Cena

Filtr skladu

Sklad

Status

Parametrický filtr

Průmyslové switche

Pronikání Ethernetu do aplikací v průmyslu či dopravě klade nároky na spolehlivost. Spolehlivost sítě Ethernet závisí do velké míry na použitých základních stavebních prvcích, kterými jsou dnes již téměř výhradně přepínače (switch).

 

Řadit podle

vzestupně sestupně
205 produktů
11 stránek

Položek na stránku:

 
 

100Mbps Single-mode 30km, -40° ~ 85°C

Průmyslový SFP Tranceiver Korenix. Single-mode transceiver s přenosem dat do 30 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 30 km; Wave-lenght - 1310 nm; Operation temperature - -40° ~ 85°C

Cena na dotaz
 
 

ADVANTECH EKI-2528-BE

8-portový průmyslový nemanažovatelný switch. Hlavní vlastnosti: 8x 10/100Mbps port s Auto MDI/MDI-X a Auto Negotiation; ochrana proti Broadcast; ESD ochrana na LAN portech 4 000 VDC; EFT ochrana na napájení 3 000 VDC; montáž na DIN lištu, nebo panel; k...

Cena na dotaz
 
 

ADVANTECH EKI-2525-BE

5-portový průmyslový nemanažovatelný switch. Hlavní vlastnosti: 5x 10/100Mbps port s Auto MDI/MDI-X a Auto Negotiation; ochrana proti Broadcast; ESD ochrana na LAN portech 4 000 VDC; EFT ochrana na napájení 3 000 VDC; montáž na DIN lištu, nebo panel; k...

Cena na dotaz
 
 

atop EH7508-4G-4SFP

Průmyslový Ethernet switch na DIN lištu, managed ( bez PoE ); 4 porty 10/100Base-TX RJ45; 4 porty combo uplink, každý 10/100/1000Base-TX RJ45 + 100/1000Base-FX SFP; Podpora redundantních topologií typu mesh (STP/RSTP/MSTP) i kruh (ERPS, U-RING); Switch

Cena na dotaz
 
 

atop EH7508-4G-4PoE-4SFP

Průmyslový Ethernet switch na DIN lištu, managed; 4 porty 10/100Base-TX RJ45, na kterých switch poskytuje 802.3af/at PoE (PSE, tzn. switch je zdrojem napájení) - "mode A" tzn. napájení přiloženo k datům na párech 1+2,3+6 (oranžový a zelený); 4 porty co...

Cena na dotaz
 
 

atop EH7512-4G-8PoE-4SFP

Průmyslový Ethernet switch na DIN lištu, managed; 8 portů 10/100Base-TX RJ45, na kterých switch poskytuje 802.3af/at PoE (PSE, tzn. switch je zdrojem napájení) - "mode A" tzn. napájení přiloženo k datům na párech 1+2,3+6 (oranžový a zelený); 4 porty co...

Cena na dotaz
 
 

Ethernet switch 6x 10/100/1000 + 2x 1Gb SFP Uplink, 24-57V ss, IEC61850

Průmyslový Ethernet switch na DIN lištu, managed ( bez PoE ); Navržen pro VN rozvodny a transformovny: testován dle IEC 61850-3 a IEEE1613; 6 portů 10/100/1000Base-TX RJ45; 2 porty 1Gb SFP uplink; Podpora redundantních topologií typu mesh (STP/RSTP/MST...

Cena na dotaz
 
 

Ethernet switch 6x 10/100/1000 + 2x 1Gb SFP Uplink, 100-240V st, IEC61850

Průmyslový Ethernet switch na DIN lištu, managed ( bez PoE ); Navržen pro VN rozvodny a transformovny: testován dle IEC 61850-3 a IEEE1613; 6 portů 10/100/1000Base-TX RJ45; 2 porty 1Gb SFP uplink; Podpora redundantních topologií typu mesh (STP/RSTP/MST...

Cena na dotaz
 
 

atop EHG9512-4SFP

Průmyslový Ethernet switch na DIN lištu, managed ( bez PoE ); Navržen pro VN rozvodny a transformovny: testován dle IEC 61850-3 a IEEE1613; 8 portů 10/100/1000Base-TX RJ45; 4 porty 1Gb SFP uplink; Podpora redundantních topologií typu mesh (STP/RSTP/MST...

