Meinberg - zdroje času

 

Zdroje času: NTP servery Meinberg řady Lantime nacházejí uplatnění jako lokální zdroje časové synchronizace v intranetových sítích výrobních podniků a finančních i dalších organizací, které nemohou nebo nechtějí využívat NTP servery pracující v síti Internetu, většinou z bezpečnostních důvodů.
Zdroje času bez NTP (tj. s výstupem RS232, USB, IRIG aj.) slouží k synchronizaci jednotlivých počítačů nebo menších sítí mnoha druhů zařízení, třeba nadproudových ochran v energetice, vysílacích zařízení DVB/DAB, telekomunikačních sítí SDH/PDH či mobilních apod.
Viz též naše podrobnější povídání o sortimentu firmy Meinberg.


 
 
 
 
 
 

další podkategorie Meinberg - zdroje času

 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

278

položek

14

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
Meinberg optoelektronický převodník 1x ST SM 1310nm => 1x TTL 10 MHz, DIN držák
Meinberg optoelektronický převodník 1x ST SM 1310nm => 1x TTL 10 MHz, DIN držák

Vlastnosti: Vstup logického signálu na optice (např. PPS, IRIG DCLS apod.) na konektoru ST, multimode 850 nm; Výstup: 1x TTL do 50 Ohmů na konektoru BNC samice; Citlivost vstupu: 3 μW. Přídavný modul k NTP serverům a stand-alone hodinám Meinberg; St...

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP/PTP server microSync HR100/GNS/DC/SQ
Meinberg NTP/PTP server microSync HR100/GNS/DC/SQ

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: přijímač Meinberg "GNS" (tzn. GPS/Galileo/GLONASS/BeiDou s anténním vstupem GPS L1.) Oscilátor: Meinberg OCXO-SQ = de

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg multi-NTP server chassis, 4x LanTime CPU
Meinberg multi-NTP server chassis, 4x LanTime CPU

Vlastnosti: Šasi pro až 8 ks CPU karet, z nichž každá se tváří jako LanTime/RDT; Ke každé CPU kartě lze přidat 1x LNE4 (existuji i jiné varianty skladebnosti); Šasi obsahuje pozice pro 4 napájecí zdroje; Šasi (backplane) se skládá ze dvou polovin, každ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Avago SFP Transceiver, 1000BASE-SX = MM 850nm optika, dulplex LC, -10°C to 85°C
Avago SFP Transceiver, 1000BASE-SX = MM 850nm optika, dulplex LC, -10°C to 85°C

Finisar 1GbE LR, 1Gb FC singlemode SFP Transceiver , 1000BASE-LX, 3.3V, 1310nm Fabry-Perot, -40°C to 85°C, Duplex LC connector, 10km

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Avago SFP Transceiver, 1000BASE-LX = SM 1310nm optika, dulplex LC, -10°C to 85°C
Avago SFP Transceiver, 1000BASE-LX = SM 1310nm optika, dulplex LC, -10°C to 85°C

Finisar 1GbE LR, 1Gb FC singlemode SFP Transceiver , 1000BASE-LX, 3.3V, 1310nm Fabry-Perot, -40°C to 85°C, Duplex LC connector, 10km

    
       
 
 
 
 
 
microSync LAN2 upgrade PTP lic. na 256 klientů
microSync LAN2 upgrade PTP lic. na 256 klientů

Upgrade licence PTP ze základních 8 na 256 klientů na jednom portu, zde pro přehlednost LAN2 microSync obsahuje 2 LAN porty s hardwarovou podporou PTP (FPGA), značené LAN2 a LAN3. Na těchto portech, na každém zvlášť, je v základní

    
       
 
 
 
 
 
microSync LAN3 upgrade PTP lic. na 256 klientů
microSync LAN3 upgrade PTP lic. na 256 klientů

Upgrade licence PTP ze základních 8 na 256 klientů na jednom portu, zde pro přehlednost LAN3 microSync obsahuje 2 LAN porty s hardwarovou podporou PTP (FPGA), značené LAN2 a LAN3. Na těchto portech, na každém zvlášť, je v základní

    
       
 
 
 
 
 
microSync LAN2 upgrade PTP lic. na 512 klientů
microSync LAN2 upgrade PTP lic. na 512 klientů

Upgrade licence PTP ze základních 8 na 512 klientů na jednom portu, zde pro přehlednost LAN2 microSync obsahuje 2 LAN porty s hardwarovou podporou PTP (FPGA), značené LAN2 a LAN3. Na těchto portech, na každém zvlášť, je v základní

    
       
 
 
 
 
 
microSync LAN3 upgrade PTP lic. na 512 klientů
microSync LAN3 upgrade PTP lic. na 512 klientů

Upgrade licence PTP ze základních 8 na 512 klientů na jednom portu, zde pro přehlednost LAN3 microSync obsahuje 2 LAN porty s hardwarovou podporou PTP (FPGA), značené LAN2 a LAN3. Na těchto portech, na každém zvlášť, je v základní

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg optoelektronický převodník 1x ST MM 850nm => 2x TTL 10 MHz, DIN držák
Meinberg optoelektronický převodník 1x ST MM 850nm => 2x TTL 10 MHz, DIN držák

Vlastnosti: Vstup logického signálu na optice (např. PPS, IRIG DCLS apod.) na konektoru ST, multimode 850 nm; Výstup: 1x TTL do 50 Ohmů na konektoru BNC samice; Citlivost vstupu: 3 μW. Přídavný modul k NTP serverům a stand-alone hodinám Meinberg; St...

