Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filtr

 
 
916
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

199

položek

10

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
Switch 10/100 Mbit/s, 3x TX, 2x FX: ST/MM 2km, –25 to +70°C, 10–60 VDC
Switch 10/100 Mbit/s, 3x TX, 2x FX: ST/MM 2km, –25 to +70°C, 10–60 VDC

Nemanažovatelný switch Westermo SDW-550 pro průmyslové použití. - 2x FX-SM 100 Mbit/s, 3x TX 10/100 Mbit/s, multimode, 2km, ST konektory; - autodetekce rychlosti / duplexu; - DIP-přepínače pro explicitní konfiguraci; - autodetekce MDI/MDI-X (přímý/kříž...

    

 Výprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
Switch 10/100 Mbit/s, 4x TX, 1x FX: LC/SM 15km, –25 to +70°C, 10–60 VDC
Switch 10/100 Mbit/s, 4x TX, 1x FX: LC/SM 15km, –25 to +70°C, 10–60 VDC

Nemanažovatelný switch Westermo SDW-550 pro průmyslové použití. - 1x FX-SM 100 Mbit/s, 4x TX 10/100 Mbit/s, Single-mode, 15km, LC connector; - autodetekce rychlosti / duplexu; - DIP-přepínače pro explicitní konfiguraci; - autodetekce MDI/MDI-X (přímý/k...

    

 Výprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
EKI-7659C-AE
EKI-7659C-AE

8+2G průmyslový manažovatelný switch s možností vytvořit Redundantní kruhovou topologii; Hlavní vlastnosti; - Rozsah pracovních teplot -10 ~ 60° C; - 2x Gigabit (RJ45/SFP) combo port, 8x Fast Ethernet port; - SFP konektor pro použítí modulu SFP dle pož...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP-GSX/LC-AE
SFP-GSX/LC-AE

1000Base-SX Multi mode SFP module (0.5 km)

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP-GLX/LC-10E
SFP-GLX/LC-10E

1000Base-LX Single mode SFP module (10 km]

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP-FXS/LC-30E
SFP-FXS/LC-30E

100Base-FX Single-mode SFP module (30km)

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
EKI-7626C-AE
EKI-7626C-AE

16+2G průmyslový nemanažovatelný switch; Hlavní vlastnosti; - 2x Gigabit (RJ45/SFP) combo port, 16x Fast Ethernet port; - SFP konektor pro použítí modulu SFP dle požadavků aplikace - SFP moduly vybírejte zde; - Auto Negotiation a Auto MDI/MDI-X; - 4,00...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Multimode, LC-connector, 2km, 1310nm, 10/100Mbit, WestermoCF
SFP - Multimode, LC-connector, 2km, 1310nm, 10/100Mbit, WestermoCF

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
EKI-7654C-AE
EKI-7654C-AE

Main Features; 2 Gigabit Copper/SFP combo ports, plus 4 Fast Ethernet ports; Full/half duplex mode flow control; MDI/MDI-X auto crossover; SFP socket for Easy and Flexible Fiber Expansion; Redundancy: Gigabit X-Ring (ultra high-speed recovery time < 10...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Singlemode, LC-connector, 40km, 1310nm, 10/100Mbit, WestermoCF
SFP - Singlemode, LC-connector, 40km, 1310nm, 10/100Mbit, WestermoCF

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Singlemode, LC-connector, 10km, Gbit, -10 až 70°C, WestermoCF i-Line
SFP - Singlemode, LC-connector, 10km, Gbit, -10 až 70°C, WestermoCF i-Line

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    

 Výprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
WeOS, plně manažovatelný L3 switch, 4x LAN, 2x SFP slot, 1x RS-232, 1x RS-422/485, USB
WeOS, plně manažovatelný L3 switch, 4x LAN, 2x SFP slot, 1x RS-232, 1x RS-422/485, USB

Plně manažovatelný layer 3 switch (router) s 4. metalickými 10/100/BaseTX porty, 1. RS-232, 1. RS-422/485 a 2. (100 Mbit/s nebo 1000 Mbit/s) SFP sloty pro moduly. Výměnné SFP moduly (optika / metalika); - nejsou součástí balení a nemusí být osazeny. Sw...

    

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
WeOS, plně manažovatelný L2 switch, 4x LAN, 2x SFP slot, 1x RS-232, 1x RS-422/485, USB
WeOS, plně manažovatelný L2 switch, 4x LAN, 2x SFP slot, 1x RS-232, 1x RS-422/485, USB

Plně manažovatelný layer 2 switch s 4. metalickými 10/100/BaseTX porty, 1. RS-232, 1. RS-422/485 a 2. (100 Mbit/s nebo 1000 Mbit/s) SFP sloty pro moduly. Výměnné SFP moduly (optika / metalika) - nejsou součástí balení a nemusí být osazeny. Switch je vh...

    

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Singlemode, BiDi, 100 Mbit/s, 20km, 1550 nm TX, 1310 nm RX
SFP - Singlemode, BiDi, 100 Mbit/s, 20km, 1550 nm TX, 1310 nm RX

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
EKI-2528PAI-AE
EKI-2528PAI-AE

Průmyslový switch 8 portů. 4 porty s podporou PoE (injector); Hlavní parametry: podpora 10/100Mbps Auto Negotiation; ochrana proti broadcast storm (pevně nastavený rate-limit na broadcasty, multicasty a nenaučené unicasty); ESD ochrana portů 4,000 VDC;...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
EKI-2748CI-AE
EKI-2748CI-AE

All Gigabit Ethernet ports for Copper and SFP/Combo interfaces; SFP sockets for easy and flexible fiber expansion; Redundancy: Gigabit X-Ring (ultra high-speed recovery time < 10ms), RSTP/STP (802.1w/1D); Management: Web, Telnet, Serial Console, SNMP v...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
WeOS, plně manažovatelný L2 switch, 4x LAN, 2x SFP slot, USB
WeOS, plně manažovatelný L2 switch, 4x LAN, 2x SFP slot, USB

Plně manažovatelný layer 2 switch s 4. metalickými 10/100/BaseTX porty a 2. (100 Mbit/s nebo 1000 Mbit/s) SFP sloty pro moduly. Výměnné SFP moduly (optika / metalika) - nejsou součástí balení a nemusí být osazeny. Switch je vhodný do těžkých průmyslový...

    

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
Ethernet cable M12-RJ-45, 5 m
Ethernet cable M12-RJ-45, 5 m

    

 Výprodej 

     
 
 
 
 
 
JetNet 7850G-2XG-DC48
JetNet 7850G-2XG-DC48

Manažovatelný průmyslový ethernetový switch. Umožňuje uchycení do 19" racku. Možnost přenosu dat v kruhu, až 10G po SFP+. Zaroveň nabízí 48x portů TX; Vlastnosti; 48x 10/100/1000 BaseTX, 2 x 1/10GbE dual speed SFP+; Podporuje IP, VLAN & Multicast routi...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Jetnet 5310G
Jetnet 5310G

Plně anažovatelný PoE switch s 8x 10/100 TX PoE (IEEE 802.3af/at) a 2x Gbit RJ-45/SFP Combo port. Širokým rozsah provozních teplot -40° až 75°C. Vlastnosti; 8x 10/100 TX RJ PoE port a 2x Gbit RJ-45/SFP combo porty; 8x PoE port - podpora IEEE 802.3af po...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

199

položek

10

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

     A 

     Aktuálně nedostatek 

  • Skladem - Ústí
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.