Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filtr

 
 
916
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

171

položek

9

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
Nemanažovatelný kompaktní 5-port Ethernet Switch, -25 - 70°C
Nemanažovatelný kompaktní 5-port Ethernet Switch, -25 - 70°C

Nemanažovatelný switch s 5x metalický 10/100/BaseTX porty. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 5x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; Kompaktní velikost s plnou redudancí; Událostní alarm pro napájení i po...

    

 TOP produkt 

     
 
 
 
 
 
Manaž. switch, 6x 10/100 TX, 2x 100 FX SC fibre (multi mode), -10 - 70°C, EN 50121-4
Manaž. switch, 6x 10/100 TX, 2x 100 FX SC fibre (multi mode), -10 - 70°C, EN 50121-4

Manažovatelný průmyslový switch. Možnost 6x 10/100 TX, 2x 100 FX fibre (Multi-mode). Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; Supports Multi-mode 2 km; 32Gbps Non-Blocking, 8K MAC address table; Multiple Super Ring (recovery time Multiple Ring, and M...

    

 TOP produkt 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
16x 10/100 Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview, -40~75°C
16x 10/100 Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview, -40~75°C

16-port 10/100/1000Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview; Hlavní vlastnosti: 16x 10/100Base-T(X); napájení: 12~48V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -40~75°C; dokáže reportovat stav switche pomocí Modbus/TCP; dokáže...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
8-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch
8-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch

8-port Industrial Unmanaged Ethernet Switch; Main Features; Provides 8 Fast Ethernet ports with Auto MDI/MDI-X; Supports 10/100Mbps Auto Negotiation; Provides broadcast storm protection; Supports 4,000 VDC Ethernet ESD protection; Provides surge (EFT) ...

    

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
Neman. switch, 8x 10/100 Mbps (Poe) +2x 1000 TX uplink, w/8x portů PoE, DC12/24V booster
Neman. switch, 8x 10/100 Mbps (Poe) +2x 1000 TX uplink, w/8x portů PoE, DC12/24V booster

Nemanažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 8x 10/100 TX PoE port a 2x 10/100/1000 TX uplink port. Navržen do mobilních zařízení pro systém komplexních sítí. Uplatnění - autobusy, lodě, vlaky. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 TX P...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
8-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch
8-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch

8-port Industrial Unmanaged Ethernet Switch; Main Features; Provides 8 Fast Ethernet ports with Auto MDI/MDI-X; Supports 10/100Mbps Auto Negotiation; Provides broadcast storm protection; Supports 4,000 VDC Ethernet ESD protection; Provides surge (EFT) ...

    

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Manaž. switch, 6x 10/100 TX, 2x 100 FX SC fibre (single mode), -10 - 70°C, EN 50121-4
Manaž. switch, 6x 10/100 TX, 2x 100 FX SC fibre (single mode), -10 - 70°C, EN 50121-4

Manažovatelný průmyslový switch. Možnost 6x 10/100 TX, 2x 100 FX fibre (Single-mode). Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; Supports Single-mode 30km; 32Gbps Non-Blocking, 8K MAC address table; Multiple Super Ring (recovery time Multiple Ring, and...

    

 TOP produkt 

     
 
 
 
 
 
Manaž. switch do racku, 48x 10/100/1000, 2x 1/10G SFP+, 48VDC, Layer 3
Manaž. switch do racku, 48x 10/100/1000, 2x 1/10G SFP+, 48VDC, Layer 3

Manažovatelný průmyslový ethernetový switch. Umožňuje uchycení do 19" racku. Možnost přenosu dat v kruhu, až 10G po SFP+. Zaroveň nabízí 48x portů TX; Vlastnosti; 48x 10/100/1000 BaseTX, 2 x 1/10GbE dual speed SFP+; Podporuje IP, VLAN & Multicast routi...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manaž. Ethernet Switch do racku 19", 24x10/100 TX a 4Gb Uplink, w/24-port PoE
Manaž. Ethernet Switch do racku 19", 24x10/100 TX a 4Gb Uplink, w/24-port PoE

Manažovatelný průmyslový PoE switch do racku. Nabízí 24x 10/100 TX PoE port a 4x Gbit uplink port, PoE Switch w/ 24-port PoE, vysoký výkon. Vlastnosti; 24x 10/100 TX port a 4x Gbit uplink port; 24x Poe port - podpora IEEE 802.3af s 15.4w na port a IEEE...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manaž. Ethernet Switch do racku 19", 24x10/100 TX a 4Gb Uplink, w/16-port PoE
Manaž. Ethernet Switch do racku 19", 24x10/100 TX a 4Gb Uplink, w/16-port PoE

br> Manažovatelný průmyslový PoE switch do racku. Nabízí 24x 10/100 TX PoE port a 4x Gbit uplink port, PoE Switch w/ 16-port PoE, vysoký výkon. Vlastnosti; 24x 10/100 TX port a 4x Gbit uplink port; 16x Poe port - podpora IEEE 802.3af s 15.4w na port a ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manaž. PoE switch s M12 konektory, 8+2G-port , DC24V booster
Manaž. PoE switch s M12 konektory, 8+2G-port , DC24V booster

Manažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 8x 10/100 TX PoE RJ M12 port a 2x Gbit M12 uplink port. Navržen s robusními konektory. Uplatnění - PoE kamery do tramvají, vlaků, dálnice, apod. Vlastnosti; 8x 10/100 TX RJ PoE M12 port a 2x Gbit RJ M12 uplin...

