Atop AXFD-1314-0523 125/155 Mbps SFP Transceiver

Novinka

Atop AXFD-1314-0523 125/155 Mbps SFP Transceiver

125/155 Mbps SFP Transceiver Multi-mode 1310nm 2km, -40° ~ 85°C
DPH
21%
Záruka
60 Měsíce
Status

Novinka

Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
 
 
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
Výrobce
ATOP Technologies
Kód

AXFD-1314-0523

Part No.

522AXFD1314001G

    Podrobnosti o produktu

    125/155 Mbps SFP Transceiver Multi-mode 1310nm 2km, -40° ~ 85°C

    Fast Ethernet Series: 125 / 155 Mbps, 1310 nm, Multi-mode, 2km

    125 / 155 Mbps data rate
    1310 nm wavelenght
    FP Light source
    Multi-mode
    -20 dBm Tx Power
    -32 Max dBm Rx Sens.
    12 dBm Link budget
    -14 dBm saturation
    2km distance
    Operating temperature from -40° to 85° C
    UL/TUV certified


    Parametry

    Switche a routery

    Rozsah teplot -40°C až 85°C
    SFP druh Multi-mode

    Produkt manažer:

    Ing. Michal Rábek,  +421 911 950 449,  rabek@fccps.sk

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Switche a routery

    Rozsah teplot -40°C až 85°C
    SFP druh Multi-mode

    Související dokumenty

    Katalog
    Korenix2021.pdf
    Katalog
    katalog.pdf
    Katalog switche
    katalog switche.pdf