microSync NTP/PTP atd.

 

Zdroje času: NTP servery Meinberg řady Lantime nacházejí uplatnění jako lokální zdroje časové synchronizace v intranetových sítích výrobních podniků a finančních i dalších organizací, které nemohou nebo nechtějí využívat NTP servery pracující v síti Internetu, většinou z bezpečnostních důvodů.
Zdroje času bez NTP (tj. s výstupem RS232, USB, IRIG aj.) slouží k synchronizaci jednotlivých počítačů nebo menších sítí mnoha druhů zařízení, třeba nadproudových ochran v energetice, vysílacích zařízení DVB/DAB, telekomunikačních sítí SDH/PDH či mobilních apod.
Viz též naše podrobnější povídání o sortimentu firmy Meinberg.


Kompaktní a univerzální "časové ústředny" Meinberg microSync jsou zcela novou produktovou skupinou v sortimentu firmy Meinberg, která do základu zdědila jednotlivé technologie a produktové nápady od starších produktových skupin, a zároveň reaguje na vývoj sortimentu u konkurence. microSync přináší širší paletu výstupních (a vstupních) moderních rozhraní v základní výbavě, v pevné tovární konfiguraci, za výhodnější cenu ve srovnání s podobně vybavenou modulární sestavou (IMS). Uvnitř je vše na jednom plošném spoji, management již neběží na x86 (uvnitř microSync neběží tradiční LanTime OS!). V základu jsou 4 ethernetové porty (= 4 prázdné SFP šachty!), z toho 2 umí PTP (nezávisle konfigurovatelné). Základním oscilátorem je OCXO-SQ. Konektorový panel dále přetéká širokým výběrem diskrétních průmyslových výstupů v základní výbavě.
MicroSync HR je šasi poloviční šířky tzn. 9,5" palce, s jediným napájecím zdrojem napevno (levné řešení).
MicroSync RX je šasi plné šířky 19" s field-replaceable redundantním zdrojem 1+1 (ceníková cena microSync RX nezahrnuje zdroj!).
Rozdíl mezi microSync 100 a 300 series spočívá zřejmě pouze v kombinaci diskrétních signálů na koaxiálních portech (nemluvíme zde o anténním vstupu).


 
 
 
 
 
 

další podkategorie microSync NTP/PTP atd.

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

24

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
Finisar SFP Transceiver, 1000BASE-LX = SM 1310nm optika, dulplex LC, -40°C to 85°C
Finisar SFP Transceiver, 1000BASE-LX = SM 1310nm optika, dulplex LC, -40°C to 85°C

Finisar 1GbE LR, 1Gb FC singlemode SFP Transceiver , 1000BASE-LX, 3.3V, 1310nm Fabry-Perot, -40°C to 85°C, Duplex LC connector, 10km

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP/PTP server microSync HR101/GPS/DC/SQ
Meinberg NTP/PTP server microSync HR101/GPS/DC/SQ

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: přijímač Meinberg "GPS" (tzn. GPS-only. Chcete-li multisystémový přijímač, hledejte "GNS".) Oscilátor: Meinberg OCXO-SQ

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP/PTP server microSync HR102/GNS_UC/DC/SQ
Meinberg NTP/PTP server microSync HR102/GNS_UC/DC/SQ

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: přijímač Meinberg "GNS-UC" (tzn. GPS/Galileo, nikoli Glonass, kompatibilní s mezifrekvencí Meinberg 35 MHz.) Oscilátor: M

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP/PTP server microSync HR300/GNS/DC/SQ
Meinberg NTP/PTP server microSync HR300/GNS/DC/SQ

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: přijímač Meinberg "GNS" (tzn. GPS/Galileo/GLONASS/BeiDou s anténním vstupem GPS L1.) Oscilátor: Meinberg OCXO-SQ = de

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP/PTP server microSync HR301/GPS/DC/SQ
Meinberg NTP/PTP server microSync HR301/GPS/DC/SQ

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: přijímač Meinberg "GPS" (tzn. GPS-only. Chcete-li multisystémový přijímač, hledejte "GNS".) Oscilátor: Meinberg OCXO-SQ

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP/PTP server microSync HR301/GPS/DC/SQ
Meinberg NTP/PTP server microSync HR301/GPS/DC/SQ

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: přijímač Meinberg "GNS-UC" (tzn. GPS/Galileo, nikoli Glonass, kompatibilní s mezifrekvencí Meinberg 35 MHz.) Oscilátor: M

    
       
 
 
 
 
 
microSync RX napájení AD10 (100-240 V AV/100-200 V DC)
microSync RX napájení AD10 (100-240 V AV/100-200 V DC)

Napájecí zdroj pro microSync RX šasi = 19" (nikoli pro microSync HR, ten má zdroj napevno uvnitř). Varianta AD10 podporuje vstupní napětí v rozsahu 100-240V střídavých nebo stejnosměrných. Lze osadit kombinaci dvou modu

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP/PTP server microSync RX100/GNS/SQ
Meinberg NTP/PTP server microSync RX100/GNS/SQ

