Eshop FCCPS

 

Novinky

 
 
 
 
IXXAT SG-gateway s podporou EtherNet/IP, IEC61850 client/server + 3G
IXXAT SG-gateway s podporou EtherNet/IP, IEC61850 client/server + 3G

Vzdálená terminalová SG brána pro Smart Grid aplikace s připojením do protokolu EtherNet/IP a protokolu IEC 61850. Umožňuje efektivní sledování a řízení energetické sítě ve SCADA systému. Podporuje mobilní 3G síť

 
 
 
 
 

AB7568

 
 
 
AB7568
AB7568

X-gateway IIoT - Modbus Plus Slave – OPC UA-MQTT; Anybus X-gateway IIoT umožňuje bezproblémové připojení k řídícímu systému PLC a k němu připojenému zařízení na průmyslové síti. Systém podporuje komunikaci s OPC UA i MQTT. Vlastnosti; Napájení - 24 VDC...

 
 
 
 
 
 
 
IXXAT SG-gateway I/O, IEC 60870-5-104 client/server + 3G
IXXAT SG-gateway I/O, IEC 60870-5-104 client/server + 3G

Vzdálená terminalová SG brána pro Smart Grid aplikace. Brána je inteligentní koncové zařízení se 4 digitálními vstupy a 4 výstupy, podporou protokolu 60870-5-104 client/server.Efektivní sledování a řízení energetické sítě ve SCADA systému. Podpora 3G sítě

 
 
 
 
 
 
 
JetWave 2411-LTE-E Cat.4
JetWave 2411-LTE-E Cat.4

Průmyslová komunikační brána/router LTE (Cat. 4) s přenosem dat 150Mbps (download )/ 50Mbps (upload), interface 1x 10/100Base, 1x RS-232/422/485, 1x DI/DO, 1x SIM, zabezpečené VPN spojení, -40° až 70°C. Vlastnosti; 1x 10/100Base-T(X) (RJ45); 1x RS-232/...

 
 
 
 
 
 
 
IXXAT SG-gateway s podporou M-Bus, IEC61850 client/server
IXXAT SG-gateway s podporou M-Bus, IEC61850 client/server

Vzdálená terminalová SG brána pro inteligentní připojení do síťě MBus. Podpora protokolu IEC61850. Funkce Klient / Server. Goose funkce (publisher / subscriber). Bez mobilního 3G spojení. Vlastnosti a výhody; M-Bus Master brána umí číst až z 64 měřičů ...

 
 
 
 
 
 
 
JetCon 2301S-m
JetCon 2301S-m

Převodník Ethernet na Multi.mode optické vlákno 3do 2 km / SC; Vlastnosti; 1x 10/100 TX port na 1x 100 FX port; Multi-mode 2 km, SC, 50~62.5/125um; Alarm chyb - porty, napájeni; Podpora několika forward modů (store, forward,..); Redudantní napájení 10-...

 
 
 
 
 
 
 
TPC-1551T-E3BE
TPC-1551T-E3BE

PC s LCD 15" TFT, Atom E3827 1.75 GHz, 4GB, T/S, -20°C - 60°C

 
 
 
 
 
 
 
JetWave 2714Gf-LTE-E
JetWave 2714Gf-LTE-E

Průmyslová komunikační brána LTE-E (gateway) - 2x SFP optický port 100/1000Mb, 2x RJ-45 10/100/1000Mb (PoE), 2x SIM karta, provozní teploty -40° až 75°C. Vlastnosti; Gateway (brána) - 2GT PSE + 2G SFP Gigabit PoE přepínač; 2x Gigabit 802.3at PoE porty ...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.