Cena

Filtr skladu

Sklad

Status

Parametrický filtr

Průmyslové switche

Pronikání Ethernetu do aplikací v průmyslu či dopravě klade nároky na spolehlivost. Spolehlivost sítě Ethernet závisí do velké míry na použitých základních stavebních prvcích, kterými jsou dnes již téměř výhradně přepínače (switch).

 

Řadit podle

vzestupně sestupně
211 produktů
11 stránek

Položek na stránku:

 
 

Korenix JetNet 3205GP

Nemanažovatelný PoE switch s 4x metalickými 10/100/1000 BaseTX PoE (af/at) a 1x metalický 10/100/1000 BaseTX port. Krytí IP31, provozní teploty -40~75°C. Certifikace EN50121-4 EMC. Vlastnosti; 4x PoE 10/100/1000 Base TX s auto MDI/MDI-X / Full-Half dup...

Cena na dotaz
 
 

Gateway 2x RJ45, 1x D-Sub 9, IEC 60870-5-101 Serial Slave to IEC 60870-5-104 Ethernet Client

IEC 60870-5-101 slave, fyzicky 1x sériové rozhraní na portu DB9, konfigurvatelné RS232/422/485, baud konfigurovatelný 1200 - 921600 bps; IEC 60870-5-104 master = client, fyzicky dva porty 100Mb Ethernet na konektoru RJ45; Rozsah napájení 9-48 V DC; Roz...

Cena na dotaz
 
 

Korenix SFPGSX2D

[SFPGSX2D] 1000Base-SX Multi-mode Transceiver 2km w/ DDMI, LC, Operating Temp. -10~70?

Cena na dotaz
 
 

Korenix SFPGSX2D-w

[SFPGSX2D-w] 1000Base-SX Multi-mode Transceiver 2km w/ DDMI, LC, Operating Temp. -40~85?

Cena na dotaz
 
 

Korenix JetNet 7612GP-4F

Manaž. POE switch Layer 3, 8x 10/100/1000, 4x 100/1000 SFP, -40 - 75°C, DIN uchycení

Cena na dotaz
 
 

Advantech SFP-GSX/LCI-AE

1000Base-SX Multi mode SFP module (0.5 km) -20 to +85 °C

Cena na dotaz
 
 

ADVANTECH SFP-FMM-2K

100Base SFP module multimode DDM, 2km, 1310nm, -40 to 85 °C

Cena na dotaz
 
 

JetNet 3205GP-1F

Nemanažovatelný PoE switch s 4x metalickými 10/100/1000 BaseTX PoE (af/at) a 1x Gbit FX port s podporou SFP modulu. Krytí IP31, provozní teploty -40~75°C. Certifikace EN50121-4 EMC. Vlastnosti; 4x PoE 10/100/1000 Base TX s auto MDI/MDI-X / Full-Half du...

Cena na dotaz
 
 

Korenix JetNet 3205G

Nemanažovatelný switch s 5x metalickými 10/100/1000 BaseTX porty. Krytí IP31, provozní teploty -40~75°C. Certifikace EN50121-4 EMC.. Vlastnosti; 5x 10/100/1000 Base TX s auto MDI/MDI-X / Full-Half duplex; Jumbo frame - až 9K Bytes; Kompaktní Slim šasi ...

Cena na dotaz
 
 

JetNet 3205G-1F

Nemanažovatelný switch s 4x metalickými 10/100/1000 BaseTX porty a 1x Gbit FX port s podporou SFP modulu. Krytí IP31, provozní teploty -40~75°C. Certifikace EN50121-4 EMC. Vlastnosti; 4x 10/100/1000 Base TX s auto MDI/MDI-X / Full-Half duplex; 1x 1000 ...

Cena na dotaz
 
 

JetLink 2108 - EtherNet/IP

Manažovatelný switch podporujicí průmyslový protokol EtherNet/IP určen pro tovární automatizaci. Disponuje 8x metalickými porty 10/100Mb, Napájení 12-48VDC. teplota -40 až 75°C. Vlastnosti; 8 ports 10/100 Base-T Fast Ethernet RJ-45; Supports EtherNet/I...

Cena na dotaz
 
 

100Mbps BIDI Single-mode 20km

Průmyslový SFP Tranceiver Korenix s rozšířeným rozsahem pracovních teplot. Single-mode BIDI transceiver s přenosem dat do 20 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 20 km; Wave-lenght - TX 1310 nm a RX 1550nm; Oper...

Cena na dotaz
 
 

ADVANTECH EKI-2528I-BE

8-port 10/100Mbps nemanažovatelný Ethernet switch -40 ~ 75° C

Cena na dotaz
 
 

Ethernet switch 4x 10/100/1000T + 4x 100/1000 FX + 4x 1/10G FX

Průmyslový Ethernet switch na DIN lištu, managed ( bez PoE ); 4 porty 10/100/1000-Base-T RJ45; 4 porty 100/1000-Base-X SFP (rychlost dle osazeného transceiveru); 4 porty 1/10G-Base-X SFP+ (rychlost dle osazeného transceiveru, patrně pouze SFP+, existuj...

Cena na dotaz
 
 

Ethernet switch 4x 10/100/1000T + 4x 100/1000 FX + 4x 1/10G FX

Průmyslový Ethernet switch na DIN lištu, managed ( bez PoE ); 4 porty 10/100/1000-Base-T RJ45; 4 porty 100/1000-Base-X SFP (rychlost dle osazeného transceiveru); 4 porty 1/10G-Base-X SFP+ (rychlost dle osazeného transceiveru, patrně pouze SFP+, existuj...

Cena na dotaz
 
 

ADVANTECH EKI-2525M-BE

4-port 10/100Mbps nemanažovatelný Ethernet switch + 1x 100FX

Cena na dotaz
 
 

ADVANTECH EKI-2725FI-AE

4-port 10/100/1000 Mbps + 1xSFP nemanažovatelný Ethernet switch

Cena na dotaz
 
 

Eth. switch unman. 8x 10/100/1000 RJ45, DIN lišta

Průmyslový Ethernet switch na DIN lištu, un managed (a bez PoE ); Primitivní omezení broadcast stormů na bázi rate-limitu = nelze vytížit provozem s vysokým podílem legitimního broadcastu a multicastu. Podpora 802.1p QoS. 8 portů 10/100/1000Base-TX na ...

Cena na dotaz
 
 

Korenix JetNet 5612G-4F

Manažovatelný Layer 2 switch s 8x metalickými 10/100/1000Base TX porty a 4x SFP optickými porty (100/1000 Mbit/s). Napájení 10 - 36 VDC. Přehled SFP transceiverů; Hlavní funkce; Síťová redundance - VLAN , RSTP , MSR Multiple Super Ring; ITU-T G.8032 ER...

Cena na dotaz
 
 

Ethernet L2 switch 8x 10/100/1000T, PoE na všech portech

Průmyslový Ethernet switch na DIN lištu, managed; 8 portů 10/100/1000-Base-T RJ45, všechny s podporou 802.3af/at PoE - switch NEobsahuje zvyšující měnič pro PoE, ale provádí standardní PoE handshake a základní management; Podpora redundantních topologi...

Cena na dotaz
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...