PoE

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie PoE

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

40

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
JetNet 4706f-s
JetNet 4706f-s

Manažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 4x10/100 TX PoE RJ port a 2x10/100FX uplink port. Optický přenos Single-mode do 30 km. Možnost použití do mobilních zařízení - PoE kamery do tramvají, vlaků, dálnice, apod. Vlastnosti; 4x 10/100 TX RJ PoE por...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 3906G
JetNet 3906G

Nemanažovatelný gigabitový PoE switch. Celkem 6x Gbit portů. Navržen do mobilních zařízení pro systém komplexních sítí. Uplatnění - autobusy, lodě, vlaky. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x Port IEEE 802.3af/ 802.3at PSE; 1x Gbit RJ-45 uplin...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 3810Gf
JetNet 3810Gf

Nemanažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 8x 10/100 TX PoE port a 2x Gbit FX SFP (single-mode, multi-mode, BIDI, WDM) uplink port. Navržen do mobilních zařízení pro systém komplexních sítí. Uplatnění - autobusy, lodě, vlaky. Možnost uchycení na DIN...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 3810f
JetNet 3810f

Nemanažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 8x 10/100 TX PoE port a 2x 100FX SFP (single-mode, multi-mode, BIDI, WDM) uplink port. Navržen do mobilních zařízení pro systém komplexních sítí. Uplatnění - autobusy, lodě, vlaky. Možnost uchycení na DIN l...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 3806G
JetNet 3806G

Nemanažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 4x 10/100 TX PoE port a 2x 10/100/1000 TX uplink. Navržen do mobilních zařízení pro systém komplexních sítí. Uplatnění - autobusy, lodě, vlaky. Možnost uchycení na DIN; Vlastnosti; 4x 10/100 TX PoE port a 2...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 3710G
JetNet 3710G

Nemanažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 8x 10/100 TX PoE port a 2x 10/100/1000 TX uplink. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 8x 10/100 TX PoE port a 2x 10/100/1000 TX uplink; 15,4W napájení na každý PoE port; Dva gigabitové ethernetové po...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 3705
JetNet 3705

Nemanažovatelný PoE switch s 4x metalický 10/100/BaseTX port a 1x metalický 100 TX uplink portem. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 TX PoE port a 1x 100 TX uplink port; 15,4W napájení na kaž...

    

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 3705f-m
JetNet 3705f-m

Nemanažovatelný PoE switch s 4x metalický 10/100/Base TX port a 1x 100 fibre port (SC, 2km, multi-mode). Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 TX PoE port a 1x Fibre 100 (SC, 2km, multi-mode); 1...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 3705f-s
JetNet 3705f-s

Nemanažovatelný PoE switch s 4x metalický 10/100/Base TX port a 1x 100 fibre port (SC, 30km, single-mode). Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 TX PoE port a 1x Fibre 100 (SC, 30km, single-mode...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetCon 1702-A
JetCon 1702-A

Průmyslový PoE injector Alternative-A Data pair power feeding; Vlastnosti; Data pair power feeding; 2x Gbit ethernet na Gbit PoE; IEEE 802.3af a 802.3at kompatibilní; PoE 30W/ port, 60W celkem @ 75°C; Plug and play bez instalace; Napájení 46V až 57V DC...

    

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
JetCon 1702-B
JetCon 1702-B

Průmyslový PoE injector Alternative-B Spare pair power feeding; Vlastnosti; Spare pair power feeding; 2x Gbit ethernet na Gbit PoE; IEEE 802.3af a 802.3at kompatibilní; PoE 30W/ port, 60W celkem @ 75°C; Plug and play bez instalace; Napájení 46V až 57V ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
EKI-2701HPI-AE
EKI-2701HPI-AE

IEEE 802.3af/at Gigabit PoE+ Injector -40 to 75°C

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
EKI-3725P-AE
EKI-3725P-AE

5-port 10/100/1000 Mbps Unmanaged Ethernet switch, PoE, napájení 24/48 VDC; 4x PoE port

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetWave 3220 - WIFI Access Point + Ethernet
JetWave 3220 - WIFI Access Point + Ethernet

Průmyslový bezdratový AP, duální 802.11n 2.4G/5G; Vlastnosti; Dual rádio nastavení: 802.11 a/b/g/n a 2,4G/5G; 802.11n 2T2R MIMO dvojitý přenos dat až 300Mbps; Dvojitý datový přenos a redundance; Dvě nezávislá Wifi rozhraní, každé o dvou rádiových porte...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
JetWave 2450 - WIFI Access Point
JetWave 2450 - WIFI Access Point

Venkovní Access Point, vysoce výkonný IEEE 802.11b/g/n, krytí IP55; Vlastnosti; 3x vyšší propustnost než 802.11b/g/n řešení, až 300Mbs; Pokrytí sítě do 2km; Pokročilý bezpečnostní systém WEP, WPA, WPA2 a MAC; Napájení přes ethernet PoE 24VDC; Plastová ...

    

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
JetNet 5428G-20SFP-AC
JetNet 5428G-20SFP-AC

Manažovatelný gigabitový průmyslový switch do racku s možnosti zapojení až 20x SFP portů; Vlastnosti; 16x 100 SFP port, 4x 100/1000 RJ-45/SFP port, 8x 100 TX; Advanced Cyber Security – DHCP Snooping, IP Source Guard, Dynamic ARP Inspection, Denial of S...

    

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
JetNet 5428G-20SFP-2DC
JetNet 5428G-20SFP-2DC

Manažovatelný gigabitový průmyslový switch do racku s možnosti zapojení až 20x SFP portů; Vlastnosti; 16x 100 SFP port, 4x 100/1000 RJ-45/SFP port, 8x 100 TX; Advanced Cyber Security – DHCP Snooping, IP Source Guard, Dynamic ARP Inspection, Denial of S...

    

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
JetNet 3808G-M12
JetNet 3808G-M12

Průmyslový nemanažovatelný PoE switch s konektory M12. Ideální pro aplikace do vozidel s požadavkem na napájení koncových zařízení (kamery, čtečky, AP). Certifikace EN50155, EN50121-3-2, EN50121-4, E-mark. Vlastnosti I/O; 7x 10/100 TX PoE s M12 porty (...

    

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
JetWave 2714Gf-LTE-E
JetWave 2714Gf-LTE-E

Průmyslová komunikační brána LTE-E (gateway) - 2x SFP optický port 100/1000Mb, 2x RJ-45 10/100/1000Mb (PoE), 2x SIM karta, provozní teploty -40° až 75°C. Vlastnosti; Gateway (brána) - 2GT PSE + 2G SFP Gigabit PoE přepínač; 2x Gigabit 802.3at PoE porty ...

    

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
JetCon 3701G - IEEE 802.3af/at
JetCon 3701G - IEEE 802.3af/at

Průmyslový PoE gigabitový media konvertor ethernet - optika (SFP modul); Vlastnosti; Konvertor 10/100/1000 TX na 100/1000 FX SFP; 1 x 10/100/1000 Base-TX s Auto MDI/ MDI-X funkce, Auto-Negotiation; Výkonné napájení portů - 30W PoE; IEEE 802.3af / IEEE ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

40

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

     A 

     Aktuálně nedostatek 

  • Skladem - Ústí
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.