Eshop FCCPS

 

Novinky

 
 
 
 
EKI-5525M-ST-AE
EKI-5525M-ST-AE

4x 10/100Mbps, 1x 100Base-FX (MM) Unmanaged Ethernet switch, Proview; Hlavní vlastnosti: 4x 10/100Base-T(X); 1x 100Base-FX multi mode, SC konektor; napájení: 12~48V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -10~60°C; dokáže r...

 
 
 
 
 
 
 
AB7553
AB7553

Anybus X-gateway IIoT – EtherNet/IP Scanner (Master) - OPC UA-MQTT; Anybus X-gateway IIoT umožňuje bezproblémové připojení k řídícímu systému PLC a k němu připojenému zařízení na průmyslové síti. Systém podporuje komunikaci s OPC UA i MQTT. Vlastnosti;...

 
 
 
 
 
 
 
JetNet 5216G-4C4F
JetNet 5216G-4C4F

Gigabitový plně manažovatelný switch s 8x 10/100/1000 TX porty + 4x Gbit porty RJ-45/ SFP Combo + 4xGbit SFP. Pracovních teplot -40° až 75°C. Zařízení k prodeji od Prosince 2020!!!; Síťové vlastnosti; 4x 10/100/1000Mb porty - RJ-45; 4x Gbit TX RJ-45 Co...

 
 
 
 
 

AB7559

 
 
 
AB7559
AB7559

Anybus X-gateway IIoT – DeviceNet Adapter (Slave) - OPC UA-MQTT; Anybus X-gateway IIoT umožňuje bezproblémové připojení k řídícímu systému PLC a k němu připojenému zařízení na průmyslové síti. Systém podporuje komunikaci s OPC UA i MQTT. Vlastnosti; Na...

 
 
 
 
 
 
 
MIO-5393RC7Q-S9A1
MIO-5393RC7Q-S9A1

3.5" SBC w/ MIOe, Intel Core i7-9850HL 1,9 Ghz, 2x LAN, 2x COM, 4x USB, CANbus, 0°C~60°C; Specifikace: Velikost provedení 3.5" SBC w/ MIOe; S procesorem Intel Core i7-9850HL 1,9 Ghz, max 4,1 Ghz. 9MB Cache, 25W, Chipset QM370; Podporovaná operační pamě...

 
 
 
 
 
 
 
ITA-8120-L00A1
ITA-8120-L00A1

12.1" Panelový pasivně chlazený PC s dotykovou obrazovkou pro Železniční dopravu s podporou WINDOWS 10, Linux, . Specifikace: 12.1" TFT LCD 4:3 display 1024 x 768, 600cd, 1000:1, IP65; Dotykový display projekčně kapacitivní, 32 funkčních tlačítek, Auto...

 
 
 
 
 
 
 
AWB4001
AWB4001

WLAN Access Point s dvěma ethernet porty RJ-45. Ideální pro sestavu bezdrátové podnikové sítě. Podporuje frekvenčními pásma 2,4GHz a 5GHz. Funkce bezdrátové sítě - AP/Client/Bridge /AP-Client. Technické vlastnosti; 2x LAN port - RJ-45 10/100/1000 Base-...

 
 
 
 
 
 
 
8GB MicroSD 3ME3 MLC, -40°C~+85°C, P/E 3tis.
8GB MicroSD 3ME3 MLC, -40°C~+85°C, P/E 3tis.

8GB MicroSD 3ME3 MLC, -40°C~+85°C, P/E 3tis. Model Name MicroSD Card 3ME3; Interface SD 3.0; Flash Type MLC; Capacity 8GB; Sequential R/W (MB/sec, max.) 79/26; Max. Power Consumption 0.49W (3.3V x 149mA); Max. Channels 1; H/W Write Protect Y; S...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.