Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filtr

 
 
916
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

254

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
Manaž. gigabitový ethernetový switch, 7x 10/100-TX, 3x Gbit RJ/SFP combo, -40°-75°C
Manaž. gigabitový ethernetový switch, 7x 10/100-TX, 3x Gbit RJ/SFP combo, -40°-75°C

Manažovatelný průmyslový switch. Možnost 7x 10/100 TX, 3x Gigabit RJ-45/SFP combo (10 / 100 / 1000), provozní teplota -40 - 75°C, možnost uchycení na DIN lištu; Vlastnosti; 7x 10/100Base-TX; 3x Gigabit RJ-45/SFP combo ports (10 / 100 / 1000 Base-T, 100...

    
       
 
 
 
 
 
WeOS, plně manažovatelný 19" L3 switch, 23x LAN, 4x SFP slot, USB, I/O
WeOS, plně manažovatelný 19" L3 switch, 23x LAN, 4x SFP slot, USB, I/O

RedFox je vysoce spolehlivý a výkonný průmyslový routovací switch. Koncept Tailor Made umožnuje zákazníkovi nakonfigurovat si zařízení dle jeho potřeb. U tohoto typu je nutné zvolit typ SFP transciverů (100Mbit / 1Gbit, multimode nebo singlemode a komu...

    
       
 
 
 
 
 
WeOS, plně manažovatelný 19" L3 switch, 15x LAN, 4x SFP slot, USB, I/O
WeOS, plně manažovatelný 19" L3 switch, 15x LAN, 4x SFP slot, USB, I/O

RedFox je vysoce spolehlivý a výkonný průmyslový routovací switch. Koncept Tailor Made umožnuje zákazníkovi nakonfigurovat si zařízení dle jeho potřeb. U tohoto typu je nutné zvolit typ SFP transciverů (100Mbit / 1Gbit, multimode nebo singlemode a komu...

    
       
 
 
 
 
 
WeOS, plně manažovatelný 19" L3 switch, 15x LAN, 4x SFP slot, USB, I/O
WeOS, plně manažovatelný 19" L3 switch, 15x LAN, 4x SFP slot, USB, I/O

RedFox je vysoce spolehlivý a výkonný průmyslový routovací switch. Koncept Tailor Made umožnuje zákazníkovi nakonfigurovat si zařízení dle jeho potřeb. U tohoto typu je nutné zvolit typ SFP transciverů (100Mbit / 1Gbit, multimode nebo singlemode a komu...

    
       
 
 
 
 
 
Nemanažovatelný kompaktní 4-port Ethernet Switch, 1x SC/Multi-mode, 2km, -40° - 75°C
Nemanažovatelný kompaktní 4-port Ethernet Switch, 1x SC/Multi-mode, 2km, -40° - 75°C

Nemanažovatelný switch s 4x metalický 10/100/BaseTX porty a 1x SC/Multi-mode, 2km. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; 1x SC port, Multi-mode, 2 km; Kompaktní velikos...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Neman. switch 16x10/100Mbps + 2x 100/1000 RJ/SFP Combo, -40°- 75°C
Neman. switch 16x10/100Mbps + 2x 100/1000 RJ/SFP Combo, -40°- 75°C

Nemanažovatelný switch s 16x 10/100 BaseTX porty a 2x Gbit RJ-45/SFP porty. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 16x 10/100-TX a 2x 100/1000 RJ-45/SFP combo porty; Podpora Jumbo Frame 9,216 pro zajištění...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manaž. switch, 3x modul (24x 10/100 TX/ 18x 100 FX), 4x Gbit RJ/SFP combo, -40° - 85°C, IEC 61850-3
Manaž. switch, 3x modul (24x 10/100 TX/ 18x 100 FX), 4x Gbit RJ/SFP combo, -40° - 85°C, IEC 61850-3

Manažovatelný průmyslový ethernetový switch. Možnost sestavy tří různých modulu od 24x 10/100 TX až 18x 100 FX. Má 4x integrované Gbit RJ45/ SPF porty. Splňuje normy IEC 61850, EN 50121-4. Výměnné moduly (optika / metalika) - nejsou součástí balení a n...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manaž. PoE switch, 8x 10/100 TX (PoE) + 2G combo, Hi-power, -40 - 75°C
Manaž. PoE switch, 8x 10/100 TX (PoE) + 2G combo, Hi-power, -40 - 75°C

Manažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 8x 10/100 TX PoE RJ port a 2x Gbit RJ/SFP Combo port. Navržen do náročných podmínek s požadavkem na přenos videa. PoE porty umožňují napájení vysoce výkonná zařízení prostřednictvím PoE jako bezdrátové access

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
IEEE 802.3af/at Gigabit PoE+ Injector -40 to 75°C
IEEE 802.3af/at Gigabit PoE+ Injector -40 to 75°C

IEEE 802.3af/at Gigabit PoE+ Injector -40 to 75°C

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
5x 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview
5x 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview

5-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview; Hlavní vlastnosti: 5x 10/100Base-T(X); napájení: 12~48V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -10~60°C; dokáže reportovat stav switche pomocí Modbus/TCP; dokáže komuni...

