Vedení společnosti

 

Ing. Tomáš Friml
ředitel společnosti a jednatel


tel.: +420 472 774 173
mob.: +420 603 264 183
email: friml@fccps.cz
 
Ing. Miloslava Krejsová
finanční ředitel a jednatel


tel.: +420 472 774 173
mob.: +420 603 240 858
email: krejsova@fccps.cz

 

 
Ing. Otto Havle, CSc., MBA
jednatel



mob.: +420 603 264 179
email: havle@fccps.cz
 

 

Obchodní oddělení

 

Jaroslav Hataš
vedoucí obchodního týmu


tel.: +420 472 774 173
mob.: +420 731 124 400
email: hatas@fccps.cz

 

 
 
Libor Ivánek
obchod (Čechy)


tel.: +420 472 774 173
mob.: +420 603 566 026
email: ivanek@fccps.cz

 

 
Tomáš Plíhal
obchod (Čechy)


tel.: +420 472 774 173
mob.: +420 603 247 675
email: plihal@fccps.cz

 

 
Ing. Jakub Samek
obchod (Morava a Slezsko)



mob.: +420 737 973 299
email: samek@fccps.cz

 

 
Ing. Michal Rábek
obchod (Slovensko)


mob.: +421 911 950 449
email: rabek@fccps.sk  

 

 

 
Ondřej Jukl
obchod (strojové vidění a robotika)

mob.: +420 731 143 720
email: jukl@fccps.cz

 

 

 

Distribuční a servisní centrum - Ústí nad Labem

 

Michal Houdek
marketing


tel.: +420 472 774 173
mob.: +420 731 637 576
email: houdek@fccps.cz
 
Dagmar Rysková
Back office manager


tel.: +420 472 774 173
mob.: +420 606 222 502
email: ryskova@fccps.cz

 

 
Jaroslav Paprčka
vedoucí skladu a expedice


tel.: +420 472 774 173
mob.: +420 603 265 144
email: paprcka@fccps.cz

 

 
Bc. František Ryšánek
obchodně technická podpora


tel.: +420 472 774 173
mob.: +420 736 630 449
email: rysanek@fccps.cz

 

 
Radka Helvichová
asistentka


tel.: +420 472 774 173
mob.: +420 603 265 143
email: helvichova@fccps.cz

 

 
Jan Ondrůšek
vedoucí montáže a servisu


tel.: +420 472 774 173
mob.: +420 604 113 131
email: ondrusek@fccps.cz

 

 
Petr Postl
servisní technik


tel.: +420 472 774 173
mob.: +420 603 525 260
email: postl@fccps.cz

 

 
Daniel Pokorný
servisní technik


tel.: +420 472 774 173
mob.: +420 773 181 198
email: pokorny@fccps.cz

 

 
 

 

Strojové vidění a robotika

 

Petr Vykus
vedoucí strojového vidění a robotiky

tel.: +420 472 774 173
mob.: +420 603 265 142
email: vykus@fccps.cz
 
Ing. Milan Šťovíček
vedoucí zakázek


mob.: +420 604 284 762
email: stovicek@fccps.cz

 

 
František Nedbal
vedoucí zakázek


mob.: +420 739 682 299
email: nedbal@fccps.cz

 

 
Ing. Petr Martínek
vedoucí soft. oddělení


mob.: +420 734 526 021
email: martinek@fccps.cz

 

 
Ing. Adam Plháček
vývoj software


mob.: +420 603 265 147
email: plhacek@fccps.cz

 

 
Ing. Pavel Rada
vývoj software


mob.: +420 774 903 608
email: rada@fccps.cz

 

 
Bc. Dominik Drahoš
vývoj software


mob.: +420 721 146 205
email: drahos@fccps.cz

 

 
Bc. Jan Prelovský
konstruktér


mob.: +420 724 031 554
email: prelovsky@fccps.cz

 

 
Jan Kacafírek
konstruktér


mob.: 727 947 157
email: kacafirek@fccps.cz

 

 
Kryštof Endler
elektrotechnik


mob.: +420 730 696 024
email: endler@fccps.cz

 

 
Vladimír Kozák
elektrotechnik


mob.: +420 736 630 374
email: kozak@fccps.cz

 

 
Oldřich Patka
mechanik


mob.: +420 734 419 221
email: patka@fccps.cz