Meinberg - zdroje času

 

Zdroje času: NTP servery Meinberg řady Lantime nacházejí uplatnění jako lokální zdroje časové synchronizace v intranetových sítích výrobních podniků a finančních i dalších organizací, které nemohou nebo nechtějí využívat NTP servery pracující v síti Internetu, většinou z bezpečnostních důvodů.
Zdroje času bez NTP (tj. s výstupem RS232, USB, IRIG aj.) slouží k synchronizaci jednotlivých počítačů nebo menších sítí mnoha druhů zařízení, třeba nadproudových ochran v energetice, vysílacích zařízení DVB/DAB, telekomunikačních sítí SDH/PDH či mobilních apod.
Viz též naše podrobnější povídání o sortimentu firmy Meinberg.


 
 
 
 
 
 

další podkategorie Meinberg - zdroje času

 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

279

položek

14

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
Meinberg karta výstupů, 2x (serial + PPS) RS422 DB9, zásuvný modul do IMS Chassis
Meinberg karta výstupů, 2x (serial + PPS) RS422 DB9, zásuvný modul do IMS Chassis

Vlastnosti: Karta konfigurovatelných časových výstupů, zásuvný modul pro modulární IMS šasi (LanTime M3000 apod.); 2x DB9 s úrovněmi RS422, na každém portu jsou zapojeny tři páry: - 1x výstup sériového stringu (Time of Day) - na výběr je Meinberg Stand...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg karta výstupů, PPS+10MHz+IRIG/AM+IRIG/DCLS , zásuvný modul do IMS Chassis
Meinberg karta výstupů, PPS+10MHz+IRIG/AM+IRIG/DCLS , zásuvný modul do IMS Chassis

Vlastnosti: Karta výstupů pro distribuci času v různých "průmyslových" formátech,; zásuvný modul pro modulární IMS šasi (LanTime M3000 apod.); Přednastavená konfigurace výstupů (a odpovídající popisky na čele) na 4 konektorech BNC: PPS TTL do 50 &Omega...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg karta s výstupem alarmového relé + perforované čelo
Meinberg karta s výstupem alarmového relé + perforované čelo

Vlastnosti: Karta s alarmovým výstupem a perforovanou záslepkou slotu; Konektor: odpojovací svorkovnice Phoenix MSTB-2,5/3-ST-5,08 (kontakt SPDT relé, NC/NO); Patrně standardní součást M500 šasi, patří vedle CPU karty. Pasuje vnitřním konektorem pouze ...

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP server - holé modulární šasi M500 (IMS), na DIN lištu
Meinberg NTP server - holé modulární šasi M500 (IMS), na DIN lištu

Vlastnosti: Prázdná IMS skříň na DIN lištu; Součástí tohoto objednacího kódu NENÍ karta IMS-CES-1000 , která povinně obsazuje slot vpravo vedle CPU karty (alarmové relé + pasivní větrání); 6 slotů (5 volných) - mechanicky jednotný šířkový modul, elektr...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg GPS - DIN lišta, 20-60 V DC, 2x RS-232, 3x pulz, IRIG aj.
Meinberg GPS - DIN lišta, 20-60 V DC, 2x RS-232, 3x pulz, IRIG aj.

Vlastnosti: Galvanicky izolovaný vstup mezifrekvence GPS na konektoru BNC; Skříňka na DIN lištu, napájení 20 - 60 V stejnosměrných. Výstupy času: "Meinberg Time String" na rozhraní RS-232 (též konfigurovatelný na univerzálních výstupech), konektor 2x C...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg GPS - DIN lišta, 100-240V st., 2x RS-232, 3x pulz, IRIG aj.
Meinberg GPS - DIN lišta, 100-240V st., 2x RS-232, 3x pulz, IRIG aj.

Vlastnosti: Galvanicky izolovaný vstup mezifrekvence GPS na konektoru BNC; Skříňka na DIN lištu, napájení 100 - 240 V střídavých nebo 100 - 240 V stejnosměrných. Výstupy času: "Meinberg Time String" na rozhraní RS-232 (též konfigurovatelný na univerzál...

