Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filtr

 
 
916
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

187

položek

10

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
100Mbps SFP Transceiver Single-mode 60km, -40° ~ 85°C
100Mbps SFP Transceiver Single-mode 60km, -40° ~ 85°C

Průmyslový SFP Tranceiver Korenix s rozšířeným rozsahem pracovních teplot. Single-mode transceiver s přenosem dat do 60 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 60 km; Wave-lenght - 1310 nm; Operation temperature - ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Mbps SFP Transceiver Single-mode 80km, -40° ~ 85°C
100Mbps SFP Transceiver Single-mode 80km, -40° ~ 85°C

Průmyslový SFP Tranceiver Korenix s rozšířeným rozsahem pracovních teplot. Single-mode transceiver s přenosem dat do 80 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 80 km; Wave-lenght - 1310 nm; Operation temperature - ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
1000Base-SX SFP Transceiver Multi-mode 550m, -40° ~ 85°C
1000Base-SX SFP Transceiver Multi-mode 550m, -40° ~ 85°C

Gigabitový SFP Tranceiver Korenix. Multi-mode s přenosem dat do 550 m. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Multi-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 550 m; Wave-lenght - 1310 nm; Operation temperature - -40° ~ 85°C

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
1000Base-LX SFP Transceiver Single-mode 10km, -40° ~ 85°C
1000Base-LX SFP Transceiver Single-mode 10km, -40° ~ 85°C

Gigabitový SFP Tranceiver Korenix s rozšířeným rozsahem pracovních teplot. Single-mode transceiver s přenosem dat do 10 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 1000Base-LX; Distance - 10 km; Wave-lenght - 1310 nm; Operation temperature...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
1000Base-SX SFP Transceiver Multi-mode 2km, -40° ~ 85°C
1000Base-SX SFP Transceiver Multi-mode 2km, -40° ~ 85°C

Gigabitový SFP Tranceiver Korenix. Multi-mode transceiver s přenosem dat do 2 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Multi-mode; Speed - 1000-SX; Distance - 2 km; Wave-lenght - 850 nm; Temp. -40° ~ 85°C

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
1000Base-LHX SFP Transceiver Single-mode 30km, -40° ~ 85°C
1000Base-LHX SFP Transceiver Single-mode 30km, -40° ~ 85°C

Gigabitový SFP Tranceiver Korenix s rozšířeným rozsahem teplot. Single-mode transceiver s přenosem dat do 30 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 1000Base-LHX; Distance - 30 km; Wave-lenght - 1310 nm; Operation temperature - -40° ~ ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Mbps SFP BIDI Transceiver Single-mode 20km, TX 1310nm, RX 1550nm, -40°~85°C
100Mbps SFP BIDI Transceiver Single-mode 20km, TX 1310nm, RX 1550nm, -40°~85°C

Průmyslový SFP Tranceiver Korenix s rozšířeným rozsahem pracovních teplot. Single-mode BIDI transceiver s přenosem dat do 20 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 20 km; Wave-lenght - TX 1310 nm a RX 1550nm; Oper...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Mbps SFP BIDI Transceiver Single-mode 20km, TX 1550nm, RX 1310nm, -40°~85°C
100Mbps SFP BIDI Transceiver Single-mode 20km, TX 1550nm, RX 1310nm, -40°~85°C

Průmyslový SFP Tranceiver Korenix s rozšířeným rozsahem pracovních teplot. Single-mode BIDI transceiver s přenosem dat do 20 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 20 km; Wave-lenght - TX 1550nm / RX 1310nm; Opera...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Mbps SFP BIDI Transceiver Single-mode 40km, TX 1310nm, RX 1550nm, -40°~85°C
100Mbps SFP BIDI Transceiver Single-mode 40km, TX 1310nm, RX 1550nm, -40°~85°C

Průmyslový SFP Tranceiver Korenix s rozšířeným rozsahem pracovních teplot. Single-mode BIDI transceiver s přenosem dat do 40 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 40 km; Wave-lenght - TX 1310 nm a RX 1550nm; Oper...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Mbps SFP BIDI Transceiver Single-mode 40km, TX 1550nm, RX 1310nm, -40°~85°C
100Mbps SFP BIDI Transceiver Single-mode 40km, TX 1550nm, RX 1310nm, -40°~85°C

Průmyslový SFP Tranceiver Korenix s rozšířeným rozsahem pracovních teplot. Single-mode BIDI transceiver s přenosem dat do 40 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 40 km; Wave-lenght - TX 1550 nm a RX 1310nm; Oper...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Mbps SFP BIDI Transceiver Single-mode 60km, TX 1310nm, RX 1550nm, -40°~85°C
100Mbps SFP BIDI Transceiver Single-mode 60km, TX 1310nm, RX 1550nm, -40°~85°C

