Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filtr

 
 
916
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

254

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
Switch 10/100 Mbit/s, 4x TX, 1x FX: LC/SM 40km, –25 to +70°C, 10–60 VDC
Switch 10/100 Mbit/s, 4x TX, 1x FX: LC/SM 40km, –25 to +70°C, 10–60 VDC

Nemanažovatelný switch Westermo SDW-550 pro průmyslové použití. - 1x FX-SM 100 Mbit/s, 4x TX 10/100 Mbit/s, Single-mode, 40km, LC connector; - autodetekce rychlosti / duplexu; - DIP-přepínače pro explicitní konfiguraci; - autodetekce MDI/MDI-X (přímý/k...

    
       
 
 
 
 
 
Nemanažovatelný 8x port Ethernet Switch, 2x SC/Single-mode, 30km, -10° - 70°C
Nemanažovatelný 8x port Ethernet Switch, 2x SC/Single-mode, 30km, -10° - 70°C

Nemanažovatelný switch s 6x metalický 10/100/BaseTX porty a 2x SC/Single-mode, 30km. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 6x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; 2x SC port, Single-mode, 30 km; QoS; Kompaktn...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Mbps Multi-mode 2km Optický Transceiver, -10° - 70°C
100Mbps Multi-mode 2km Optický Transceiver, -10° - 70°C

Doporučujeme používat originální Korenix transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení. Lze použít u zařízení JetNet 5010G / 5008G-P / 4510

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manaž. switch, 3x modul (24x 10/100 FX /18x 100 FX), 4x Gbit RJ/SFP combo, L3, -40° - 85°C, AC, IEC 61850-3
Manaž. switch, 3x modul (24x 10/100 FX /18x 100 FX), 4x Gbit RJ/SFP combo, L3, -40° - 85°C, AC, IEC 61850-3

Manažovatelný průmyslový ethernetový switch. Funkce Layer 3, Sestava tří vstupních modulů od 24x 10/100 TX až 18x 100 FX. Má 4x integrované Gbit RJ45/ SPF porty. Splňuje normy IEC 61850, EN 50121-4. Výměnné moduly nejsou součástí balení. Vlastnosti; Mo...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manaž. switch, 8x 10/100 TX, DIN lišta, -25 - 70°C, EN 50121-4
Manaž. switch, 8x 10/100 TX, DIN lišta, -25 - 70°C, EN 50121-4

Manažovatelný průmyslový switch s 8x 10/100 TX, funkce Multiple Super Ring (recovery time; Vlastnosti; 8x 10/100TX ports with Auto MDI/MDI-X; 32Gbps Non-Blocking, 8K MAC address table; Multiple Super Ring (recovery time VLAN, Private VLAN, QinQ, GVRP, ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Nemanaž. průmyslový 8-port Gigabit Ethernet Switch, -10° - 75°C
Nemanaž. průmyslový 8-port Gigabit Ethernet Switch, -10° - 75°C

Nemanažovatelný switch s 8x metalický 10/100/1000 BaseTX porty. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 8x 10/100/1000 Base TX s auto MDI/MDI-X; Kompaktní velikost s plnou redudancí; IEEE 802.1p QoS přenos ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Nemanažovatelný kompaktní 8-port Ethernet Switch, -25 - 70°C
Nemanažovatelný kompaktní 8-port Ethernet Switch, -25 - 70°C

Nemanažovatelný switch s 8x metalický 10/100/Base TX porty. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 8x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; Kompaktní velikost s plnou redudancí; 2Gbit datová propustnost; Událos...

    
       
 
 
 
 
 
Nemanažovatelný 8x port Ethernet Switch, 2x SC/Multi-mode, 2km, -10° - 75°C
Nemanažovatelný 8x port Ethernet Switch, 2x SC/Multi-mode, 2km, -10° - 75°C

Nemanažovatelný switch s 6x metalický 10/100/BaseTX porty a 2x SC/Multi-mode, 2km. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 6x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; 2x SC port, Multi-mode, 2 km; QoS; Kompaktní ve...

    
       
 
 
 
 
 
Nemanažovatelný kompaktní 8-port Ethernet Switch, -40 - 75°C
Nemanažovatelný kompaktní 8-port Ethernet Switch, -40 - 75°C

Nemanažovatelný switch s 8x metalický 10/100/BaseTX porty. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 8x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; Kompaktní velikost s plnou redudancí; 2Gbit datová propustnost; Událost...

    
       
 
 
 
 
 
Neman. switch 7x 10/100Mbps + 3 Gbit RJ/SFP Combo, -20°- 70°C
Neman. switch 7x 10/100Mbps + 3 Gbit RJ/SFP Combo, -20°- 70°C

Nemanažovatelný switch s 7x 10/100 BaseTX porty a 3x Gbit RJ-45/SFP porty. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 7x 10/100-TX a 3x Gigabit RJ-45/SFP combo porty; 32Gbps výkoný switch s vynikající výměnou ...