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg GPS - DIN lišta, 100-240V st., RS-232 met./opt., 3x pulz, IRIG aj.
Meinberg GPS - DIN lišta, 100-240V st., RS-232 met./opt., 3x pulz, IRIG aj.

Vlastnosti: Galvanicky izolovaný vstup mezifrekvence GPS na konektoru BNC; Skříňka na DIN lištu, napájení 100 - 240 V střídavých nebo 100 - 240 V stejnosměrných. Výstupy času: "Meinberg Time String" na rozhraní RS-232 (též konfigurovatelný na univerzál...

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg GPS - 19"/1U, 100-240V ss./st., RS-232 met.+opt., PPS opt.
Meinberg GPS - 19"/1U, 100-240V ss./st., RS-232 met.+opt., PPS opt.

Vlastnosti: Galvanicky izolovaný vstup mezifrekvence GPS na konektoru BNC; Skříňka 19"/1U, napájení 100 - 240 V střídavých nebo 100 - 240 V stejnosměrných. Základem je přijímač GPS180 series, včetně LCD a tlačítek na čelním panelu šasi; Výstupy času: "...

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP server - GPS, 19"/1U, 2x Ethernet, RS232 opt. + PPS opt., 100-240V DC/AC
Meinberg NTP server - GPS, 19"/1U, 2x Ethernet, RS232 opt. + PPS opt., 100-240V DC/AC

Kompletní objednací kód výrobce: LANTIME M300/GPS/PSFO-1/SFO-1/PWR-AD10; Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: GPS (oscilátor: TCXO); Skříň 19"/1U; Galvanicky izolovaný vstup mezifrekvence GPS na konektoru BNC (samice na zadním panelu); 2 porty 10/...

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg GPS - 19"/3U, 120-240V ss. / 100-240V st., RS-232 met.+opt., PPS opt.
Meinberg GPS - 19"/3U, 120-240V ss. / 100-240V st., RS-232 met.+opt., PPS opt.

Vlastnosti: Galvanicky izolovaný vstup mezifrekvence GPS na konektoru BNC; Skříňka 19"/3U, napájení 100 - 240 V střídavých nebo 120 - 240 V stejnosměrných. Základem je přijímač GPS180 series, bez LCD a tlačítek na čelním panelu šasi; Výstupy času: "Mei...

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg konvertor PTP nebo NTP na IRIG/422, prog.pulzy, RS232
Meinberg konvertor PTP nebo NTP na IRIG/422, prog.pulzy, RS232

Celý objednací kód výrobce: SyncBox/N2X/PPOC-1x_PPRS4-2x/DC; Vlastnosti: Vstupem je IEEE1588 PTPv2 nebo NTP (Ethernet, RJ45); V režimu PTP (slave only) podporuje UDP/IPv4 (L3) nebo IEEE802.3 (L2) Multicast, "delay mechanismus" E2E, E2E Hybrid nebo P2P.

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg převodník TTL na RS422, DIN držák
Meinberg převodník TTL na RS422, DIN držák

Vlastnosti: Vstup logického signálu v úrovních TTL (např. PPS) na konektoru BNC; Výstup: 1x RS422 na konektoru DB9; Přídavný modul k NTP serverům a stand-alone hodinám Meinberg - zvládne IRIG a různé další pulzy; Hliníkové pouzdro 84x71x24 mm, přibalen

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg převodník metalika-optika TTL => 4x ST MM 850nm 10 MHz, DIN držák
Meinberg převodník metalika-optika TTL => 4x ST MM 850nm 10 MHz, DIN držák

Vlastnosti: Vstup logického signálu v úrovních TTL (např. PPS) na konektoru BNC; Výstup: 4x optický budič 850 nm multimode s konektorem ST; Přídavný modul k NTP serverům a stand-alone hodinám Meinberg; Stíhá signály rychlé jmenovitě až 10 MHz. Průchozí

