Cena

Filtr skladu

Sklad

Status

Parametrický filtr

Meinberg - zdroje času

Zdroje času: NTP servery Meinberg řady Lantime nacházejí uplatnění jako lokální zdroje časové synchronizace v intranetových sítích výrobních podniků a finančních i dalších organizací, které nemohou nebo nechtějí využívat NTP servery pracující v síti Internetu, většinou z bezpečnostních důvodů.
Zdroje času bez NTP (tj. s výstupem RS232, USB, IRIG aj.) slouží k synchronizaci jednotlivých počítačů nebo menších sítí mnoha druhů zařízení, třeba nadproudových ochran v energetice, vysílacích zařízení DVB/DAB, telekomunikačních sítí SDH/PDH či mobilních apod.
Viz též naše podrobnější povídání o sortimentu firmy Meinberg.

 

Řadit podle

vzestupně sestupně
244 produktů
13 stránek

Položek na stránku:

 
 

Konektor N(m) RG-58 šroubovací

Šroubovací konektor; Pro kabel RG-58; N samec (male); Výrobce: noname Čína (nejvíc informací má firma Shallin) s malou úpravou u FCCPS - přidáváme druhou gumovou podložku (viz návod); Český montážní návod; (es gibt auch eine Montageanleitung auf Deutsc...

Cena na dotaz
 
 

Bleskojistka (svodič tř.B) BROK ZSPKO-N-050-0,5G-B/F-F

Plynová bleskojistka => zápalné napětí cca 90 V; => širokopásmová: 0 - 500 MHz; konektory N-samice / N-samice; 50 Ohm; Ochrana tř.B, osazená dvěma paralelními bleskojistkami; => určena pro použití na vstupu do budovy; Přímo zemněná - stínění koaxiálníh...

Cena na dotaz
 
 

Bleskojistka (svodič tř.B) BROK 1KoAx-N-75V-B F-F - galv.odd.

Plynová bleskojistka => zápalné napětí cca 90 V; => širokopásmová: odhadem 0 - 100 MHz (omezeno víceméně mechanickým provedením); konektory N-samice / N-samice; 50 Ohm; Ochrana nominálně tř.B, osazená celkem třemi bleskojistkami (dvě paralelně mezi zem...

Cena na dotaz
 
 

Meinberg anténa pro GPS, venkovní

Anténa pro pásmo GPS, pro venkovní použití (odolná vůči povětrnosti - krytí IP56); Aktivní = zabudovaný LNB (konvertor na mezifrekvenci 35 MHz), napájení přiložené na signálovém koaxiálním kabelu (kompatibilní s přijímači Meinberg); Konektor N samice; ...

Cena na dotaz
 
 

Meinberg NTP server - GPS, stolní 1U, 1x Ethernet, levný model, AD

LANTIME M200/GPS/AD; NTP Time Server; incl. the following accessories: 1 x GPSANT HF2020 (GPS antenna- / converter unit); 1 x 20m antenna cable RG58 (N-Norm male / BNC male); 1 x 19" Rackmount kit; 1 x two part power cable kit; Specification according ...

Cena na dotaz
 
 

Meinberg anténní zesilovač DCF77

Anténní zesilovač DCF77; Galvanicky izolovaný vstup, jmenovitý zisk 20 dB; Vhodný jako dodatečná galvanická izolace pro neizolované vstupy DCF77 u serverů Meinberg LanTime; Konektory 2x N-samice. Přehledová stránka u FCC PS: http://support.fccps.cz/dow...

Cena na dotaz
 
 

Meinberg NTP server - DCF77, 19"/1U, 2x Eth, OCXO-DHQ, red.zdroj

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: DCF77; Nejkvalitnější přijímač DCF77 na trhu - superhet s digitálním demodulátorem implementovaným v DSP, dekóduje fázovou složku modulace. V této sestavě je příplatkový oscilátor OCXO-DHQ , fázově synchronní. ...

Meinberg NTP server - GPS, na DIN lištu, bez LCD

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: GPS; Skříňka na DIN lištu, poměrně hluboká a těžká (19 cm, cca 1.5 kg); Galvanicky izolovaný vstup mezifrekvence GPS na konektoru BNC; 1 port 10/100 Mbps Ethernet; Široká škála uživatelských rozhraní (HTTP, SSH...

Cena na dotaz
 
 

Meinberg GPS - DIN lišta, 100-240V st., 2x RS-232, 3x pulz, IRIG aj.