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: přijímač Meinberg "GNS" (tzn. GPS/Galileo/GLONASS/BeiDou s anténním vstupem GPS L1.) Oscilátor: Meinberg OCXO-SQ = de

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP/PTP server microSync RX101/GPS/SQ
Meinberg NTP/PTP server microSync RX101/GPS/SQ

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: přijímač Meinberg "GPS" (tzn. GPS-only. Chcete-li multisystémový přijímač, hledejte "GNS".) Oscilátor: Meinberg OCXO-SQ

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP/PTP server microSync RX102/GNS-UC/SQ
Meinberg NTP/PTP server microSync RX102/GNS-UC/SQ

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: přijímač Meinberg "GNS-UC" (tzn. GPS/Galileo, nikoli Glonass, kompatibilní s mezifrekvencí Meinberg 35 MHz.) Oscilátor: M

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP/PTP server microSync RX300/GNS/SQ
Meinberg NTP/PTP server microSync RX300/GNS/SQ

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: přijímač Meinberg "GNS" (tzn. GPS/Galileo/GLONASS/BeiDou s anténním vstupem GPS L1.) Oscilátor: Meinberg OCXO-SQ = de

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP/PTP server microSync RX301/GPS/SQ
Meinberg NTP/PTP server microSync RX301/GPS/SQ

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: přijímač Meinberg "GPS" (tzn. GPS-only. Chcete-li multisystémový přijímač, hledejte "GNS".) Oscilátor: Meinberg OCXO-SQ

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP/PTP server microSync RX302/GNS-UC/SQ
Meinberg NTP/PTP server microSync RX302/GNS-UC/SQ

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: přijímač Meinberg "GNS-UC" (tzn. GPS/Galileo, nikoli Glonass, kompatibilní s mezifrekvencí Meinberg 35 MHz.) Oscilátor: M

    
       
 
 
 
 
 
microSync RX napájení DC20 (20-60 V DC)
microSync RX napájení DC20 (20-60 V DC)

Napájecí zdroj pro microSync RX šasi = 19" (nikoli pro microSync HR, ten má zdroj napevno uvnitř). Varianta DC20 podporuje vstupní napětí v rozsahu 20-60V stejnosměrných. Lze osadit kombinaci dvou modulů v režimu redund

    
       
 
 
 
 
 
Meinberg NTP/PTP server microSync HR100/GNS/DC/SQ
Meinberg NTP/PTP server microSync HR100/GNS/DC/SQ

Vlastnosti: Jediný zdroj časových značek: přijímač Meinberg "GNS" (tzn. GPS/Galileo/GLONASS/BeiDou s anténním vstupem GPS L1.) Oscilátor: Meinberg OCXO-SQ = de

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Finisar SFP Transceiver, 1000BASE-SX = MM 850nm optika, dulplex LC, -40°C to 85°C
Finisar SFP Transceiver, 1000BASE-SX = MM 850nm optika, dulplex LC, -40°C to 85°C

Finisar 1GbE LR, 1Gb FC singlemode SFP Transceiver , 1000BASE-LX, 3.3V, 1310nm Fabry-Perot, -40°C to 85°C, Duplex LC connector, 10km

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Finisar SFP Transceiver, 10/100/1000BASE-T RJ45, -40°C to 85°C, SGMII
Finisar SFP Transceiver, 10/100/1000BASE-T RJ45, -40°C to 85°C, SGMII

Finisar 1GbE LR, 1Gb FC singlemode SFP Transceiver , 1000BASE-LX, 3.3V, 1310nm Fabry-Perot, -40°C to 85°C, Duplex LC connector, 10km

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Avago SFP Transceiver, 1000BASE-T RJ45, -5°C to 70°C
Avago SFP Transceiver, 1000BASE-T RJ45, -5°C to 70°C

Finisar 1GbE LR, 1Gb FC singlemode SFP Transceiver , 1000BASE-LX, 3.3V, 1310nm Fabry-Perot, -40°C to 85°C, Duplex LC connector, 10km

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Avago SFP Transceiver, 1000BASE-SX = MM 850nm optika, dulplex LC, -10°C to 85°C
Avago SFP Transceiver, 1000BASE-SX = MM 850nm optika, dulplex LC, -10°C to 85°C

Finisar 1GbE LR, 1Gb FC singlemode SFP Transceiver , 1000BASE-LX, 3.3V, 1310nm Fabry-Perot, -40°C to 85°C, Duplex LC connector, 10km

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Avago SFP Transceiver, 1000BASE-LX = SM 1310nm optika, dulplex LC, -10°C to 85°C
Avago SFP Transceiver, 1000BASE-LX = SM 1310nm optika, dulplex LC, -10°C to 85°C

Finisar 1GbE LR, 1Gb FC singlemode SFP Transceiver , 1000BASE-LX, 3.3V, 1310nm Fabry-Perot, -40°C to 85°C, Duplex LC connector, 10km

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

24

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

     A 

     Aktuálně nedostatek 

  • Skladem - Ústí
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.