Cena

Filtr skladu

Sklad

Status

Parametrický filtr

Meinberg - zdroje času

Meinberg - zdroje času

Zdroje času: NTP servery Meinberg řady Lantime nacházejí uplatnění jako lokální zdroje časové synchronizace v intranetových sítích výrobních podniků a finančních i dalších organizací, které nemohou nebo nechtějí využívat NTP servery pracující v síti Internetu, většinou z bezpečnostních důvodů.
Zdroje času bez NTP (tj. s výstupem RS232, USB, IRIG aj.) slouží k synchronizaci jednotlivých počítačů nebo menších sítí mnoha druhů zařízení, třeba nadproudových ochran v energetice, vysílacích zařízení DVB/DAB, telekomunikačních sítí SDH/PDH či mobilních apod.
Viz též naše podrobnější povídání o sortimentu firmy Meinberg.

 

Obecné informace na odkaze zde

 

 

Řadit podle

vzestupně sestupně
90 produktů
5 stránek

Položek na stránku:

 
 

LanTime M100/GPS

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: GPS; Skříňka na DIN lištu, poměrně hluboká a těžká (19 cm, cca 1.5 kg); Galvanicky izolovaný vstup mezifrekvence GPS na konektoru BNC; 1 port 10/100 Mbps Ethernet; Široká škála uživatelských rozhraní (HTTP, SSH...

Cena na dotaz

TOP produkt

 

Meinberg NTP server - holé modulární šasi M1000, 19"/1U

Vlastnosti: Prázdná skříň 19"/1U; Mechanický základ modulární sestavy LanTime M1000 (včetně backplanu a dalších jednotných drobností); Součástí (v ceně) je u tohoto šasi Active Cooling Module; Tato základní varianta šasi M1000 je určena pro jedinou kar...

Cena na dotaz

TOP produkt

 

Meinberg NTP server - holé modulární šasi M3000, 19"/3U

Vlastnosti: Prázdná skříň 19"/3U; Mechanický základ modulární sestavy LanTime M3000 (včetně backplanu a dalších jednotných drobností); Cena této položky nezahrnuje "signal distribution kartu" (SPT ani RSC) a nezahrnuje "ventilátorový modul" ACM; Přehle...

Cena na dotaz

TOP produkt

 

Meinberg NTP server - GPS, 19"/1U, 2x Ethernet, 100-240V DC/AC PSU

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: GPS (oscilátor: TCXO); Skříň 19"/1U; Galvanicky izolovaný vstup mezifrekvence GPS na konektoru BNC (samice na zadním panelu); 2 porty 10/100 Mbps Ethernet; 2 porty RS232 DSUB9 s nezávisle konfigurovatelným výst...

Cena na dotaz

TOP produkt

 

Konektor N(m) RG-58 šroubovací

Šroubovací konektor; Pro kabel RG-58; N samec (male); Výrobce: noname Čína (nejvíc informací má firma Shallin) s malou úpravou u FCCPS - přidáváme druhou gumovou podložku (viz návod); Český montážní návod; (es gibt auch eine Montageanleitung auf Deutsc...

Cena na dotaz
 
 

Bleskojistka (svodič tř.B) BROK ZSPKO-N-050-0,5G-B/F-F

Plynová bleskojistka => zápalné napětí cca 90 V; => širokopásmová: 0 - 500 MHz; konektory N-samice / N-samice; 50 Ohm; Ochrana tř.B, osazená dvěma paralelními bleskojistkami; => určena pro použití na vstupu do budovy; Přímo zemněná - stínění koaxiálníh...

Cena na dotaz
 
 

Bleskojistka (svodič tř.B) BROK 1KoAx-N-75V-B F-F - galv.odd.

Plynová bleskojistka => zápalné napětí cca 90 V; => širokopásmová: odhadem 0 - 100 MHz (omezeno víceméně mechanickým provedením); konektory N-samice / N-samice; 50 Ohm; Ochrana nominálně tř.B, osazená celkem třemi bleskojistkami (dvě paralelně mezi zem...

Cena na dotaz
 
 

ATEN Konvertor USB - RS232

Převodník z USB na RS-232 (Serial Interface); Konektory: USB Type A Plug; DB-9 Male; Rychlost přenosu dat až 230.4 Kbps; Délka kabelu 30 cm; Hmotnost: 60 g; Rozměry: 65,9 x 34 x 16 mm; Spotřeba 450 mW z USB portu (nevyžaduje externí napájení); Čipset: ...

