Produkt je možno objednat jen jako součást konfigurace

 
 
 
 
 
 
 

 

SFP - Singlemode, LC-connector, 10km, Gbit, 1310nm, LX, WestermoCF

Na všechny produkty Westermo je záruka 5 let!
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Singlemode, LC-connector, 10km, Gbit, 1310nm, LX, WestermoCF
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

WESTERMO 

KódGSLC10-LX
Part No.1100-0141
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Ing. Jakub Samek, +420 737 973 299, samek@fccps.cz


 
 
 
 
 
 

Stránky výrobce:

www.westermo.se


Stránky o produktu:

http://www.westermo.com/web/web_en_idc_com.nsf/AllDocuments/F0C3C0296FA6D4E5C12578F5003175


Název Hodnota

Produkt manažer:

Ing. Jakub Samek, +420 737 973 299, samek@fccps.cz


 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.