JetCon 3701GP-U - IEEE 802.3af/at/bt

 
 
 
 
 
 
 
JetCon 3701GP-U - IEEE 802.3af/at/bt

 Novinka 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

KORENIX 

KódJetCon 3701GP-U
Part No.JetCon 3701GP-U
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
není skladem 

Ústí

 
Záruka60 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výkonný PoE++ gigabit media konvertor s podporou IEEE 802.3af/at/bt. Vysoký výkon až 90W na portu. Flexibilní SFP optický tranceiver. Ideální do drsných podmínek, robusní šasi a provozní teploty -40° ~ 75°C.
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:


Výkonný PoE++ gigabitový media konvertor s podporou IEEE 802.3af/at/bt. Vysoký výkon až 90W na portu. Flexibilní SFP optický tranceiver. Ideální do drsných podmínek, robusní štíhlé šasi a provozní teploty -40° ~ 75°C.

Vlastnosti
  • Převodník z LAN 10/100/1000 TX na optiku 100/1000 FX SFP
  • 1 x 10/100/1000 Base-TX s Auto MDI/ MDI-X funkce, Auto-Negotiation
  • Velmi výkonné napájení portů - 90W PoE
  • IEEE 802.3af / IEEE 802.3at / IEEE 802.3bt kompatibilita
  • Auto detekce alarmů a chyb
  • Redundatní napájení - DC 44-57V (požadavek podle výkonu na portu - 15W, 30W, 60W či 90W)
  • Provozní teplota -40° až 75°C
  • Možnost uchycení na DIN lištu
  • Drážní certifikace EN50121-4
  • Záruka na zařízení 5 let
    Standard napájení PoE
  • IEIEEE802.3 10Base-T
  • IEEE802.3u 100BaseTX/FX
  • IEEE802.3ab 1000Base-T
  • IEEE802.3z Gigabit Ethernet Fiber
  • IEEE802.3x flow control and back-pressure
  • IEEE802.1p Class of Service
  • IEEE802.1Q Quality of Service
  • IEEE 802.3af Power Over Ethernet
  • IEEE 802.3at High Power PoE+
  • IEEE 802.3bt(draft 2.0) High
  • Power PoE++
    Typy podporovaných SFP modulů
  • Gigabit Multi-Mode SFP Transceiver
  • Gigabit Single-Mode SFP Transceiver
  • Gigabit BIDI/WDM Single-Mode SFP Transceiver
  • 100Base Multi-Mode/ Single-Mode / BIDI


     

    Obchodníci

     
     
     

    Produkt manažer:

    Ing. Jakub Samek, +420 737 973 299, samek@fccps.cz


     
     
     
     
     
     

    Stránky o produktu:

    https://www.korenix.com/upload/doc/DS_JetCon3701GP-U_V1.0%20.pdf


  • Název Hodnota

    Produkt manažer:

    Ing. Jakub Samek, +420 737 973 299, samek@fccps.cz


     
     
     
     
     
     
     
     

    Diskuse (0)

     
     
     
     
     
     
     
     

    Diskuse

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    Poslat info

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    Košík
    0 položek
     
    0
     
     

     

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    Přihlášení
     
      Registrace   Nové heslo
     
     
     

     

     
     
     
     

    K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.