Eshop FCCPS

 

Novinky

 
 
 
 
PPC-6151C-RTAE
PPC-6151C-RTAE

Panelový počítač 15" pro instalaci MiniITX MB, 250W AC PSU; Hlavní parametry: 15" TFT LED Panel, rozlišení 1024x768; odporová dotyková obrazovka; podporovaný MB PPC-MB-8260AE; rozměry: 437 x 357 x 107.6 mm; rozsah pracovních teplot: 0 ~ 50 °C; napájení...

 
 
 
 
 

AB7562

 
 
 
AB7562
AB7562

Anybus X-gateway IIoT – CC-Link Slave - OPC UA-MQTT; Anybus X-gateway IIoT umožňuje bezproblémové připojení k řídícímu systému PLC a k němu připojenému zařízení na průmyslové síti. Systém podporuje komunikaci s OPC UA i MQTT. Vlastnosti; Napájení - 24 ...

 
 
 
 
 
 
 
EKI-5525M-ST-AE
EKI-5525M-ST-AE

4x 10/100Mbps, 1x 100Base-FX (MM) Unmanaged Ethernet switch, Proview; Hlavní vlastnosti: 4x 10/100Base-T(X); 1x 100Base-FX multi mode, SC konektor; napájení: 12~48V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -10~60°C; dokáže r...

 
 
 
 
 
 
 
8GB DDR4 DIMM VLP, 2666MHz, 1Gx8, Samsung 0°C~+85°C, 1.2V
8GB DDR4 DIMM VLP, 2666MHz, 1Gx8, Samsung 0°C~+85°C, 1.2V

8GB DDR4 DIMM VLP, 2666MHz, 1Gx8, Samsung 0°C~+85°C, 1.2V; VLP moduly jsou svou kompaktní velikostí přizpůsobeny pro použití v 1U systémech. Moduly jsou plně kompatibilní s platformou Intel® Purely a splňují všechny příslušné normy JEDEC. Specification...

 
 
 
 
 
 
 
DGS25-C12M71EC3QF
DGS25-C12M71EC3QF

512GB 2.5" SATA SSD 3TG6-P 3D2 TLC 0°C ~ +70°C; záruka 3 roky, nebo 3 000 přepisů (dle toho co nastane dříve); Model Name 2.5” SATA SSD 3TG6-P; Interface SATA III 6.0 Gb/s; Flash Type 3D2 TLC; Type 2.5"; Capacity 512GB; Max. Channels 4; Sequential R/W ...

 
 
 
 
 
 
 
DEM24-64GDK1EC1DF
DEM24-64GDK1EC1DF

64GB M.2 (S42) 3TE7 3D2 TLC 0°C ~ +70°C; záruka 2 roky, nebo 3 000 přepisů (dle toho co nastane dříve); Model Name M.2 (S42) 3TE7; Interface SATA III 6.0 Gb/s; Flash Type 3D TLC; Capacity 64GB; Max. Channels 4; Sequential R/W (MB/sec, max.) 550/330; Ma...

 
 
 
 
 
 
 
GSM modem Telit GL865 QUAD GSM/GPRS
GSM modem Telit GL865 QUAD GSM/GPRS

RB800U je 3G modem ideální pro bezdrátové M2M aplikace, postavený na osvědčeném modulu Telit GL865-QUAD 850/900/1800/1900 Mhz. Modul je integrován v robustním, kompaktním hliníkovém pouzdře s možností využít rozhraní RS-232. Nabízí široký rozsah napáje...

 
 
 
 
 
 
 
JetNet 5428G-20SFP-AC
JetNet 5428G-20SFP-AC

Manažovatelný gigabitový průmyslový switch do racku s možnosti zapojení až 20x SFP portů; Vlastnosti; 16x 100 SFP port, 4x 100/1000 RJ-45/SFP port, 8x 100 TX; Advanced Cyber Security – DHCP Snooping, IP Source Guard, Dynamic ARP Inspection, Denial of S...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.