JetCon 3701G - PoE konvertor

 
 
 
 
 
 
 
JetCon 3701G - PoE konvertor

 Novinka 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

KORENIX 

KódJetCon 3701G
Part No.
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
není skladem 

Ústí

 
Záruka60 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Průmyslový PoE gigabitový media konvertor ethernet - optika (SFP modul); Vlastnosti; Konvertor 10/100/1000 TX na 100/1000 FX SFP; 1 x 10/100/1000 Base-TX s Auto MDI/ MDI-X funkce, Auto-Negotiation; Výkonné napájení portů - 30W PoE; IEEE 802.3af / IEEE ...
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:


Průmyslový PoE gigabitový media konvertor ethernet - optika (SFP modul)

Vlastnosti
  • Konvertor 10/100/1000 TX na 100/1000 FX SFP
  • 1 x 10/100/1000 Base-TX s Auto MDI/ MDI-X funkce, Auto-Negotiation
  • Výkonné napájení portů - 30W PoE
  • IEEE 802.3af / IEEE 802.3at kompatibilita
  • Auto detekce alarmů a chyb
  • Redundatní napájení s vyšším rozsahem - DC 10-60V
  • Provozní teplota -40° až 75°C
  • Možnost uchycení na DIN lištu
  • Certifikace EN50121-4
  • Záruka 5 let
    Typy podporovaných SFP modulů
  • Gigabit Multi-Mode SFP Transceiver
  • Gigabit Single-Mode SFP Transceiver
  • Gigabit BIDI/WDM Single-Mode SFP Transceiver
  • 100Base Multi-Mode/ Single-Mode / BIDI


     

    Obchodníci

     
     
     

    Produkt manažer:

    Ing. Jakub Samek, +420 737 973 299, samek@fccps.cz


     
     
     
     
     
     

    Stránky o produktu:

    http://www.korenix.com/upload/doc/DS_JetCon3701_V1.1.pdf


  • Název Hodnota

    Produkt manažer:

    Ing. Jakub Samek, +420 737 973 299, samek@fccps.cz


     
     
     
     
     
     
     
     

    Diskuse (0)

     
     
     
     
     
     
     
     

    Diskuse

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    Poslat info

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    Košík
    0 položek
     
    0
     
     

     

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    Přihlášení
     
      Registrace   Nové heslo
     
     
     

     

     
     
     
     

    K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.