Cena

Filtr skladu

Sklad

Status

Parametrický filtr

Průmyslový ethernet

 

Řadit podle

vzestupně sestupně
183 produktů
10 stránek

Položek na stránku:

 
 

Korenix JetNet 3810G V2

Nemanažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 8x 10/100 TX PoE port a 2x 10/100/1000 TX uplink port. Navržen do mobilních zařízení pro systém komplexních sítí. Uplatnění - autobusy, lodě, vlaky. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 TX P...

Cena na dotaz

TOP produkt

 

Korenix JetNet 3205G

Nemanažovatelný switch s 5x metalickými 10/100/1000 BaseTX porty. Krytí IP31, provozní teploty -40~75°C. Certifikace EN50121-4 EMC.. Vlastnosti; 5x 10/100/1000 Base TX s auto MDI/MDI-X / Full-Half duplex; Jumbo frame - až 9K Bytes; Kompaktní Slim šasi ...

Cena na dotaz

TOP produkt

 

Korenix JetNet 3008

Nemanažovatelný switch s 8x metalický 10/100/Base TX porty. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 8x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; Kompaktní velikost s plnou redudancí; 2Gbit datová propustnost; Událos...

Cena na dotaz

TOP produkt

 

Korenix JetNet 2005

Nemanažovatelný switch s 5x metalický 10/100/BaseTX porty. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 5x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; Kompaktní velikost s plnou redudancí; Událostní alarm pro napájení i po...

Cena na dotaz

TOP produkt

 

Korenix JetNet 2005f-m V1.1

Nemanažovatelný switch s 4x metalický 10/100/BaseTX porty a 1x SC/Multi-mode, 2km. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; 1x SC port, Multi-mode, 2 km; Kompaktní velikos...

Cena na dotaz

TOP produkt

 

ADVANTECH EKI-2528-BE

EKI-2528-BE 8-port 10/100Mbps nemanažovatelný Ethernet switch

Cena na dotaz

TOP produkt

 

ADVANTECH EKI-2525-BE

5-port 10/100Mbps nemanažovatelný Ethernet switch

Cena na dotaz

TOP produkt

 

IXXAT - ASG1006-C

Vzdálená terminalová SG brána pro Smart Grid aplikace. Brána je koncová jednotka pro energetické sítě se 4 digitálními vstupy a 4 výstupy. Umožňuje sledování a řízení připojených zařízení ve SCADA. Vlastnosti a výhody; Snadný způsob přenosu vstupních a...

Cena na dotaz
 
 

ADVANTECH EKI-5525-AE

5x 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview

Cena na dotaz

Výprodej

 

Korenix SFPGLHX30-w 1000Mb Single-mode 30km, -40° ~ 85°C

Gigabitový SFP Tranceiver Korenix s rozšířeným rozsahem teplot. Single-mode transceiver s přenosem dat do 30 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 1000Base-LHX; Distance - 30 km; Wave-lenght - 1310 nm; Operation temperature - -40° ~ ...

Cena na dotaz
 
 

Westermo RFR-212-FB

- Manažovatelný switch do kolejovývh vozidels s Bypass relé; - redundant ring - obnova do 20ms; - SNMP, QoS, Router, VLAN, VPN; - MAC address filtering; - RSTP with STP fallback; - IP Configuration tool (nastavení portů, alarmů); - konfigurace pomocí W...

Cena na dotaz

Výprodej

 

Korenix JetCon 1702-A

Průmyslový PoE injector Alternative-A Data pair power feeding; Vlastnosti; Data pair power feeding; 2x Gbit ethernet na Gbit PoE; IEEE 802.3af a 802.3at kompatibilní; PoE 30W/ port, 60W celkem @ 75°C; Plug and play bez instalace; Napájení 46V až 57V DC...

Cena na dotaz

Výprodej

 

Westermo SDW-532-MM-ST2

Nemanažovatelný switch Westermo SDW-550 pro průmyslové použití. - 2x FX-SM 100 Mbit/s, 3x TX 10/100 Mbit/s, multimode, 2km, ST konektory; - autodetekce rychlosti / duplexu; - DIP-přepínače pro explicitní konfiguraci; - autodetekce MDI/MDI-X (přímý/kříž...

Cena na dotaz

Výprodej

 

Westermo SDW-541-SM-LC15

Nemanažovatelný switch Westermo SDW-550 pro průmyslové použití. - 1x FX-SM 100 Mbit/s, 4x TX 10/100 Mbit/s, Single-mode, 15km, LC connector; - autodetekce rychlosti / duplexu; - DIP-přepínače pro explicitní konfiguraci; - autodetekce MDI/MDI-X (přímý/k...

Cena na dotaz

Výprodej

 

ADVANTECH EKI-6538

Průmyslový switch 8 port 10/100, manažovatelný

Cena na dotaz

Výprodej

 

EDG-6528I-AE

8-port Industrial 10/100 Mbps Ethernet Switch; Main Features; Provides 8 x 10/100 Mbps Ethernet ports with RJ-45 connector; Supports full/half duplex flow control; Supports MDI/MDIX auto crossover; Provides broadcast storm protection; Embedded with a s...

Cena na dotaz

Výprodej

 

Westermo SLC20 SFP - Singlemode, LC-connector, 20km,

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

Cena na dotaz

Výprodej

 

SFP - Singlemode, LC-connector, 40km, 1310nm, 10/100Mbit, WestermoCF

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

Cena na dotaz

Výprodej

 

SFP - Singlemode, LC-connector, 10km, Gbit, -10 až 70°C, WestermoCF i-Line

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

Cena na dotaz

Výprodej

 

Westermo Lynx L208-F2G-S2

Plně manažovatelný layer 3 switch (router) s 4. metalickými 10/100/BaseTX porty, 1. RS-232, 1. RS-422/485 a 2. (100 Mbit/s nebo 1000 Mbit/s) SFP sloty pro moduly. Výměnné SFP moduly (optika / metalika); - nejsou součástí balení a nemusí být osazeny. Sw...

Cena na dotaz

Výprodej