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP server - GNSS, 19"/1U, 2x Eth, 4x10M-Sin, 4xPPS, OCXO-MQ
Meinberg NTP server - GNSS, 19"/1U, 2x Eth, 4x10M-Sin, 4xPPS, OCXO-MQ

Vlastnosti: NTP server z rodiny LanTime M300 s přijímačem GPS/GLONASS/Galileo. Na rozdíl od standardních tj. "vlastních" GPS přijímačů Meinberg, zde firma Meinberg spřáhla zvenčí koupený miniaturní modul přijímače; se svým vlastním lokálním oscilátorem

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP server - GNSS, 19"/1U, 2x Eth, 4x10M-Sin, 4xPPS, OCXO-HQ
Meinberg NTP server - GNSS, 19"/1U, 2x Eth, 4x10M-Sin, 4xPPS, OCXO-HQ

Vlastnosti: NTP server z rodiny LanTime M300 s přijímačem GPS/GLONASS/Galileo. Na rozdíl od standardních tj. "vlastních" GPS přijímačů Meinberg, zde firma Meinberg spřáhla zvenčí koupený miniaturní modul přijímače; se svým vlastním lokálním oscilátorem

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg akt.rozbočovač optika 1x ST => 12x ST MM 850nm, 19"/1U, AD10
Meinberg akt.rozbočovač optika 1x ST => 12x ST MM 850nm, 19"/1U, AD10

Vlastnosti: Vstup logického signálu na optice (např. PPS, IRIG-DCLS, 10 MHz) na konektoru ST Výstup: 12x optický budič 850 nm multimode s konektorem ST Přídavný modul k NTP serverům a stand-alone přijímačům Meinberg

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP server - GNSS, 19"/1U, 2x Eth, 4x10M-Sin, 5xPPS, OCXO-MQ, red.zdroj
Meinberg NTP server - GNSS, 19"/1U, 2x Eth, 4x10M-Sin, 5xPPS, OCXO-MQ, red.zdroj

Kompletní objednací kód výrobce: LANTIME M300/GNS-MQ/FS-4/PS-5/AD10-DC20 Vlastnosti: NTP server z rodiny LanTime M300 s přijímačem GPS/GLONASS/Galileo. Na rozdíl od standardních tj. "vlastních" GPS přijímačů Meinberg, zd

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg přijímač času z GPS - 19"/1U, redundantní, výst. RS-232, PPS, 10MHz, 2x OCXO-HQ, red.zdroj
Meinberg přijímač času z GPS - 19"/1U, redundantní, výst. RS-232, PPS, 10MHz, 2x OCXO-HQ, red.zdroj

Kompletní objednací kód výrobce: RD/GNS-HQ-2/FS-8/PS-8/AD10-DC20/MP Vlastnosti: Lehce zakázková 1U sestava (na platformě RD/GPS) se dvěma přijímači "Meinberg GNS" pro časovou synchronizaci DVB/DAB Galvanicky NE

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg přijímač "GNM", zásuvný modul do IMS Chassis, OCXO-SQ
Meinberg přijímač "GNM", zásuvný modul do IMS Chassis, OCXO-SQ

Vlastnosti: Přijímač Meinberg "GNM", zásuvný modul pro modulární IMS šasi (LanTime M3000 apod.) Galvanicky NEizolovaný vstup GPS / GLONASS / Galileo / BeiDou v obou pásmech L1+L2 (pouze civilní signály) na konektoru SMA

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg anténa pro L1+L2+L5 multi-GNSS, venkovní
Meinberg anténa pro L1+L2+L5 multi-GNSS, venkovní

Venkovní anténa pro stacionární použití (= časování), s tradičním Meinbergovic plastovým držákem na zeď či stožár dvoupásmová anténa = částečně nezávislé signálové cesty s oddělenou filtrací a zesílením v pásmech:

    
       
 
 
 
 
 
GPS rozbočovač 1:4, +18 dB zisk, napájení adaptérem, konektory N, na zeď
GPS rozbočovač 1:4, +18 dB zisk, napájení adaptérem, konektory N, na zeď

    
       
 
 
 
 
 
Vojenský ant.rozboč. GPS/Glonass apod., 1:4, +10 dB, SMA(f)
Vojenský ant.rozboč. GPS/Glonass apod., 1:4, +10 dB, SMA(f)

Lehce zakázková varianta, konkrétní vlastnosti na přání. Dovozce do EU vyžaduje při objednávce stručnou informaci o koncovém uživateli a využití tohoto zboží. Vlastnosti: Rozbočovač anténního svodu určený primárně pro GP

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg rozboč. FO->12FO + FO->12TTL, 19"/1U, aktivní
Meinberg rozboč. FO->12FO + FO->12TTL, 19"/1U, aktivní

Vlastnosti: Rozbočovač se dvěma nezávislými sekcemi, každá se svým vstupem a 12 výstupy. Tato varianta SDU má osazeny dvě odlišné sekce: vstup logického signálu na MM optice konektorem ST, 12x logický

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

278

položek

14

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

     A 

     Aktuálně nedostatek 

  • Skladem - Ústí
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.