Meinberg - zdroje času

 

Zdroje času: NTP servery Meinberg řady Lantime nacházejí uplatnění jako lokální zdroje časové synchronizace v intranetových sítích výrobních podniků a finančních i dalších organizací, které nemohou nebo nechtějí využívat NTP servery pracující v síti Internetu, většinou z bezpečnostních důvodů.
Zdroje času bez NTP (tj. s výstupem RS232, USB, IRIG aj.) slouží k synchronizaci jednotlivých počítačů nebo menších sítí mnoha druhů zařízení, třeba nadproudových ochran v energetice, vysílacích zařízení DVB/DAB, telekomunikačních sítí SDH/PDH či mobilních apod.
Viz též naše podrobnější povídání o sortimentu firmy Meinberg.


 
 
 
 
 
 

další podkategorie Meinberg - zdroje času

 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

257

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
Konektor N(m) RG-58 šroubovací
Konektor N(m) RG-58 šroubovací

Šroubovací konektor; Pro kabel RG-58; N samec (male); Výrobce: noname Čína (nejvíc informací má firma Shallin) s malou úpravou u FCCPS - přidáváme druhou gumovou podložku (viz návod); Český montážní návod; (es gibt auch eine Montageanleitung auf Deutsc...

    
       
 
 
 
 
 
Bleskojistka (svodič tř.B) BROK ZSPKO-N-050-0,5G-B/F-F
Bleskojistka (svodič tř.B) BROK ZSPKO-N-050-0,5G-B/F-F

Plynová bleskojistka => zápalné napětí cca 90 V; => širokopásmová: 0 - 500 MHz; konektory N-samice / N-samice; 50 Ohm; Ochrana tř.B, osazená dvěma paralelními bleskojistkami; => určena pro použití na vstupu do budovy; Přímo zemněná - stínění koaxiálníh...

    
       
 
 
 
 
 
Bleskojistka (svodič tř.B) BROK 1KoAx-N-75V-B F-F - galv.odd.
Bleskojistka (svodič tř.B) BROK 1KoAx-N-75V-B F-F - galv.odd.

Plynová bleskojistka => zápalné napětí cca 90 V; => širokopásmová: odhadem 0 - 100 MHz (omezeno víceméně mechanickým provedením); konektory N-samice / N-samice; 50 Ohm; Ochrana nominálně tř.B, osazená celkem třemi bleskojistkami (dvě paralelně mezi zem...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg převodník metalika-optika RS232 <=> 2x ST MM 850nm DIN držák
Meinberg převodník metalika-optika RS232 <=> 2x ST MM 850nm DIN držák

Vlastnosti: Hloupý plně duplexní převodník/opakovač (level-shifter) mezi RS232 a optikou. Metalika RS232: signály RX a TX na úrovních RS232 na konektoru DB9; Optika: RX a TX na konektorech ST, 850 nm multimode s konektory ST (TX: min. 15 &mu;W, RX citl...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg akt.rozbočovač optika 1x ST => 12x ST MM 850nm, 19"/1U
Meinberg akt.rozbočovač optika 1x ST => 12x ST MM 850nm, 19"/1U

Vlastnosti: Vstup logického signálu na optice (např. PPS, IRIG-DCLS, 10 MHz) na konektoru ST; Výstup: 12x optický budič 850 nm multimode s konektorem ST; Přídavný modul k NTP serverům a stand-alone hodinám Meinberg; Šasi 19"/1U; Napájení 230V st. (zabu...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg převodník metalika-optika TTL => 4x ST MM 850nm 10 MHz, DIN držák
Meinberg převodník metalika-optika TTL => 4x ST MM 850nm 10 MHz, DIN držák

Vlastnosti: Vstup logického signálu v úrovních TTL (např. PPS) na konektoru BNC; Výstup: 4x optický budič 850 nm multimode s konektorem ST; Přídavný modul k NTP serverům a stand-alone hodinám Meinberg; Stíhá signály rychlé jmenovitě až 10 MHz. Průchozí

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg NTP server - GPS, 19"/1U, 2x Ethernet
Meinberg NTP server - GPS, 19"/1U, 2x Ethernet

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: GPS (oscilátor: TCXO); Skříň 19"/1U; Galvanicky izolovaný vstup mezifrekvence GPS na konektoru BNC (samice na zadním panelu); 2 porty 10/100 Mbps Ethernet; 2 porty RS232 DSUB9 s nezávisle konfigurovatelným výst...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg NTP server - GPS, 19"/1U, 4x Ethernet
Meinberg NTP server - GPS, 19"/1U, 4x Ethernet

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: GPS (oscilátor: u řady M600 je standardem OCXO-LQ); Skříň 19"/1U; Galvanicky izolovaný vstup mezifrekvence GPS na konektoru BNC (samice na zadním panelu); 4 porty 10/100 Mbps Ethernet; 2 porty RS232 DSUB9 s nez...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg přijímač času z DCF77 -na zeď,výst.RS-232, venk.ant
Meinberg přijímač času z DCF77 -na zeď,výst.RS-232, venk.ant

Vlastnosti: Levný přijímač: přímo zesilující úzkopásmový (40 Hz), patrně analogová demodulace. Jedná se o model DCF77C51 v "nestandardním" balení včetně antény pro venkovní montáž; Galvanicky NEizolovaný vstup DCF77 na konektoru BNC; Skříňka pro montáž

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg přijímač času z DCF77 - PCI karta, venkovní anténa
Meinberg přijímač času z DCF77 - PCI karta, venkovní anténa

