10Gbps SFP Transceiver Multi-mode 300m LC DDMI, -10°~70°C

 
 
 
 
 
 
 
10Gbps SFP Transceiver Multi-mode 300m LC DDMI, -10°~70°C
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

KORENIX 

KódSFP10GSRD
Part No.
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
není skladem 

Ústí

 
Záruka60 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP Tranceiver přenos dat až 10Gbit, vzdálenost přenosu do 300m, Multi-mode optické vlákno, LC konektor; Vlastnosti; Fiber Transceiver & Application - Multi-mode 10GBASE-SR / 300M; DDM - Ano; Wave-length - 850 nm; Tx Power - -6.5dBm(Min) ~ -1dBm(Max); ...
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:


SFP Tranceiver přenos dat až 10Gbit, vzdálenost přenosu do 300m, Multi-mode optické vlákno, LC konektor

Vlastnosti
  • Fiber Transceiver & Application - Multi-mode 10GBASE-SR / 300M
  • DDM - Ano
  • Wave-length - 850 nm
  • Tx Power - -6.5dBm(Min) ~ -1dBm(Max)
  • Rx Sensitivity - -11.1dBm(Max)
  • Connector - Duplex LC
  • Operation Temperature - -10~ 70°C


     

    Obchodníci

     
     
     

    Produkt manažer:

    Ing. Jakub Samek, +420 737 973 299, samek@fccps.cz


     
     
     
     
     
     

    Stránky o produktu:

    http://www.korenix.com/upload/web/Product/AcessoryDatasheet/SFP/DS_SFP_V1.0.pdf


  • Název Hodnota
    SFP druh:  Multi-mode

    Produkt manažer:

    Ing. Jakub Samek, +420 737 973 299, samek@fccps.cz


     
     
     
     
     
     
     
     

    Diskuse (0)

     
     
     
     
     
     
     
     

    Diskuse

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    Poslat info

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    Košík
    0 položek
     
    0
     
     

     

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    Přihlášení
     
      Registrace   Nové heslo
     
     
     

     

     
     
     
     

    K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.