Vlastnosti: Galvanicky izolovaný vstup mezifrekvence GPS na konektoru BNC; Skříňka na DIN lištu, napájení 100 - 240 V střídavých nebo 100 - 240 V stejnosměrných. Výstupy času: "Meinberg Time String" na rozhraní RS-232 (též konfigurovatelný na univerzál...

Cena na dotaz
 
 

Meinberg GPS - DIN lišta, 100-240V st., RS-232 met./opt., 3x pulz, IRIG aj.

Vlastnosti: Galvanicky izolovaný vstup mezifrekvence GPS na konektoru BNC; Skříňka na DIN lištu, napájení 100 - 240 V střídavých nebo 100 - 240 V stejnosměrných. Výstupy času: "Meinberg Time String" na rozhraní RS-232 (též konfigurovatelný na univerzál...

Cena na dotaz
 
 

Meinberg GPS - 19"/1U, 100-240V ss./st., RS-232 met.+opt., PPS opt.

Vlastnosti: Galvanicky izolovaný vstup mezifrekvence GPS na konektoru BNC; Skříňka 19"/1U, napájení 100 - 240 V střídavých nebo 100 - 240 V stejnosměrných. Základem je přijímač GPS180 series, včetně LCD a tlačítek na čelním panelu šasi; Výstupy času: "...

Cena na dotaz
 
 

Meinberg NTP server - GPS, 19"/1U, 2x Ethernet, RS232 opt. + PPS opt., 100-240V DC/AC

Kompletní objednací kód výrobce: LANTIME M300/GPS/PSFO-1/SFO-1/PWR-AD10; Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: GPS (oscilátor: TCXO); Skříň 19"/1U; Galvanicky izolovaný vstup mezifrekvence GPS na konektoru BNC (samice na zadním panelu); 2 porty 10/...

Cena na dotaz
 
 

Meinberg GPS - 19"/3U, 120-240V ss. / 100-240V st., RS-232 met.+opt., PPS opt.

Vlastnosti: Galvanicky izolovaný vstup mezifrekvence GPS na konektoru BNC; Skříňka 19"/3U, napájení 100 - 240 V střídavých nebo 120 - 240 V stejnosměrných. Základem je přijímač GPS180 series, bez LCD a tlačítek na čelním panelu šasi; Výstupy času: "Mei...

Cena na dotaz
 
 

Meinberg konvertor PTP nebo NTP na IRIG/422, prog.pulzy, RS232

Celý objednací kód výrobce: SyncBox/N2X/PPOC-1x_PPRS4-2x/DC; Vlastnosti: Vstupem je IEEE1588 PTPv2 nebo NTP (Ethernet, RJ45); V režimu PTP (slave only) podporuje UDP/IPv4 (L3) nebo IEEE802.3 (L2) Multicast, "delay mechanismus" E2E, E2E Hybrid nebo P2P.

Cena na dotaz
 
 

Meinberg převodník TTL na RS422, DIN držák

Vlastnosti: Vstup logického signálu v úrovních TTL (např. PPS) na konektoru BNC; Výstup: 1x RS422 na konektoru DB9; Přídavný modul k NTP serverům a stand-alone hodinám Meinberg - zvládne IRIG a různé další pulzy; Hliníkové pouzdro 84x71x24 mm, přibalen

Cena na dotaz
 
 

Meinberg převodník metalika-optika TTL => 4x ST MM 850nm 10 MHz, DIN držák

Vlastnosti: Vstup logického signálu v úrovních TTL (např. PPS) na konektoru BNC; Výstup: 4x optický budič 850 nm multimode s konektorem ST; Přídavný modul k NTP serverům a stand-alone hodinám Meinberg; Stíhá signály rychlé jmenovitě až 10 MHz. Průchozí

Cena na dotaz
 
 

Meinberg elektrooptický rozbočovač 1x ST => 4x ST MM 850nm 10 MHz, DIN držák

Vlastnosti: Vstup logického signálu na optice (např. PPS, IRIG DCLS apod.) na konektoru ST, multimode 850 nm; Výstup: 4x optický budič 850 nm multimode s konektorem ST; Výstupní výkon: 15 μW. Citlivost vstupu: 3 μW. Rozbočovač je aktivní, s převo...

Cena na dotaz
 
 

Meinberg optoelektronický převodník 1x ST MM 850nm => 1x TTL 10 MHz, DIN držák

Vlastnosti: Vstup logického signálu na optice (např. PPS, IRIG DCLS apod.) na konektoru ST, multimode 850 nm; Výstup: 1x TTL do 50 Ohmů na konektoru BNC samice; Citlivost vstupu: 3 μW. Přídavný modul k NTP serverům a stand-alone hodinám Meinberg; St...

Cena na dotaz