Eshop FCCPS

 

Novinky

 
 
 
 
Box PC, E3815 1.46GHz, 4G RAM, 32G, 2xLAN, 1x USB, 2xCOM, HDMI
Box PC, E3815 1.46GHz, 4G RAM, 32G, 2xLAN, 1x USB, 2xCOM, HDMI

Box PC, E3815 1.46GHz, 4G RAM, osazeno 32G eMMC, 2xLAN, 1x USB, 2xCOM, HDMI

 
 
 
 
 
 
 
I/O modul WiFi, 4x AI, 2x D0, WiFi
I/O modul WiFi, 4x AI, 2x D0, WiFi

I/O modul WiFi, 4x AI, 2x D0, WiFi

 
 
 
 
 
 
 
Ext. I/O modul, 16-ch izol. digitální výstup Modbus TCP
Ext. I/O modul, 16-ch izol. digitální výstup Modbus TCP

Ext. I/O modul, 16-ch izol. digitální výstup Modbus TCP

 
 
 
 
IEI UPC-F12C-ULT3-C/R/4G-R10
IEI UPC-F12C-ULT3-C/R/4G-R10

12.1” 600cd/m˛ XGA fanless ultra panel PC with Intel® 14nm 6th generation mobile Celeron® 3955U (15W) on-board processor (ULT), one 4GB DDR4; RAM, 802.11a/b/g/n/ac Wi-Fi module, capacitive touch, R10; Standard Type: 1 x DC jack (12V-36V DC); 1 x DC-in ...

 
 
 
 
 
 
 
UNO-2271G-E21AE
UNO-2271G-E21AE

Box PC, E3815 1.46GHz, 4G RAM, osazeno 32G eMMC, 2xLAN, 1x USB,HDMI; rozměry : 100 x 70 x 30 mm; 2 x RJ45, 10/100/1000 Mbps; 1 x USB 3.0; 1 x HDMI, supports 1920 x 1080 @ 60Hz; Onboard 4GB DDR3L 1066 MHz

 
 
 
 
 
 
 
JetCon 2301S-m
JetCon 2301S-m

Převodník Ethernet na Multi.mode optické vlákno 3do 2 km / SC; Vlastnosti; 1x 10/100 TX port na 1x 100 FX port; Multi-mode 2 km, SC, 50~62.5/125um; Alarm chyb - porty, napájeni; Podpora několika forward modů (store, forward,..); Redudantní napájení 10-...

 
 
 
 
 
 
 
10Gbps SFP Transceiver Multi-mode 300m  LC  DDMI, -10°~70°C
10Gbps SFP Transceiver Multi-mode 300m LC DDMI, -10°~70°C

SFP Tranceiver přenos dat až 10Gbit, vzdálenost přenosu do 300m, Multi-mode optické vlákno, LC konektor; Vlastnosti; Fiber Transceiver & Application - Multi-mode 10GBASE-SR / 300M; DDM - Ano; Wave-length - 850 nm; Tx Power - -6.5dBm(Min) ~ -1dBm(Max); ...

 
 
 
 
 
 
 
GSM modem Telit GL865 QUAD GSM/GPRS
GSM modem Telit GL865 QUAD GSM/GPRS

RB800U je 3G modem ideální pro bezdrátové M2M aplikace, postavený na osvědčeném modulu Telit GL865-QUAD 850/900/1800/1900 Mhz. Modul je integrován v robustním, kompaktním hliníkovém pouzdře s možností využít rozhraní RS-232. Nabízí široký rozsah napáje...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.