Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filtr

 
 
916
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

190

položek

10

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
100Mbps SFP Transceiver Multi-mode 2km, -40° ~ 85°C
100Mbps SFP Transceiver Multi-mode 2km, -40° ~ 85°C

Průmyslový SFP transceiver Korenix s rozšířeným rozsahem pracovních teplot. Multi-mode tranceiver s přenosem dat do 2 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Multi-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 2 km; Wave-lenght - 1310 nm; Operation temperature - -40°...

    
       
 
 
 
 
 
JetNet 4508f-s V2.3
JetNet 4508f-s V2.3

Manažovatelný průmyslový switch. Možnost 6x 10/100 TX, 2x 100 FX fibre (Singl-mode). Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; Supports Singl-mode 30km; 32Gbps Non-Blocking, 8K MAC address table; Multiple Super Ring (recovery time Multiple Ring]

    

 TOP produkt 

     
 
 
 
 
 
JetNet 2005f-m V1.1
JetNet 2005f-m V1.1

Nemanažovatelný switch s 4x metalický 10/100/BaseTX porty a 1x SC/Multi-mode, 2km. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; 1x SC port, Multi-mode, 2 km; Kompaktní velikos...

    
       
 
 
 
 
 
JetNet 2005f-s V1.1
JetNet 2005f-s V1.1

Nemanažovatelný switch s 4x metalický 10/100/BaseTX porty a 1x SC/Multi-mode, 30km. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; 1x SC port, Single-mode, 30 km; Kompaktní veli...

    
       
 
 
 
 
 
JetNet 4510w V2.3
JetNet 4510w V2.3

Manažovatelný průmyslový switch s 7x 10/100 Base TX a 3x RJ-45/SFP Combo, funkce Multiple Super Ring (recovery time; Vlastnosti; 7x 10/100 Base TX; 3x RJ-45/SFP combo (10/100Base TX, 100Base FX); SFP porty - podpora 100M Fibre s digitalním diagnostický...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 4508if-m
JetNet 4508if-m

Manažovatelný průmyslový switch. Možnost 6x 10/100 TX, 2x 100 FX fibre (Multi-mode). Možnost uchycení na DIN lištu. Splňuje normu IEC 61850-3; Vlastnosti; Supports Multi-mode 2 km; 32Gbps Non-Blocking, 8K MAC address table; Multiple Super Ring (recover...

    

 Výprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 4508if-s
JetNet 4508if-s

Manažovatelný průmyslový switch. Možnost 6x 10/100 TX, 2x 100 FX fibre (Single-mode). Možnost uchycení na DIN lištu. Splňuje normu IEC 61850-3; Vlastnosti; Supports Single-mode 30 km; 32Gbps Non-Blocking, 8K MAC address table; Multiple Super Ring (reco...

    

 Výprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
Průmyslový VPN router, 3x Gbit LAN, 1x Gbit RJ/SFP Combo, 1x RS, Layer 3, -40 - 75°C
Průmyslový VPN router, 3x Gbit LAN, 1x Gbit RJ/SFP Combo, 1x RS, Layer 3, -40 - 75°C

Průmyslový VPN router s CPU. Možnost routování sítě na úrovní Layer 3. Rozhrání 4x 10/100/1000 TX, 1x 100/1000 Mbps SFP fiber/RJ-45, 1x RS232/422/485 , USB. Specifikace: Procesor TI AM3352 720MHz ARM Cortex-A8; Paměť 512MB DDR2 SDRAM; 4 x 10/100/1000 B...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 2005w
JetNet 2005w

Nemanažovatelný switch s 5x metalický 10/100/BaseTX porty. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 5x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; Kompaktní velikost s plnou redudancí; Událostní alarm pro napájení i po...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 5010G-w
JetNet 5010G-w

Manažovatelný průmyslový switch. Možnost 7x 10/100 TX, 3x Gigabit RJ-45/SFP combo (10 / 100 / 1000), provozní teplota -40 - 75°C, možnost uchycení na DIN lištu; Vlastnosti; 7x 10/100Base-TX; 3x Gigabit RJ-45/SFP combo ports (10 / 100 / 1000 Base-T, 100...

    
       
 
 
 
 
 
JetNet 2005f-mw V1.1
JetNet 2005f-mw V1.1

Nemanažovatelný switch s 4x metalický 10/100/BaseTX porty a 1x SC/Multi-mode, 2km. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; 1x SC port, Multi-mode, 2 km; Kompaktní velikos...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
1000Base-LHX SFP Transceiver Single-mode 30km, -10° ~ 70°C
1000Base-LHX SFP Transceiver Single-mode 30km, -10° ~ 70°C

Gigabitový SFP Tranceiver Korenix. Single-mode transceiver s přenosem dat do 30 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 1000Base-LHX; Distance - 30 km; Wave-lenght - 1310 nm; Operation temperature - -10° ~ 70°C

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
EKI-2701HPI-AE
EKI-2701HPI-AE

IEEE 802.3af/at Gigabit PoE+ Injector -40 to 75°C

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
EKI-5525-AE
EKI-5525-AE

5-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview; Hlavní vlastnosti: 5x 10/100Base-T(X); napájení: 12~48V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -10~60°C; dokáže reportovat stav switche pomocí Modbus/TCP; dokáže komuni...

    

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
EKI-5528-AE
EKI-5528-AE

8-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview; Hlavní vlastnosti: 8x 10/100Base-T(X); napájení: 12~48V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -10~60°C; dokáže reportovat stav switche pomocí Modbus/TCP; dokáže komuni...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
EKI-5525I-AE
EKI-5525I-AE

5-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview, -40~75°C; Hlavní vlastnosti: 5x 10/100Base-T(X); napájení: 12~48V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -40~75°C; dokáže reportovat stav switche pomocí Modbus/TCP; dok...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
EKI-5528I-AE
EKI-5528I-AE

8-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview, -40~75°C; Hlavní vlastnosti: 8x 10/100Base-T(X); napájení: 12~48V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -40~75°C; dokáže reportovat stav switche pomocí Modbus/TCP; dok...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
EKI-5525S-AE
EKI-5525S-AE

4x 10/100Mbps, 1x 100Base-FX (SM) Unmanaged Ethernet switch, Proview; Hlavní vlastnosti: 4x 10/100Base-T(X); 1x 100Base-FX single mode, SC konektor; napájení: 12~48V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -10~60°C; dokáže ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
EKI-5525M-ST-AE
EKI-5525M-ST-AE

4x 10/100Mbps, 1x 100Base-FX (MM) Unmanaged Ethernet switch, Proview; Hlavní vlastnosti: 4x 10/100Base-T(X); 1x 100Base-FX multi mode, ST konektor; napájení: 12~48V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -10~60°C; dokáže r...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
EKI-5725-AE
EKI-5725-AE

5-port 10/100/1000Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview; Hlavní vlastnosti: 5x 10/100Base-T(X); napájení: 12~48V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -10~60°C; dokáže reportovat stav switche pomocí Modbus/TCP; dokáže k...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

190

položek

10

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

     A 

     Aktuálně nedostatek 

  • Skladem - Ústí
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.