Meinberg - zdroje času

 

Zdroje času: NTP servery Meinberg řady Lantime nacházejí uplatnění jako lokální zdroje časové synchronizace v intranetových sítích výrobních podniků a finančních i dalších organizací, které nemohou nebo nechtějí využívat NTP servery pracující v síti Internetu, většinou z bezpečnostních důvodů.
Zdroje času bez NTP (tj. s výstupem RS232, USB, IRIG aj.) slouží k synchronizaci jednotlivých počítačů nebo menších sítí mnoha druhů zařízení, třeba nadproudových ochran v energetice, vysílacích zařízení DVB/DAB, telekomunikačních sítí SDH/PDH či mobilních apod.
Viz též naše podrobnější povídání o sortimentu firmy Meinberg.


 
 
 
 
 
 

další podkategorie Meinberg - zdroje času

 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

280

položek

14

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
Meinberg karta výstupů, 3x prog.puls SW.cfg, TTL/BNC + IRIG AM, zásuvný modul do IMS Chassis
Meinberg karta výstupů, 3x prog.puls SW.cfg, TTL/BNC + IRIG AM, zásuvný modul do IMS Chassis

Vlastnosti: Karta výstupů pro distribuci času v různých "průmyslových" formátech, zásuvný modul pro modulární IMS šasi (LanTime M3000 apod.) Na 3 konektorech BNC s budiči TTL do 50 Ω lze softwarově volit multiplexerem z

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP server M300 - GPS, 19"/1U, 2x Ethernet, DC20
Meinberg NTP server M300 - GPS, 19"/1U, 2x Ethernet, DC20

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg akt.rozbočovač optika 1x TTL => 12x ST MM 850nm, 19"/1U, AD10
Meinberg akt.rozbočovač optika 1x TTL => 12x ST MM 850nm, 19"/1U, AD10

Vlastnosti: Vstup logického signálu v úrovních TTL (např. PPS, IRIG-DCLS, 10 MHz) na konektoru BNC Výstup: 12x optický budič 850 nm multimode s konektorem ST Přídavný modul k NTP serverům a stand-alone přijímačům Meinbe

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg optoelektronický převodník 1x ST MM 850nm => 1x RS422 10 MHz, DIN držák
Meinberg optoelektronický převodník 1x ST MM 850nm => 1x RS422 10 MHz, DIN držák

Vlastnosti: Vstup logického signálu na optice (např. PPS, IRIG DCLS apod.) na konektoru ST, multimode 850 nm Výstup: 1x RS422 na konektoru DB9 samice: pin 7 = data+, 8 = data- Citlivost vstupu: 3 μW. Přída

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg GPS - DIN lišta, 20-60 V DC, 2x RS-232, 3x+2x pulz, IRIG aj.
Meinberg GPS - DIN lišta, 20-60 V DC, 2x RS-232, 3x+2x pulz, IRIG aj.

Vlastnosti: Galvanicky izolovaný vstup mezifrekvence GPS na konektoru BNC Skříňka na DIN lištu, napájení 20 - 60 V stejnosměrných. Výstupy času: "Meinberg Time String" na rozhraní RS-232 (též konfigurovatelný

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP server - GNSS, 19"/1U, 2x Eth, OCXO-DHQ
Meinberg NTP server - GNSS, 19"/1U, 2x Eth, OCXO-DHQ

Vlastnosti: NTP server z rodiny LanTime M300 s přijímačem GPS/GLONASS/Galileo. Na rozdíl od standardních tj. "vlastních" GPS přijímačů Meinberg, zde firma Meinberg spřáhla zvenčí koupený miniaturní modul přijímače; se svým vlastním lokálním oscilátorem

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Finisar SFP Transceiver, 1000BASE-SX = MM 850nm optika, dulplex LC, -40°C to 85°C
Finisar SFP Transceiver, 1000BASE-SX = MM 850nm optika, dulplex LC, -40°C to 85°C

Finisar 1GbE LR, 1Gb FC singlemode SFP Transceiver , 1000BASE-LX, 3.3V, 1310nm Fabry-Perot, -40°C to 85°C, Duplex LC connector, 10km

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Finisar SFP Transceiver, 10/100/1000BASE-T RJ45, -40°C to 85°C, SGMII
Finisar SFP Transceiver, 10/100/1000BASE-T RJ45, -40°C to 85°C, SGMII