Cena na dotaz
 
 

atop EHG9512-4SFP-AC

Průmyslový Ethernet switch na DIN lištu, managed ( bez PoE ); Navržen pro VN rozvodny a transformovny: testován dle IEC 61850-3 a IEEE1613; 8 portů 10/100/1000Base-TX RJ45; 4 porty 1Gb SFP uplink; Podpora redundantních topologií typu mesh (STP/RSTP/MST...

Cena na dotaz
 
 

atop EMG8508

Průmyslový Ethernet switch v masivním hliníkovém pouzdru s IP67 dle EN60529 (vodotěsný), managed ( bez PoE ); Navržen pro použití v železničních vozidlech, splňuje EN50155, EN50121-4 a UL 61010-2-201; 8 portů 10/100/1000Base-TX na konektorech M12 X-cod...

Cena na dotaz
 
 

atop EMG8508-HV

Průmyslový Ethernet switch v masivním hliníkovém pouzdru s IP67 dle EN60529 (vodotěsný), managed ( bez PoE ); Navržen pro použití v železničních vozidlech, splňuje EN50155, EN50121-4 a UL 61010-2-201; 8 portů 10/100/1000Base-TX na konektorech M12 X-cod...

Cena na dotaz
 
 

atop EMG8508-8PoE

Průmyslový Ethernet switch v masivním hliníkovém pouzdru s IP67 dle EN60529 (vodotěsný), managed; Navržen pro použití v železničních vozidlech, splňuje EN50155, EN50121-4 a UL 61010-2-201; 8 portů 10/100/1000Base-TX na konektorech M12 X-coded, na který...

Cena na dotaz
 
 

atop EMG8305-M12-X

Průmyslový Ethernet switch v masivním hliníkovém pouzdru s IP67 dle EN60529, un managed (a bez PoE ); Navržen pro použití v železničních vozidlech, splňuje EN50155, EN50121-4 a UL 61010-2-201; 8 portů 10/100/1000Base-TX na konektorech M12 X-coded (exis...

Cena na dotaz
 
 

atop EMG8305-M12-A

Průmyslový Ethernet switch v masivním hliníkovém pouzdru s IP67 dle EN60529, un managed (a bez PoE ); Navržen pro použití v železničních vozidlech, splňuje EN50155, EN50121-4 a UL 61010-2-201; 8 portů 10/100/1000Base-TX na konektorech M12 A-coded (exis...

Cena na dotaz
 
 

Eth. switch unman. 6x 10/100/1000 RJ45, 2x 100/1000 SFP w. MACsec, DIN lišta

Průmyslový Ethernet switch na DIN lištu s podporou MACsec, un managed (a bez PoE ); Navržen pro nasazení v prostředích, kde záleží na bezpečnosti L2 uplinků; 6 portů 10/100/1000Base-TX na konektorech RJ45 + 2 porty 100/1000 Mbps SFP. Podpora MACsec se ...

Cena na dotaz
 
 

Eth. switch unman. 8x 10/100/1000 RJ45 vč. 2x MACsec, DIN lišta

Průmyslový Ethernet switch na DIN lištu s podporou MACsec, un managed (a bez PoE ); Navržen pro nasazení v prostředích, kde záleží na bezpečnosti L2 uplinků; 8 portů 10/100/1000Base-TX na konektorech RJ45. Podpora MACsec se týká pouze dvou označených u...

Cena na dotaz
 
 

atop EH7512-4G-4SFP

Průmyslový Ethernet switch na DIN lištu, managed ( bez PoE ); 8 portů 10/100Base-TX RJ45; 4 porty combo uplink, každý 10/100/1000Base-TX RJ45 + 100/1000Base-FX SFP; Podpora redundantních topologií typu mesh (STP/RSTP/MSTP) i kruh (ERPS, U-RING); Switch

Cena na dotaz
 
 

ADVANTECH EKI-2525LI-AE

Kompaktní 5-port 10/100Mbps nemanažovatelný Ethernet switch, -40 ~ +75°C. Vlastnosti: Počet portů: 5x 10/100Mbit; Podpora: 10/100Mbps Auto Negotiation; Montáž na: DIN lištu, panel; Rozsah pracovních teplot: -40 ~ 75° C; Krytí: IP40; Napájecí ro...

Cena na dotaz
 
 

JetNet 5428G-20SFP-AC

Manažovatelný gigabitový průmyslový switch do racku s možnosti zapojení až 20x SFP portů; Vlastnosti; 16x 100 SFP port, 4x 100/1000 RJ-45/SFP port, 8x 100 TX; Advanced Cyber Security – DHCP Snooping, IP Source Guard, Dynamic ARP Inspection, Denial of S...

Cena na dotaz
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...