Meinberg akt.rozbočovač optika 1x ST => 12x ST MM 850nm, 19"/1U, AD10

 
 
 
 
 
 
 
Meinberg akt.rozbočovač optika 1x ST => 12x ST MM 850nm, 19"/1U, AD10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

MEINBERG Funkuhren GmbH & Co. KG 

KódSDU/FO-12/AD10
Part No.
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
není skladem 

Ústí

 
Záruka36 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Vlastnosti:

  • Vstup logického signálu na optice (např. PPS, IRIG-DCLS, 10 MHz) na konektoru ST
  • Výstup: 12x optický budič 850 nm multimode s konektorem ST
  • Přídavný modul k NTP serverům a stand-alone přijímačům Meinberg
  • Šasi 19"/1U
  • Napájení 100-240V st. nebo 100-200V ss. jmenovitých (tolerance 90-254V st. nebo 90-240V ss.)
  • Další varianty produktu (jiná cena): TTL vstup, max. 24 výstupů (uvnitř dvě karty rozbočovače)
  • Přehledová stránka u FCC PS: http://support.fccps.cz/download/Meinberg/prehled/meinberg-prehled.htm
    Domovská stránka výrobce: http://www.meinberg.de


     

    Obchodníci

     
     
     

    Produkt manažer:

    Bc. František Ryšánek, +420 472 774 173, +420 736 630 449, rysanek@fccps.cz


     
     
     
     
     
     
Název Hodnota

Produkt manažer:

Bc. František Ryšánek, +420 472 774 173, +420 736 630 449, rysanek@fccps.cz


 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.