Finisar 1GbE LR, 1Gb FC singlemode SFP Transceiver , 1000BASE-LX, 3.3V, 1310nm Fabry-Perot, -40°C to 85°C, Duplex LC connector, 10km

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP/PTP server microSync HR102/GNS_UC/DC/SQ
Meinberg NTP/PTP server microSync HR102/GNS_UC/DC/SQ

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: přijímač Meinberg "GNS-UC" (tzn. GPS/Galileo, nikoli Glonass, kompatibilní s mezifrekvencí Meinberg 35 MHz.) Oscilátor: M

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP/PTP server microSync HR300/GNS/DC/SQ
Meinberg NTP/PTP server microSync HR300/GNS/DC/SQ

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: přijímač Meinberg "GNS" (tzn. GPS/Galileo/GLONASS/BeiDou s anténním vstupem GPS L1.) Oscilátor: Meinberg OCXO-SQ = de

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP/PTP server microSync HR301/GPS/DC/SQ
Meinberg NTP/PTP server microSync HR301/GPS/DC/SQ

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: přijímač Meinberg "GPS" (tzn. GPS-only. Chcete-li multisystémový přijímač, hledejte "GNS".) Oscilátor: Meinberg OCXO-SQ

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP/PTP server microSync HR301/GPS/DC/SQ
Meinberg NTP/PTP server microSync HR301/GPS/DC/SQ

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: přijímač Meinberg "GNS-UC" (tzn. GPS/Galileo, nikoli Glonass, kompatibilní s mezifrekvencí Meinberg 35 MHz.) Oscilátor: M

    
       
 
 
 
 
 
microSync RX napájení AD10 (100-240 V AV/100-200 V DC)
microSync RX napájení AD10 (100-240 V AV/100-200 V DC)

Napájecí zdroj pro microSync RX šasi = 19" (nikoli pro microSync HR, ten má zdroj napevno uvnitř). Varianta AD10 podporuje vstupní napětí v rozsahu 100-240V střídavých nebo stejnosměrných. Lze osadit kombinaci dvou modu

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP/PTP server microSync RX100/GNS/SQ
Meinberg NTP/PTP server microSync RX100/GNS/SQ

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: přijímač Meinberg "GNS" (tzn. GPS/Galileo/GLONASS/BeiDou s anténním vstupem GPS L1.) Oscilátor: Meinberg OCXO-SQ = de

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP/PTP server microSync RX101/GPS/SQ
Meinberg NTP/PTP server microSync RX101/GPS/SQ

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: přijímač Meinberg "GPS" (tzn. GPS-only. Chcete-li multisystémový přijímač, hledejte "GNS".) Oscilátor: Meinberg OCXO-SQ

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP/PTP server microSync RX102/GNS-UC/SQ
Meinberg NTP/PTP server microSync RX102/GNS-UC/SQ

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: přijímač Meinberg "GNS-UC" (tzn. GPS/Galileo, nikoli Glonass, kompatibilní s mezifrekvencí Meinberg 35 MHz.) Oscilátor: M

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP/PTP server microSync RX300/GNS/SQ
Meinberg NTP/PTP server microSync RX300/GNS/SQ

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: přijímač Meinberg "GNS" (tzn. GPS/Galileo/GLONASS/BeiDou s anténním vstupem GPS L1.) Oscilátor: Meinberg OCXO-SQ = de

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP/PTP server microSync RX301/GPS/SQ
Meinberg NTP/PTP server microSync RX301/GPS/SQ

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: přijímač Meinberg "GPS" (tzn. GPS-only. Chcete-li multisystémový přijímač, hledejte "GNS".) Oscilátor: Meinberg OCXO-SQ

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP/PTP server microSync RX302/GNS-UC/SQ
Meinberg NTP/PTP server microSync RX302/GNS-UC/SQ

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: přijímač Meinberg "GNS-UC" (tzn. GPS/Galileo, nikoli Glonass, kompatibilní s mezifrekvencí Meinberg 35 MHz.) Oscilátor: M

    
       
 
 
 
 
 
microSync RX napájení DC20 (20-60 V DC)
microSync RX napájení DC20 (20-60 V DC)

Napájecí zdroj pro microSync RX šasi = 19" (nikoli pro microSync HR, ten má zdroj napevno uvnitř). Varianta DC20 podporuje vstupní napětí v rozsahu 20-60V stejnosměrných. Lze osadit kombinaci dvou modulů v režimu redund

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

280

položek

14

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

     A 

     Aktuálně nedostatek 

  • Skladem - Ústí
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.