Průmyslový SFP Tranceiver Korenix s rozšířeným rozsahem pracovních teplot. Single-mode BIDI transceiver s přenosem dat do 60 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 60 km; Wave-lenght - TX 1310 nm a RX 1550nm; Oper...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Mbps SFP BIDI Transceiver Single-mode 60km, TX 1550nm, RX 1310nm, -40°~85°C
100Mbps SFP BIDI Transceiver Single-mode 60km, TX 1550nm, RX 1310nm, -40°~85°C

Průmyslový SFP Tranceiver Korenix s rozšířeným rozsahem pracovních teplot. Single-mode BIDI transceiver s přenosem dat do 60 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 60 km; Wave-lenght - TX 1550 nm / RX 1310nm; Oper...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manažovatelný switch, 8x 100 Mbit LAN, 2x Gbit LAN(RJ45/SFP), -40-75°C
Manažovatelný switch, 8x 100 Mbit LAN, 2x Gbit LAN(RJ45/SFP), -40-75°C

8+2G průmyslový manažovatelný switch s možností vytvořit Redundantní kruhovou topologii; Hlavní vlastnosti; - Rozsah pracovních teplot -70 ~ 75° C; - 2x Gigabit (RJ45/SFP) combo port, 8x Fast Ethernet port; - SFP konektor pro použítí modulu SFP dle pož...

    
       
 
 
 
 
 
JetNet 7850G-2XG-EU V1.0
JetNet 7850G-2XG-EU V1.0

Manažovatelný průmyslový ethernetový switch. Umožňuje uchycení do 19" racku. Možnost přenosu dat v kruhu, až 10G po SFP+. Zaroveň nabízí 48x portů TX; Vlastnosti; 48x 10/100/1000 BaseT, 2 x 1/10GbE dual speed SFP+; Podporuje IP, VLAN & Multicast routin...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
EKI-2725-CE
EKI-2725-CE

5-port 10/100/1000 Mbps nemanažovatelný Ethernet switch; Hlavní vlastnosti: rychlost: 10/100/1000Mbps Auto Negotiation; podpora Jumbo frame: až 9kbytes; štíhlé provedení, montáž na DIN lištu, krytí IP30, kovové provedení; napájení: duální 12 ~ 48 VDC +...

    

 TOP produkt 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 3008 V3.1
JetNet 3008 V3.1

Nemanažovatelný switch s 8x metalický 10/100/Base TX porty. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 8x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; Kompaktní velikost s plnou redudancí; 2Gbit datová propustnost; Událos...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Mbps SFP Transceiver Single-mode 60km , -10° ~ 70°C
100Mbps SFP Transceiver Single-mode 60km , -10° ~ 70°C

Průmyslový SFP Tranceiver Korenix. Single-mode transceiver s přenosem dat do 60 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 60 km; Wave-lenght - 1310 nm; Operation temperature - -10° ~ 70°C

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Mbps SFP Transceiver Single-mode 80km, -10° ~ 70°C
100Mbps SFP Transceiver Single-mode 80km, -10° ~ 70°C

Průmyslový SFP Tranceiver Korenix. Single-mode transceiver s přenosem dat do 80 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 80 km; Wave-lenght - 1310 nm; Operation temperature - -10° ~ 70°C

    
       
 
 
 
 
 
4x 10/100Mbps, 2x 100Base-FX (MM) ST Unmanaged Ethernet switch, Proview
4x 10/100Mbps, 2x 100Base-FX (MM) ST Unmanaged Ethernet switch, Proview

4x 10/100Mbps, 1x 100Base-FX (MM) Unmanaged Ethernet switch, Proview; Hlavní vlastnosti: 4x 10/100Base-T(X); 2x 100Base-FX multi mode, ST konektor; napájení: 12~48V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -40~75°C; dokáže r...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
8-port 10/100/1000 Mbps Unmanaged Ethernet switch
8-port 10/100/1000 Mbps Unmanaged Ethernet switch

8-port 10/100/1000 Mbps nemanažovatelný switch; Hlavní vlastnosti: 8x port 10/100/1000; podpora Auto MDI/MDI-X a Auto Negotiation; podpora datových rámců až 9kbytes; ochrana ESD 4,000 VDC na každém LAN portu; ochrana EFT 3,000 VDC na napájení; štíhlé p...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

187

položek

10

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

  • Skladem - Ústí,
    500 - Montáž
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.