Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filtr

 
 
916
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

215

položek

11

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
100Mbps Multi-mode 2km, -40° ~ 85°C
100Mbps Multi-mode 2km, -40° ~ 85°C

Průmyslový SFP transceiver Korenix s rozšířeným rozsahem pracovních teplot. Multi-mode tranceiver s přenosem dat do 2 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Multi-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 2 km; Wave-lenght - 1310 nm; Operation temperature - -40°...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Mbps Multi-mode 2km, -10° ~ 70°C
100Mbps Multi-mode 2km, -10° ~ 70°C

Průmyslový SFP Tranceiver Korenix. Multi-mode transceiver s přenosem dat do 2 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Multi-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 2 km; Wave-lenght - 1310 nm; Operation temperature - -10° ~ 70°C

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 3810G V2
JetNet 3810G V2

Nemanažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 8x 10/100 TX PoE port a 2x 10/100/1000 TX uplink port. Navržen do mobilních zařízení pro systém komplexních sítí. Uplatnění - autobusy, lodě, vlaky. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 TX P...

    

 TOP produkt 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 5210G
JetNet 5210G

Plně manažovatelný layer 2 switch s 8x metalickými 10/100/BaseTX porty a 2x SFP/ RJ-45 combo porty (100 Mbit/s nebo 1000 Mbit/s). Výměnné SFP tranceivery (optika / metalika) - nejsou součástí balení, nemusí být osazeny. Přehled SFP transceiverů; Hlavní...

    

 TOP produkt 

     
 
 
 
 
 
JetNet 4508f-m V2.3
JetNet 4508f-m V2.3

Manažovatelný průmyslový switch s funkcí Layer 2. Disponuje dvěma optickými porty SC pro multimodové vlákno na 2km. Redundatním napájením a rozsahem provozních teplot -10 až 70°C. Vlastnosti; Supports Multi-mode 2 km; 32Gbps Non-Blocking, 8K MAC addres...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Mbps Single-mode 30km, -40° ~ 85°C
100Mbps Single-mode 30km, -40° ~ 85°C

Průmyslový SFP Tranceiver Korenix. Single-mode transceiver s přenosem dat do 30 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 30 km; Wave-lenght - 1310 nm; Operation temperature - -40° ~ 85°C

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Mbps Single-mode 60km, -40° ~ 85°C
100Mbps Single-mode 60km, -40° ~ 85°C

Průmyslový SFP Tranceiver Korenix s rozšířeným rozsahem pracovních teplot. Single-mode transceiver s přenosem dat do 60 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 60 km; Wave-lenght - 1310 nm; Operation temperature - ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Mbps Single-mode 80km, -40° ~ 85°C
100Mbps Single-mode 80km, -40° ~ 85°C

Průmyslový SFP Tranceiver Korenix s rozšířeným rozsahem pracovních teplot. Single-mode transceiver s přenosem dat do 80 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 80 km; Wave-lenght - 1310 nm; Operation temperature - ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
1000Mb Multi-mode 550m, -20° ~ 85°C
1000Mb Multi-mode 550m, -20° ~ 85°C

Gigabitový SFP Tranceiver Korenix. Multi-mode s přenosem dat do 550 m. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Multi-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 550 m; Wave-lenght - 850 nm; Operation temperature - -20° ~ 85°C

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
1000Mb Single-mode 10km, -40° ~ 85°C
1000Mb Single-mode 10km, -40° ~ 85°C

Gigabitový SFP Tranceiver Korenix s rozšířeným rozsahem pracovních teplot. Single-mode transceiver s přenosem dat do 10 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 1000Base-LX; Distance - 10 km; Wave-lenght - 1310 nm; Operation temperature...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
1000Mb Multi-mode 2km, -40° ~ 85°C
1000Mb Multi-mode 2km, -40° ~ 85°C

Gigabitový SFP Tranceiver Korenix. Multi-mode transceiver s přenosem dat do 2 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Multi-mode; Speed - 1000-SX; Distance - 2 km; Wave-lenght - 1310 nm; Temp. -40° ~ 85°C

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
1000Mb Single-mode 30km, -40° ~ 85°C
1000Mb Single-mode 30km, -40° ~ 85°C

Gigabitový SFP Tranceiver Korenix s rozšířeným rozsahem teplot. Single-mode transceiver s přenosem dat do 30 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 1000Base-LHX; Distance - 30 km; Wave-lenght - 1310 nm; Operation temperature - -40° ~ ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Mbps BIDI Single-mode 20km
100Mbps BIDI Single-mode 20km

Průmyslový SFP Tranceiver Korenix s rozšířeným rozsahem pracovních teplot. Single-mode BIDI transceiver s přenosem dat do 20 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 20 km; Wave-lenght - TX 1310 nm a RX 1550nm; Oper...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Mbps BIDI Single-mode 20km
100Mbps BIDI Single-mode 20km

Průmyslový SFP Tranceiver Korenix s rozšířeným rozsahem pracovních teplot. Single-mode BIDI transceiver s přenosem dat do 20 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 20 km; Wave-lenght - TX 1550nm / RX 1310nm; Opera...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Mbps BIDI Single-mode 40km
100Mbps BIDI Single-mode 40km

Průmyslový SFP Tranceiver Korenix s rozšířeným rozsahem pracovních teplot. Single-mode BIDI transceiver s přenosem dat do 40 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 40 km; Wave-lenght - TX 1310 nm a RX 1550nm; Oper...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Mbps BIDI Single-mode 40km
100Mbps BIDI Single-mode 40km

Průmyslový SFP Tranceiver Korenix s rozšířeným rozsahem pracovních teplot. Single-mode BIDI transceiver s přenosem dat do 40 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 40 km; Wave-lenght - TX 1550 nm a RX 1310nm; Oper...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Mbps BIDI Single-mode 60km, -40°~85°C
100Mbps BIDI Single-mode 60km, -40°~85°C

Průmyslový SFP Tranceiver Korenix s rozšířeným rozsahem pracovních teplot. Single-mode BIDI transceiver s přenosem dat do 60 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 60 km; Wave-lenght - TX 1310 nm a RX 1550nm; Oper...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Mbps BIDI Single-mode 60km, -40°~85°C
100Mbps BIDI Single-mode 60km, -40°~85°C

Průmyslový SFP Tranceiver Korenix s rozšířeným rozsahem pracovních teplot. Single-mode BIDI transceiver s přenosem dat do 60 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 60 km; Wave-lenght - TX 1550 nm / RX 1310nm; Oper...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 5010G
JetNet 5010G

Manažovatelný průmyslový switch. Možnost 7x 10/100 TX, 3x Gigabit RJ-45/SFP combo (10 / 100 / 1000), možnost uchycení na DIN lištu; Vlastnosti; 7x 10/100Base-TX; 3x Gigabit RJ-45/SFP combo ports (10 / 100 / 1000 Base-T, 100 Base-FX,; 1000 Base-X); podp...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
1000Mb Multi-mode 550m, -10° ~ 70°C
1000Mb Multi-mode 550m, -10° ~ 70°C

Gigabitový SFP Tranceiver Korenix. Multi-mode transceiver s přenosem dat do 550m. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Multi-mode; Speed - 1000-SX; Distance - 550 m; Wave-lenght - 850 nm; Temp. -10° ~ 70°C

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

215

položek

11

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

     A 

     Aktuálně nedostatek 

  • Skladem - Ústí
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.