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg elektrooptický rozbočovač 1x ST => 4x ST MM 850nm 10 MHz, DIN držák
Meinberg elektrooptický rozbočovač 1x ST => 4x ST MM 850nm 10 MHz, DIN držák

Vlastnosti: Vstup logického signálu na optice (např. PPS, IRIG DCLS apod.) na konektoru ST, multimode 850 nm; Výstup: 4x optický budič 850 nm multimode s konektorem ST; Výstupní výkon: 15 μW. Citlivost vstupu: 3 μW. Rozbočovač je aktivní, s převo...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg optoelektronický převodník 1x ST MM 850nm => 1x TTL 10 MHz, DIN držák
Meinberg optoelektronický převodník 1x ST MM 850nm => 1x TTL 10 MHz, DIN držák

Vlastnosti: Vstup logického signálu na optice (např. PPS, IRIG DCLS apod.) na konektoru ST, multimode 850 nm; Výstup: 1x TTL do 50 Ohmů na konektoru BNC samice; Citlivost vstupu: 3 μW. Přídavný modul k NTP serverům a stand-alone hodinám Meinberg; St...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg převodník metalika-optika RS232 <=> 2x ST MM 850nm DIN držák
Meinberg převodník metalika-optika RS232 <=> 2x ST MM 850nm DIN držák

Vlastnosti: Hloupý plně duplexní převodník/opakovač (level-shifter) mezi RS232 a optikou. Lze použít i pro jednosměrnou konverzi. Metalika RS232: signály RX a TX na úrovních RS232 na konektoru DB9; Optika: RX a TX na konektorech ST, 850 nm multimode s ...

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP server - GPS, 19"/1U, 2x Ethernet, OCXO-HQ, 100-240Vst/ss
Meinberg NTP server - GPS, 19"/1U, 2x Ethernet, OCXO-HQ, 100-240Vst/ss

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: GPS; Skříň 19"/1U; Galvanicky izolovaný vstup mezifrekvence GPS na konektoru BNC (samice na zadním panelu); 2 porty 10/100 Mbps Ethernet; GPS přijímač je vybaven nadstandardním lokálním oscilátorem OCXO-HQ (vys...

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP server - GPS/Galileo/GLONASS, stolní 1U, 1x Ethernet, 20-60 V ss
Meinberg NTP server - GPS/Galileo/GLONASS, stolní 1U, 1x Ethernet, 20-60 V ss

Vlastnosti: NTP server z rodiny LanTime M300 s přijímačem GPS/GLONASS/Galileo. Na rozdíl od standardních tj. "vlastních" GPS přijímačů Meinberg, zde firma Meinberg spřáhla zvenčí koupený miniaturní modul přijímače; se svým vlastním lokálním oscilátorem

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP server - GPS/Galileo/GLONASS, 19"/1U, 2x Ethernet, 20-60V ss.
Meinberg NTP server - GPS/Galileo/GLONASS, 19"/1U, 2x Ethernet, 20-60V ss.

Vlastnosti: NTP server z rodiny LanTime M300 s přijímačem GPS/GLONASS/Galileo. Na rozdíl od standardních tj. "vlastních" GPS přijímačů Meinberg, zde firma Meinberg spřáhla zvenčí koupený miniaturní modul přijímače; se svým vlastním lokálním oscilátorem

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg karta výstupů, 2x (RS232 serial + TTL PPS) DB9, zásuvný modul do IMS Chassis
Meinberg karta výstupů, 2x (RS232 serial + TTL PPS) DB9, zásuvný modul do IMS Chassis

Vlastnosti: Karta konfigurovatelných časových výstupů, zásuvný modul pro modulární IMS šasi (LanTime M3000 apod.); 2x DB9 s úrovněmi RS232, na každém portu jsou zapojeny tři signály: - 1x výstup sériového stringu (Time of Day) - na výběr je Meinberg St...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

279

položek

14

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

     A 

     Aktuálně nedostatek 

  • Skladem - Ústí
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.