Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filtr

 
 
916
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

174

položek

9

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
SFP-GLX/LC-10E
SFP-GLX/LC-10E

1000Base-LX Single mode SFP module (10 km]

    
       
 
 
 
 
 
JetNet 4508f-s V2.2
JetNet 4508f-s V2.2

Manažovatelný průmyslový switch. Možnost 6x 10/100 TX, 2x 100 FX fibre (Single-mode). Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; Supports Single-mode 30km; 32Gbps Non-Blocking, 8K MAC address table; Multiple Super Ring (recovery time Multiple Ring, and...

    

 TOP produkt 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 3810G V2
JetNet 3810G V2

Nemanažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 8x 10/100 TX PoE port a 2x 10/100/1000 TX uplink port. Navržen do mobilních zařízení pro systém komplexních sítí. Uplatnění - autobusy, lodě, vlaky. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 TX P...

    

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
EKI-7659CI-AE
EKI-7659CI-AE

8+2G průmyslový manažovatelný switch s možností vytvořit Redundantní kruhovou topologii; Hlavní vlastnosti; - Rozsah pracovních teplot -70 ~ 75° C; - 2x Gigabit (RJ45/SFP) combo port, 8x Fast Ethernet port; - SFP konektor pro použítí modulu SFP dle pož...

    

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
EKI-7710E-2CI-AE
EKI-7710E-2CI-AE

8+2G průmyslový manažovatelný switch s možností vytvořit Redundantní kruhovou topologii; Hlavní vlastnosti; - Rozsah pracovních teplot -70 ~ 75° C; - 2x Gigabit (RJ45/SFP) combo port, 8x Fast Ethernet port; - SFP konektor pro použítí modulu SFP dle pož...

    
       
 
 
 
 
 
JetNet 2005f-m V1.1
JetNet 2005f-m V1.1

Nemanažovatelný switch s 4x metalický 10/100/BaseTX porty a 1x SC/Multi-mode, 2km. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; 1x SC port, Multi-mode, 2 km; Kompaktní velikos...

    

 TOP produkt 

     
 
 
 
 
 
JetNet 4508f-m V2.2
JetNet 4508f-m V2.2

Manažovatelný průmyslový switch. Možnost 6x 10/100 TX, 2x 100 FX fibre (Multi-mode). Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; Supports Multi-mode 2 km; 32Gbps Non-Blocking, 8K MAC address table; Multiple Super Ring (recovery time Multiple Ring, and M...

    

 TOP produkt 

     
 
 
 
 
 
JetNet 3008f-s V3.0
JetNet 3008f-s V3.0

Nemanažovatelný switch s 6x metalický 10/100/BaseTX porty a 2x SC/Single-mode, 30km. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 6x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; 2x SC port, Single-mode, 30 km; QoS; Kompaktn...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Mbps SFP Transceiver Multi-mode 2km, -10° ~ 70°C
100Mbps SFP Transceiver Multi-mode 2km, -10° ~ 70°C

Průmyslový SFP Tranceiver Korenix. Multi-mode transceiver s přenosem dat do 2 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Multi-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 2 km; Wave-lenght - 1310 nm; Operation temperature - -10° ~ 70°C

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Mbps SFP Transceiver Single-mode 30km, -10° ~ 70°C
100Mbps SFP Transceiver Single-mode 30km, -10° ~ 70°C

Průmyslový SFP Tranceiver Korenix. Single-mode transceiver s přenosem dat do 30 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 30 km; Wave-lenght - 1310 nm; Operation temperature - -10° ~ 70°C

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 4508 V2
JetNet 4508 V2

Manažovatelný průmyslový switch s 8x 10/100 TX, funkce Multiple Super Ring (recovery time; Vlastnosti; 8x 10/100TX ports with Auto MDI/MDI-X; 32Gbps Non-Blocking, 8K MAC address table; Multiple Super Ring (recovery time VLAN, Private VLAN, QinQ, GVRP, ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 3008G
JetNet 3008G

Nemanažovatelný switch s 8x metalický 10/100/1000 BaseTX porty. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 8x 10/100/1000 Base TX s auto MDI/MDI-X; Kompaktní velikost s plnou redudancí; IEEE 802.1p QoS přenos ...

    
       
 
 
 
 
 
JetNet 3008f-m V3.0
JetNet 3008f-m V3.0

Nemanažovatelný switch s 6x metalický 10/100/BaseTX porty a 2x SC/Multi-mode, 2km. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 6x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; 2x SC port, Multi-mode, 2 km; QoS; Kompaktní ve...

    
       
 
 
 
 
 
JetNet 3008w V3.0
JetNet 3008w V3.0

Nemanažovatelný switch s 8x metalický 10/100/BaseTX porty. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 8x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; Kompaktní velikost s plnou redudancí; 2Gbit datová propustnost; Událost...

    
       
 
 
 
 
 
JetNet 3010G V2.3
JetNet 3010G V2.3

Nemanažovatelný switch s 7x 10/100 BaseTX porty a 3x Gbit RJ-45/SFP porty. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 7x 10/100-TX a 3x Gigabit RJ-45/SFP combo porty; 32Gbps výkoný switch s vynikající výměnou ...

    
       
 
 
 
 
 
JetNet 3010Gw V2.3
JetNet 3010Gw V2.3

Nemanažovatelný switch s 7x 10/100 BaseTX porty a 3x Gbit RJ-45/SFP porty. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 7x 10/100-TX a 3x Gigabit RJ-45/SFP combo porty; 32Gbps výkoný switch s vynikající výměnou ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
EKI-2728MI-AE
EKI-2728MI-AE

8-port 10/100/1000 Mbps, 2x opt. nemanažovatelný; Hlavní vlastnosti: podpora Jumbo frame velikosti až 9kB; krytí IP30, kovové provedení, štíhlý design; podpora: broadcast storm protection; redundantní napájení +12 ~ 48 VDC, nebo 24 VAC s alarmovým relé...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
WeOS, plně manažovatelný L2 switch, 4x LAN, 2x SFP slot, USB
WeOS, plně manažovatelný L2 switch, 4x LAN, 2x SFP slot, USB

Plně manažovatelný layer 2 switch s 4. metalickými 10/100/BaseTX porty a 2. (100 Mbit/s nebo 1000 Mbit/s) SFP sloty pro moduly. Výměnné SFP moduly (optika / metalika) - nejsou součástí balení a nemusí být osazeny. Switch je vhodný do těžkých průmyslový...

    

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
EKI-2525P-BE
EKI-2525P-BE

Průmyslový switch 5 portů. 4 porty s podporou PoE (injector); - podpora 10/100Mbps Auto Negotiation; - ochrana proti broadcast storm (pevně nastavený rate-limit na broadcasty, multicasty a nenaučené unicasty); - ESD ochrana portů 4,000 VDC; - EFT ochra...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Power cable M12, 5 m
Power cable M12, 5 m

    

 Výprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

174

položek

9

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

     A 

     Aktuálně nedostatek 

  • Skladem - Ústí
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.