    

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
8x 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview
8x 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview

8-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview; Hlavní vlastnosti: 8x 10/100Base-T(X); napájení: 12~48V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -10~60°C; dokáže reportovat stav switche pomocí Modbus/TCP; dokáže komuni...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
5x 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview, -40~75°C
5x 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview, -40~75°C

5-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview, -40~75°C; Hlavní vlastnosti: 5x 10/100Base-T(X); napájení: 12~48V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -40~75°C; dokáže reportovat stav switche pomocí Modbus/TCP; dok...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
8x 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview, -40~75°C
8x 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview, -40~75°C

8-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview, -40~75°C; Hlavní vlastnosti: 8x 10/100Base-T(X); napájení: 12~48V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -40~75°C; dokáže reportovat stav switche pomocí Modbus/TCP; dok...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
4x 10/100Mbps, 1x 100Base-FX (SM) Unmanaged Ethernet switch, Proview
4x 10/100Mbps, 1x 100Base-FX (SM) Unmanaged Ethernet switch, Proview

4x 10/100Mbps, 1x 100Base-FX (SM) Unmanaged Ethernet switch, Proview; Hlavní vlastnosti: 4x 10/100Base-T(X); 1x 100Base-FX single mode, SC konektor; napájení: 12~48V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -10~60°C; dokáže ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
4x 10/100Mbps, 1x 100Base-FX (MM) Unmanaged Ethernet switch, Proview
4x 10/100Mbps, 1x 100Base-FX (MM) Unmanaged Ethernet switch, Proview

4x 10/100Mbps, 1x 100Base-FX (MM) Unmanaged Ethernet switch, Proview; Hlavní vlastnosti: 4x 10/100Base-T(X); 1x 100Base-FX multi mode, ST konektor; napájení: 12~48V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -10~60°C; dokáže r...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
5x 10/100/1000 Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview
5x 10/100/1000 Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview

5-port 10/100/1000Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview; Hlavní vlastnosti: 5x 10/100Base-T(X); napájení: 12~48V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -10~60°C; dokáže reportovat stav switche pomocí Modbus/TCP; dokáže k...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
16x 10/100/1000 Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview
16x 10/100/1000 Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview

16-port 10/100/1000 Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview; Hlavní vlastnosti: 16x 10/100/1000 Base-T(X); napájení: 12~48V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -10~60°C; dokáže reportovat stav switche pomocí Modbus/TCP;...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
16x 10/100 Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview
16x 10/100 Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview

16-port 10/100/1000Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview; Hlavní vlastnosti: 16x 10/100Base-T(X); napájení: 12~48V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -10~60°C; dokáže reportovat stav switche pomocí Modbus/TCP; dokáže...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manaž. switch do racku, 48x 100/1000, 4x 1/10G SFP+, 110/240 VAC, Layer 3
Manaž. switch do racku, 48x 100/1000, 4x 1/10G SFP+, 110/240 VAC, Layer 3

Manažovatelný průmyslový ethernetový switch. Super rychlý přenos dat. Přenos po optice až 10G po SFP+. Dále 48x portů 100/1000 TX. Umožňuje uchycení do 19" racku. Výkon; CPU 800Mbytes MPC8541; Systemová paměť - 1024Mbytes RAM, 64 Mbytes Flash ROM; Přen...

    
       
 
 
 
 
 
Nemanažovatelný kompaktní 4-port Ethernet Switch, 1x SC/Single-mode, 30km, -10° - 60°C
Nemanažovatelný kompaktní 4-port Ethernet Switch, 1x SC/Single-mode, 30km, -10° - 60°C

Nemanažovatelný switch s 4x metalický 10/100/BaseTX porty a 1x SC/Multi-mode, 30km. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; 1x SC port, Single-mode, 30 km; Kompaktní veli...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

254

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

  • Skladem - Ústí,
    500 - Montáž
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.