100 Mbps SFP Transceiver Multi-mode 1310nm 2km, -40° ~ 85°C, DDMI

TOP produkt

Atop AXFD-1314-0523 100 Mbps SFP Transceiver

100 Mbps SFP Transceiver Multi-mode 1310nm 2km, -40° ~ 85°C, DDMI
Výrobce
ATOP Technologies
Kód

AXFD-1314-0523

Part No.

522AXFD1314001G

    Podrobnosti o produktu

    Řada Fast Ethernet SFP: 100 Mbps, 1310 nm, Multi-mode, 2 km
    • Přenosová rychlost 125/155 Mbps
    • Vlnová délka 1310 nm
    • Multi-mode
    • 2 km vzdálenost
    • Provozní teplota od -40° do 85° C
    • Certifikace UL/TUV

    Parametry

    Switche a routery

    Rozsah teplot -40°C až 85°C
    SFP druh Multi-mode

    Produkt manažer:

    Ing. Michal Rábek,  +421 911 950 449,  rabek@fccps.sk

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Switche a routery

    Rozsah teplot -40°C až 85°C
    SFP druh Multi-mode

    Související dokumenty

    Katalog
    katalog.pdf
    Katalog switche
    katalog switche.pdf
    datasheet:
    datasheet AXFD.pdf