Produktové novinky

Onyx MATE2-2210

Onyx MATE2-2210

Onyx MATE2-2210 medical panel PC i5-9500TE, 16GB, 1TB, PCIe, 2xCOM, 2xLAN; Main Specifications; Processor; Intel® 9th Generation Core i7-9700TE 8 Cores 3.8GHz; Intel® 9th Generation Core i5-9500TE 6 Cores 3.6GHz; System Memory Supports Dual Cha...

Cena na dotaz

Novinka

Atop AXFD-1314-0523 125/155 Mbps SFP Transceiver

Atop AXFD-1314-0523 125/155 Mbps SFP Transceiver

125/155 Mbps SFP Transceiver Multi-mode 1310nm 2km, -40° ~ 85°C

Cena na dotaz

Novinka

TREK-60-M1PN0E

TREK-60-M1PN0E

Box PC pro montáž do vozidel, Intel X5-E3940, 4GB RAM, GPS, 8xPOE, VIO, LTE/GPS anténa

Cena na dotaz

Novinka

UNO-247-J1N1AE

UNO-247-J1N1AE

Box PC, Celeron J3455 1.5GHz, 2 x GbE, 4x COM, 4x USB, 1x mPCIe,1x M.2, HDMI/VGA

Cena na dotaz

Novinka

APLEX HELIO-910CP

APLEX HELIO-910CP

10,1" HMI HELIO 910CP, Intel i3 1115G4E, kapacitní TS,1xDP/HDMI, 4xUSB, 2xLAN, 1xCOM

Cena na dotaz

Novinka

APLEX ViTAM-815PH-W2O464

APLEX ViTAM-815PH-W2O464

15" XGA, IP69K, M12, Nerez, Celeron N2930, kapacitní TS, 4GB RAM, 64GB SSD, 1000cd 80°C, -20°~60°C, OB, bez tlačítka

Cena na dotaz

Novinka

Innodisk 4TB M.2 (P80) 4TG2-P 3D2 TLC NVMe

Innodisk 4TB M.2 (P80) 4TG2-P 3D2 TLC NVMe

4TB M.2 (P80) 4TG2-P 3D2 TLC NVMe 1.4, 0°C~+70°C, P/E3tis., TBW6000, MTBF>3mil., DWPD1.34

Cena na dotaz

Novinka

APLEX HELIO-916CP

APLEX HELIO-916CP

15,6" HMI HELIO 916CP, Intel i3 1115G4E, kapacitní TS,1xDP/HDMI, 4xUSB, 2xLAN, 1xCOM

Cena na dotaz

Novinka

ADVANTECH AIMB-788G2-00A1

ADVANTECH AIMB-788G2-00A1

Prům. MB, LGA1700 12th Generation Intel® Core™i9/i7/i5/i3 ATX Motherboard with DP/HDMI/VGA, DDR4, USB 3.2, M.2

Cena na dotaz