Cena na dotaz
 
 

Bleskojistka (svodič tř.B) Brok USPKO-N-050-3,5G-B/F-F

Plynová bleskojistka => zápalné napětí cca 90 V; => širokopásmová: 0 - 3.5 GHz; konektory N-samice / N-samice; 50 Ohm; Ochrana typu 1 (postaru tř.B), osazená jednou bleskojistkou (jiskřištěm); => určena pro použití na vstupu do budovy; Přímo zemněná - ...

Cena na dotaz
 
 

Finisar SFP Transceiver, 1000BASE-LX = SM 1310nm optika, dulplex LC, -40°C to 85°C

Finisar SFP Transceiver, 1000BASE-LX = SM 1310nm optika, dulplex LC, -40°C to 85°C

Cena na dotaz
 
 

Avago SFP Transceiver, 1000BASE-SX = MM 850nm optika, dulplex LC, -10°C to 85°C

Avago SFP Transceiver, 1000BASE-SX = MM 850nm optika, dulplex LC, -10°C to 85°C

Cena na dotaz
 
 

Meinberg napájecí modul pro IMS chassis, 100 - 240 V ss./st.

Vlastnosti: Napájecí modul pro modulární IMS šasi (LanTime M3000 apod.); Vstup 100-240V stejnosměrných nebo střídavých; Přehledová stránka u FCC PS: http://support.fccps.cz/download/Meinberg/prehled/meinberg-prehled.htm; Domovská stránka výrobce: http:...

Cena na dotaz
 
 

Meinberg anténa pro GPS, venkovní

Anténa pro pásmo GPS, pro venkovní použití (odolná vůči povětrnosti - krytí IP56); Aktivní = zabudovaný LNB (konvertor na mezifrekvenci 35 MHz), napájení přiložené na signálovém koaxiálním kabelu (kompatibilní s přijímači Meinberg); Konektor N samice; ...

Cena na dotaz
 
 

Meinberg CPU do IMS šasi, 100Mb Ethernet (NTP), Geode

Vlastnosti: CPU modul pro modulární IMS šasi (LanTime M3000 apod.); Aktuální varianta: CPU-C05F1 (na fotografii); Procesor patrně shodný Geode jako u klasických LanTime M300 apod. => ověřená spolehlivost, nízká spotřeba, výkon dostatečný pro desítky ti...

Cena na dotaz

Doprodej

 

Meinberg přijímač GPS180, zásuvný modul do IMS Chassis, OCXO-SQ

Vlastnosti: Přijímač Meinberg GPS180, zásuvný modul pro modulární IMS šasi (LanTime M3000 apod.); Galvanicky izolovaný vstup mezifrekvence GPS na konektoru BNC; Výstupy do vnitřní sběrnice šasi; Standardní výbavou je oscilátor OCXO-SQ - nejnižší dostup...

Cena na dotaz
 
 

Meinberg karta výstupů 4x SFP 1000 Mbps, zásuvný modul do IMS Chassis

Meinberg karta výstupů 4x SFP 1000 Mbps, zásuvný modul do IMS Chassis

Cena na dotaz
 
 

Meinberg opt.ant.svod MM, 35/10MHz BiDi, GPS/Galileo

Sada dvou speciálních konvertorů 'koax->optika' a 'optika->koax' pro mezifrekvenční pásmo 35 MHz,; používané firmou Meinberg na anténních svodech GPS. Vhodná pro prodloužení anténního svodu na větší vzdálenosti (kvalitní koaxiální kabel je dražší než o...

Cena na dotaz
 
 

Meinberg CPU do IMS šasi, 2x 1Gb Ethernet (NTP), ATOM

Vlastnosti: CPU modul pro modulární IMS šasi (LanTime M3000 apod.); Procesor ATOM dual-core na 1.33 GHz (TDP 3W) = dostatečný výkon pro 25k NTP transakcí za sekundu; Onboard 2 porty Gigabit Ethernet; 1x 10/100/1000 Base-TX metalika, RJ45, interně na PC...

Cena na dotaz
 
 

Meinberg opt.ant.svod SM, 35/10MHz BiDi, GPS/Galileo

Sada dvou speciálních konvertorů 'koax->optika' a 'optika->koax' pro mezifrekvenční pásmo 35 MHz,; používané firmou Meinberg na anténních svodech GPS. Vhodná pro prodloužení anténního svodu na větší vzdálenosti (kvalitní koaxiální kabel je dražší než o...

Cena na dotaz
 
 

Meinberg karta výstupu PTP 1xRJ45+1xSFP slot, zásuvný modul do IMS Chassis

Vlastnosti: Karta výstupu IEEE1588-2008 = PTPv2; Evoluční nástupce karty IMS-TSU-GbE: výkonnější procesor už přímo letovaný na vlastní desku firmy Meinberg, akcelerace pomocí FPGA nyní znamená kompletní offload / zpracování rutinních PTP transakcí v ha...

Cena na dotaz