Vlastnosti: Kvalitní přijímač s analogovou demodulací (kvadraturní dekodér, MCU). Šířka pásma 20 Hz. Galvanicky NEizolovaný vstup DCF77 na konektoru BNC; PCI 33/66 MHz (díky zpětné kompatibilitě funguje i v rychlejších slotech PCI-X), 3.3V nebo 5V; Int...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Inova nástěnné hodiny řízené NTP, 6 červených číslic, PoE, černé, hliník
Inova nástěnné hodiny řízené NTP, 6 červených číslic, PoE, černé, hliník

Vlastnosti: 6x 7-segmentová číslice (hodiny, minuty, vteřiny) červené barvy; Napájení výhradně pomocí "Power over Ethernet" dle 802.11af (přiložené napájení 48V ss v RJ45 zásuvce a CAT5 kabeláži). Lze použít i "pasivní injektor" 48V ss (napájení po vod...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg NTP server - DCF77, 19"/1U, 2x Ethernet
Meinberg NTP server - DCF77, 19"/1U, 2x Ethernet

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: DCF77; Nejkvalitnější přijímač DCF77 na trhu - superhet s digitálním demodulátorem implementovaným v DSP, dekóduje fázovou složku modulace. Skříň 19"/1U; Galvanicky NEizolovaný vstup mezifrekvence GPS na konekt...

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP server - GPS, 19"/1U, 4x Ethernet
Meinberg NTP server - GPS, 19"/1U, 4x Ethernet

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: GPS (oscilátor: TCXO); Skříň 19"/1U; Galvanicky izolovaný vstup mezifrekvence GPS na konektoru BNC (samice na zadním panelu); 4 porty 10/100 Mbps Ethernet; 2 porty RS232 DSUB9 s nezávisle konfigurovatelným výst...

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP server - GPS, 19"/1U, 2x Ethernet, OCXO-DHQ
Meinberg NTP server - GPS, 19"/1U, 2x Ethernet, OCXO-DHQ

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: GPS; Skříň 19"/1U; Galvanicky izolovaný vstup mezifrekvence GPS na konektoru BNC (samice na zadním panelu); 2 porty 10/100 Mbps Ethernet; GPS přijímač je vybaven nadstandardním lokálním oscilátorem OCXO-DHQ (vy...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg GPS - DIN lišta, 19-72 V DC, 2x RS-232, 3x pulz, IRIG aj.
Meinberg GPS - DIN lišta, 19-72 V DC, 2x RS-232, 3x pulz, IRIG aj.

Vlastnosti: EOL - poslední kus skladem. Je možná přímá náhrada novějším modelem GPS165 series. Galvanicky izolovaný vstup mezifrekvence GPS na konektoru BNC; Skříňka na DIN lištu, napájení 19 - 72 V stejnosměrných. Výstupy času: "Meinberg Time String" ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg elektrooptický rozbočovač 1x ST => 4x ST MM 850nm 10 MHz, DIN držák
Meinberg elektrooptický rozbočovač 1x ST => 4x ST MM 850nm 10 MHz, DIN držák

Vlastnosti: Vstup logického signálu na optice (např. PPS, IRIG DCLS apod.) na konektoru ST, multimode 850 nm; Výstup: 4x optický budič 850 nm multimode s konektorem ST; Výstupní výkon: 15 &mu;W. Citlivost vstupu: 3 &mu;W. Rozbočovač je aktivní, s převo...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg optoelektronický převodník 1x ST MM 850nm => 1x TTL 10 MHz, DIN držák
Meinberg optoelektronický převodník 1x ST MM 850nm => 1x TTL 10 MHz, DIN držák

Vlastnosti: Vstup logického signálu na optice (např. PPS, IRIG DCLS apod.) na konektoru ST, multimode 850 nm; Výstup: 1x TTL do 50 Ohmů na konektoru BNC samice; Citlivost vstupu: 3 &mu;W. Přídavný modul k NTP serverům a stand-alone hodinám Meinberg; St...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
ATEN Konvertor USB - RS232
ATEN Konvertor USB - RS232

Převodník z USB na RS-232 (Serial Interface); Konektory: USB Type A Plug; DB-9 Male; Rychlost přenosu dat až 230.4 Kbps; Délka kabelu 30 cm; Hmotnost: 60 g; Rozměry: 65,9 x 34 x 16 mm; Spotřeba 450 mW z USB portu (nevyžaduje externí napájení); Čipset: ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Meinberg - sada pro optické prodloužení anténního svodu GPS
Meinberg - sada pro optické prodloužení anténního svodu GPS

Sada dvou speciálních konvertorů 'koax->optika' a 'optika->koax' pro mezifrekvenční pásmo 35 MHz,; používané firmou Meinberg na anténních svodech GPS. Vhodná pro prodloužení anténního svodu na větší vzdálenosti (kvalitní koaxiální kabel je dražší než o...

    
       
 
 
 
 
 
 

BLV

 
 
Meinberg anténní zesilovač DCF77
Meinberg anténní zesilovač DCF77

Anténní zesilovač DCF77; Galvanicky izolovaný vstup, jmenovitý zisk 20 dB; Vhodný jako dodatečná galvanická izolace pro neizolované vstupy DCF77 u serverů Meinberg LanTime; Konektory 2x N-samice. Přehledová stránka u FCC PS: http://support.fccps.cz/dow...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

257

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

     A 

     Aktuálně nedostatek 

  • Skladem - Ústí
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.