Meinberg elektrooptický rozbočovač 1x ST => 4x ST MM 850nm 10 MHz, DIN držák

 
 
 
 
 
 
 
Meinberg elektrooptický rozbočovač 1x ST => 4x ST MM 850nm 10 MHz, DIN držák
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

MEINBERG Funkuhren GmbH & Co. KG 

KódCON/FO/FO-4/HS
Part No.
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
není skladem 

Ústí

 
Záruka36 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vlastnosti: Vstup logického signálu na optice (např. PPS, IRIG DCLS apod.) na konektoru ST, multimode 850 nm; Výstup: 4x optický budič 850 nm multimode s konektorem ST; Výstupní výkon: 15 μW. Citlivost vstupu: 3 μW. Rozbočovač je aktivní, s převo...
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Vlastnosti:

  • Vstup logického signálu na optice (např. PPS, IRIG DCLS apod.) na konektoru ST, multimode 850 nm
  • Výstup: 4x optický budič 850 nm multimode s konektorem ST
  • Výstupní výkon: 15 μW. Citlivost vstupu: 3 μW.
  • Rozbočovač je aktivní, s převodem optického signálu na elektrický signál a zpět na optiku (= nejedná se o pasivní optický splitter). Konstrukce je odvozená od převodníků CON/TTL/FO.
  • Přídavný modul k NTP serverům a stand-alone hodinám Meinberg
  • Stíhá signály rychlé jmenovitě až 10 MHz. Celý převodník je stejnosměrně vázaný = spodní hranice rychlosti signálu (frekvence hran) není omezena.
  • Hliníkové pouzdro 84x71x24 mm, přibalen je držák na DIN lištu
  • Napájení 18 - 72 V ss. / 100 mA max., na 3pinové svorkovnici. (Výrobce umí přibalit externí adaptér na 230V st.)
  • Přehledová stránka u FCC PS: http://support.fccps.cz/download/Meinberg/prehled/meinberg-prehled.htm
    Domovská stránka výrobce: http://www.meinberg.de


     

    Obchodníci

     
     
     

    Produkt manažer:

    Bc. František Ryšánek, +420 472 774 173, +420 736 630 449, rysanek@fccps.cz


     
     
     
     
     
     
Název Hodnota

Produkt manažer:

Bc. František Ryšánek, +420 472 774 173, +420 736 630 449, rysanek@fccps.cz


 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.