Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filtr

 
 
916
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

187

položek

10

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
5x 10/100/1000 Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview
5x 10/100/1000 Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview

5-port 10/100/1000Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview; Hlavní vlastnosti: 5x 10/100Base-T(X); napájení: 12~48V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -40~75°C; dokáže reportovat stav switche pomocí Modbus/TCP; dokáže k...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
8x 10/100Mbps manažovatelný Ethernet switch, PROFINET
8x 10/100Mbps manažovatelný Ethernet switch, PROFINET

8x 10/100Mbps manažovatelný Ethernet switch, Ethernet/IP; Hlavní vlastnosti: podpora IXM; EtherNet/IP EDS (Electronic Data Sheet) file, AOI (Add-On Instructions) file, and FactoryTalk® View faceplate; management: SNMP v1/v2c/v3, WEB, Standard MIB, Priv...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
8x 10/100 Mbps 2x Gbit (RJ+SFP), ethernet switch, Ethernet/IP
8x 10/100 Mbps 2x Gbit (RJ+SFP), ethernet switch, Ethernet/IP

8x 10/100 Mbps 2x Gbit (RJ+SFP), ethernet switch, Ethernet/IP;

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 3806G
JetNet 3806G

Nemanažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 4x 10/100 TX PoE port a 2x 10/100/1000 TX uplink. Navržen do mobilních zařízení pro systém komplexních sítí. Uplatnění - autobusy, lodě, vlaky. Možnost uchycení na DIN; Vlastnosti; 4x 10/100 TX PoE port a 2...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 3710G
JetNet 3710G

Nemanažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 8x 10/100 TX PoE port a 2x 10/100/1000 TX uplink. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 8x 10/100 TX PoE port a 2x 10/100/1000 TX uplink; 15,4W napájení na každý PoE port; Dva gigabitové ethernetové po...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 3705
JetNet 3705

Nemanažovatelný PoE switch s 4x metalický 10/100/BaseTX port a 1x metalický 100 TX uplink portem. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 TX PoE port a 1x 100 TX uplink port; 15,4W napájení na kaž...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 3705f-m
JetNet 3705f-m

Nemanažovatelný PoE switch s 4x metalický 10/100/Base TX port a 1x 100 fibre port (SC, 2km, multi-mode). Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 TX PoE port a 1x Fibre 100 (SC, 2km, multi-mode); 1...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 3705f-mw
JetNet 3705f-mw

Nemanažovatelný PoE switch s 4x metalický 10/100/Base TX port a 1x 100 fibre port (SC, 2km, multi-mode). Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 TX PoE port a 1x Fibre 100 (SC, 2km, multi-mode); 1...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 3705f-s
JetNet 3705f-s

Nemanažovatelný PoE switch s 4x metalický 10/100/Base TX port a 1x 100 fibre port (SC, 30km, single-mode). Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 TX PoE port a 1x Fibre 100 (SC, 30km, single-mode...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 3705f-sw
JetNet 3705f-sw

Nemanažovatelný PoE switch s 4x metalický 10/100/Base TX port a 1x 100 fibre port (SC, 30km, single-mode). Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 TX PoE port a 1x Fibre 100 (SC, 30km, single-mode...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 5828G
JetNet 5828G

Manažovatelný průmyslový ethernetový switch. Funkce Layer 3, Sestava tří vstupních modulů od 24x 10/100 TX až 18x 100 FX. Má 4x integrované Gbit RJ45/ SPF porty. Splňuje normy IEC 61850, EN 50121-4. Výměnné moduly nejsou součástí balení. Vlastnosti; Mo...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 5628G
JetNet 5628G

Manažovatelný průmyslový ethernetový switch. Možnost sestavy tří různých modulu od 24x 10/100 TX až 18x 100 FX. Má 4x integrované Gbit RJ45/ SPF porty. Splňuje normy IEC 61850, EN 50121-4. Výměnné moduly (optika / metalika) - nejsou součástí balení a n...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Komunikační modul - 8x 10/100Base Tx, IEC 61850-3
Komunikační modul - 8x 10/100Base Tx, IEC 61850-3

Modul 8x 10/100Base Tx modul;

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Komunikační modul - 2x 100 FX SFP + 4x 100 FX / SX Multi-mode 2km, IEC 61850-3
Komunikační modul - 2x 100 FX SFP + 4x 100 FX / SX Multi-mode 2km, IEC 61850-3

Modul 2x 100 FX SFP + 4x 100 FX / SC Multi mode 2km;

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Komunikační modul - 2x 100 FX SFP + 4x 100 FX / SC Single-mode 30km, IEC 61850-3
Komunikační modul - 2x 100 FX SFP + 4x 100 FX / SC Single-mode 30km, IEC 61850-3

Modul 2x 100 FX SFP + 4x 100 FX / SC Single-mode 30km;

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Komunikační modul - 4x 10/100 TX + 4x 100 FX SFP socket, IEC 61850-3
Komunikační modul - 4x 10/100 TX + 4x 100 FX SFP socket, IEC 61850-3

Modul 4x 10/100 TX + 4x 100 FX SFP

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
WeOS, manažovatelný L3 Switch 12x 10/100BaseTX, bypass, IP65, M12, IP65, USB
WeOS, manažovatelný L3 Switch 12x 10/100BaseTX, bypass, IP65, M12, IP65, USB

- Manažovatelný switch do kolejovývh vozidels s Bypass relé; - redundant ring - obnova do 20ms; - SNMP, QoS, Router, VLAN, VPN; - MAC address filtering; - RSTP with STP fallback; - IP Configuration tool (nastavení portů, alarmů); - konfigurace pomocí W...

    

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 3005G V2
JetNet 3005G V2

Nemanažovatelný gigabitový switch Switch s 5x metalický Gbit porty. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 5x Gigabit port RJ-45 switch; Nastavitelný multi-event alarm relé výstup; IP30, robustní ocelové p...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Mbps SFP Transceiver Multi-mode 2km, -40° ~ 85°C
100Mbps SFP Transceiver Multi-mode 2km, -40° ~ 85°C

Průmyslový SFP transceiver Korenix s rozšířeným rozsahem pracovních teplot. Multi-mode tranceiver s přenosem dat do 2 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Multi-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 2 km; Wave-lenght - 1310 nm; Operation temperature - -40°...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Mbps SFP Transceiver Single-mode 30km, -40° ~ 85°C
100Mbps SFP Transceiver Single-mode 30km, -40° ~ 85°C

Průmyslový SFP Tranceiver Korenix. Single-mode transceiver s přenosem dat do 30 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 30 km; Wave-lenght - 1310 nm; Operation temperature - -40° ~ 85°C

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

187

položek

10

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

  • Skladem - Ústí,
    500 - Montáž
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.