    
       
 
 
 
 
 
Manaž. PoE switch s M12 konektory, 8+2G-port, Hi-power, HVDC napájecí vstup
Manaž. PoE switch s M12 konektory, 8+2G-port, Hi-power, HVDC napájecí vstup

Manažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 8x 10/100 TX PoE RJ port a 2x Gbit uplink port, vysoký výkon. Navržen s M12 konektory. Uplatnění - PoE kamery do tramvají, vlaků, dálnice, apod. Vlastnosti; 8x 10/100 TX PoE port a 2x Gbit RJ uplink port; Por...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manaž. PoE switch s M12 konektory, 8+2G-port, Hi-power
Manaž. PoE switch s M12 konektory, 8+2G-port, Hi-power

Manažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 8x 10/100 TX PoE RJ port a 2x Gbit uplink port, vysoký výkon. Navržen s M12 konektory. Uplatnění - PoE kamery do tramvají, vlaků, dálnice, apod. Vlastnosti; 8x 10/100 TX PoE port a 2x Gbit RJ uplink port; Por...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manaž. PoE switch, 8x 10/100 TX (PoE) + 2G combo, Hi-power, -40 - 75°C
Manaž. PoE switch, 8x 10/100 TX (PoE) + 2G combo, Hi-power, -40 - 75°C

Manažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 8x 10/100 TX PoE RJ port a 2x Gbit RJ/SFP Combo port. Navržen do náročných podmínek s požadavkem na přenos videa. PoE porty umožňují napájení vysoce výkonná zařízení prostřednictvím PoE jako bezdrátové access...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manaž. PoE switch, 6x 10/100 TX, w/4x PoE, -40-60°C
Manaž. PoE switch, 6x 10/100 TX, w/4x PoE, -40-60°C

Manažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 4x10/100 TX PoE RJ port a 2x10/100TX uplink port. Možnost použití do mobilních zařízení - PoE kamery do tramvají, vlaků, dálnice, apod. Vlastnosti; 4x 10/100 TX RJ PoE port; 2x 10/100 TX uplink redundance; 48...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manaž. switch, 4x 10/100 TX, w/4x PoE, 2x FX Multi-mode do 2 km, SC, -40-60°C
Manaž. switch, 4x 10/100 TX, w/4x PoE, 2x FX Multi-mode do 2 km, SC, -40-60°C

Manažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 4x10/100 TX PoE RJ port a 2x10/100FX uplink port. Optický přenos Multi-mode do 2 km. Možnost použití do mobilních zařízení - PoE kamery do tramvají, vlaků, dálnice, apod. Vlastnosti; 4x 10/100 TX RJ PoE port;...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manaž. switch, 4x 10/100 TX, w/4x PoE, 2x FX Single-mode do 30 km, SC, -40-60°C
Manaž. switch, 4x 10/100 TX, w/4x PoE, 2x FX Single-mode do 30 km, SC, -40-60°C

Manažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 4x10/100 TX PoE RJ port a 2x10/100FX uplink port. Optický přenos Single-mode do 30 km. Možnost použití do mobilních zařízení - PoE kamery do tramvají, vlaků, dálnice, apod. Vlastnosti; 4x 10/100 TX RJ PoE por...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Neman. PoE switch, 4x Gb PoE, 1x Gb RJ Uplink, 1x Gb SFP, IEEE802.3af/at PoE, DC12-36V booster
Neman. PoE switch, 4x Gb PoE, 1x Gb RJ Uplink, 1x Gb SFP, IEEE802.3af/at PoE, DC12-36V booster

Nemanažovatelný gigabitový PoE switch. Celkem 6x Gbit portů. Navržen do mobilních zařízení pro systém komplexních sítí. Uplatnění - autobusy, lodě, vlaky. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x Port IEEE 802.3af/ 802.3at PSE; 1x Gbit RJ-45 uplin...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Neman. switch, 8x 10/100 Mbps (PoE) + 2x 1000 FX SFP, w/8x portů PoE, DC12/24V booster
Neman. switch, 8x 10/100 Mbps (PoE) + 2x 1000 FX SFP, w/8x portů PoE, DC12/24V booster

Nemanažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 8x 10/100 TX PoE port a 2x Gbit FX SFP (single-mode, multi-mode, BIDI, WDM) uplink port. Navržen do mobilních zařízení pro systém komplexních sítí. Uplatnění - autobusy, lodě, vlaky. Možnost uchycení na DIN...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Neman. switch, 8x 10/100 Mbps (Poe) +2x 100 FX SFP, w/8x portů PoE, DC12/24V booster
Neman. switch, 8x 10/100 Mbps (Poe) +2x 100 FX SFP, w/8x portů PoE, DC12/24V booster

Nemanažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 8x 10/100 TX PoE port a 2x 100FX SFP (single-mode, multi-mode, BIDI, WDM) uplink port. Navržen do mobilních zařízení pro systém komplexních sítí. Uplatnění - autobusy, lodě, vlaky. Možnost uchycení na DIN l...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

171

položek

9

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

  • Skladem - Ústí,
    500 - Montáž
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.