Meinberg akt.rozbočovač optika 1x ST => 12x ST MM 850nm, 19"/1U

 
 
 
 
 
 
 
Meinberg akt.rozbočovač optika 1x ST => 12x ST MM 850nm, 19"/1U
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

MEINBERG Funkuhren GmbH & Co. KG 

KódSDU/FO/MP
Part No.00260298
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
není skladem 

Ústí

 
Záruka36 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vlastnosti: Vstup logického signálu na optice (např. PPS, IRIG-DCLS, 10 MHz) na konektoru ST; Výstup: 12x optický budič 850 nm multimode s konektorem ST; Přídavný modul k NTP serverům a stand-alone hodinám Meinberg; Šasi 19"/1U; Napájení 230V st. (zabu...
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Vlastnosti:

  • Vstup logického signálu na optice (např. PPS, IRIG-DCLS, 10 MHz) na konektoru ST
  • Výstup: 12x optický budič 850 nm multimode s konektorem ST
  • Přídavný modul k NTP serverům a stand-alone hodinám Meinberg
  • Šasi 19"/1U
  • Napájení 230V st. (zabudovaný zdroj 85 ... 264 V st.)
  • Další varianty produktu (jiná cena): TTL vstup, max. 24 výstupů (uvnitř dvě karty rozbočovače)
  • Přehledová stránka u FCC PS: http://support.fccps.cz/download/Meinberg/prehled/meinberg-prehled.htm
    Domovská stránka výrobce: http://www.meinberg.de


     

    Obchodníci

     
     
     

    Produkt manažer:

    Bc. František Ryšánek, +420 472 774 173, +420 736 630 449, rysanek@fccps.cz


     
     
     
     
     
     
Název Hodnota

Produkt manažer:

Bc. František Ryšánek, +420 472 774 173, +420 736 630 449, rysanek@fccps.cz


 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.