modemu se používá mezi dvěma stanicemi podporující interface PROFIBUS-DP. Zároveň je možné ODW-611 použít při vícebodovém propojování ODW-612 jako zakončovacích členů. Modem je schopen automaticky detekovat přenosovou rychlost připojené Profi...

    

 Výprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
Optický modem, redundant ring, RS-422/485, LC15 (SM)
Optický modem, redundant ring, RS-422/485, LC15 (SM)

ODW-632 slouží k vytváření záložních okruhů (lépe redundant ring) a vícebodového propojení zařízení. ODW-632 pracuje s interfacem RS-422/485. LED diody na modemu zobrazují funkčnost jednotlivých částí řetězce, tj. funkčnost záložního okruhu (redundant ...

    

 Výprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
Radio modem,2.4 GHz,100mW,WLAN 802.11b/eth/RS-232/RS-485,EU
Radio modem,2.4 GHz,100mW,WLAN 802.11b/eth/RS-232/RS-485,EU

Radio modem, 2.4 GHz, 100mW; - dle standardu 802.11b; - pracuje v režimu Acces Point, Client nebo Repeater; - rozhraní ethernet (RJ45), nebo RS-232 a nebo RS-485; - používá 128-bitové kryptování AES nebo WEP; - obsahuje firewall pomocí filtrování MAC a...

    

 Výprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
Optický modem, redundant ring, multidrop, RS-232, LC
Optický modem, redundant ring, multidrop, RS-232, LC

ODW-620-F2 - optický modem pro rozhraní RS-422/485; ODW-620-F2 slouží k vytváření záložních okruhů (lépe redundant ring) a vícebodového propojení zařízení. ODW-620-F2 pracuje s interfacem RS-232. LED diody na modemu zobrazují funkčnost jednotlivých čás...

    

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
Wireless Ethernet radio modem, 5GHz
Wireless Ethernet radio modem, 5GHz

1 x Up 100 Mbit/s, Ethernet TX. 1 x Up 115.2 kbit/s, RS-232; 1 x Up 115.2 kbit/s, RS-485; 1 x Up 11 Mbit/s, Antenna; Wi-Fi access point and client; 5GHz, 802.11a, 108 Mbit/s; Záruka 5 let;

    

 Výprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
Media Converter, 1x 10/100Base TX, 1x 100BaseFX - MM/LC 2 km, –25 to +70°C, 10–60 VDC, ATEX
Media Converter, 1x 10/100Base TX, 1x 100BaseFX - MM/LC 2 km, –25 to +70°C, 10–60 VDC, ATEX

Převodník média Ethernet 10/100TX 100FX, LC konektor, MM 2km; - transparentní pro velké rámce (QoS and VLAN); - galvanická izolace a rozšířená ochrana proti přepětí; - konfigurace pomocí DIP přepínačů (rychlost, duplex, auto-negotiation); - kontrola da...

    

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
ADAM-4542+-BE
ADAM-4542+-BE

Externí I/O modul, převodník sběrnice RS-232/485/422, na singlemode optické vlákno 1310 nm, dosah až 15km, komunikační rychlost až 115.2 kB, napájení 10V - 30V DC, montáž na DIN lištu, panel, nebo na sebe (piggyback).

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

     A 

     Aktuálně nedostatek 

  • Skladem - Ústí
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.