    
       
 
 
 
 
 
Neman. switch 7x 10/100Mbps + 3 Gbit RJ/SFP Combo, -40°- 70°C
Neman. switch 7x 10/100Mbps + 3 Gbit RJ/SFP Combo, -40°- 70°C

Nemanažovatelný switch s 7x 10/100 BaseTX porty a 3x Gbit RJ-45/SFP porty. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 7x 10/100-TX a 3x Gigabit RJ-45/SFP combo porty; 32Gbps výkoný switch s vynikající výměnou ...

    
       
 
 
 
 
 
Nemanažovatelný kompaktní 4-port Ethernet Switch, 1x SC/Multi-mode, 2km, -10° - 60°C
Nemanažovatelný kompaktní 4-port Ethernet Switch, 1x SC/Multi-mode, 2km, -10° - 60°C

Nemanažovatelný switch s 4x metalický 10/100/BaseTX porty a 1x SC/Multi-mode, 2km. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; 1x SC port, Multi-mode, 2 km; Kompaktní velikos...

    
       
 
 
 
 
 
Nemanažovatelný kompaktní 4-port Ethernet Switch, 1x SC/Single-mode, 30km, -10° - 60°C
Nemanažovatelný kompaktní 4-port Ethernet Switch, 1x SC/Single-mode, 30km, -10° - 60°C

Nemanažovatelný switch s 4x metalický 10/100/BaseTX porty a 1x SC/Multi-mode, 30km. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; 1x SC port, Single-mode, 30 km; Kompaktní veli...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manaž. switch, 7x 10/100 TX a 3x RJ-45/SFP Combo, -25 - 70°C
Manaž. switch, 7x 10/100 TX a 3x RJ-45/SFP Combo, -25 - 70°C

Manažovatelný průmyslový switch s 7x 10/100 Base TX a 3x RJ-45/SFP Combo, funkce Multiple Super Ring (recovery time; Vlastnosti; 7x 10/100 Base TX; 3x RJ-45/SFP combo (10/100Base TX, 100Base FX); SFP porty - podpora 100M Fibre s digitalním diagnostický...

    
       
 
 
 
 
 
Manaž. switch, 7x 10/100 TX a 3x RJ-45/SFP Combo, -40 - 75°C
Manaž. switch, 7x 10/100 TX a 3x RJ-45/SFP Combo, -40 - 75°C

Manažovatelný průmyslový switch s 7x 10/100 Base TX a 3x RJ-45/SFP Combo, funkce Multiple Super Ring (recovery time; Vlastnosti; 7x 10/100 Base TX; 3x RJ-45/SFP combo (10/100Base TX, 100Base FX); SFP porty - podpora 100M Fibre s digitalním diagnostický...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manaž. switch, 6x 10/100 TX, 2x 100 FX SC fibre (multi mode), -10 - 70°C, IEC 61850-3,
Manaž. switch, 6x 10/100 TX, 2x 100 FX SC fibre (multi mode), -10 - 70°C, IEC 61850-3,

Manažovatelný průmyslový switch. Možnost 6x 10/100 TX, 2x 100 FX fibre (Multi-mode). Možnost uchycení na DIN lištu. Splňuje normu IEC 61850-3; Vlastnosti; Supports Multi-mode 2 km; 32Gbps Non-Blocking, 8K MAC address table; Multiple Super Ring (recover...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manaž. switch, 6x 10/100 TX, 2x 100 FX SC fibre (single mode), -10 - 70°C, IEC 61850-3
Manaž. switch, 6x 10/100 TX, 2x 100 FX SC fibre (single mode), -10 - 70°C, IEC 61850-3

Manažovatelný průmyslový switch. Možnost 6x 10/100 TX, 2x 100 FX fibre (Multi-mode). Možnost uchycení na DIN lištu. Splňuje normu IEC 61850-3; Vlastnosti; Supports Multi-mode 2 km; 32Gbps Non-Blocking, 8K MAC address table; Multiple Super Ring (recover...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Průmyslový VPN router, 3x Gbit LAN, 1x Gbit RJ/SFP Combo, 1x RS, Layer 3, -40 - 75°C
Průmyslový VPN router, 3x Gbit LAN, 1x Gbit RJ/SFP Combo, 1x RS, Layer 3, -40 - 75°C

Průmyslový VPN router s CPU. Možnost routování sítě na úrovní Layer 3. Rozhrání 4x 10/100/1000 TX, 1x 100/1000 Mbps SFP fiber/RJ-45, 1x RS232/422/485 , USB. Specifikace: Procesor TI AM3352 720MHz ARM Cortex-A8; Paměť 512MB DDR2 SDRAM; 4 x 10/100/1000 B...

    
       
 
 
 
 
 
WeOS, plně manažovatelný 19" L3 switch, 23x LAN, 4x SFP slot, USB, I/O
WeOS, plně manažovatelný 19" L3 switch, 23x LAN, 4x SFP slot, USB, I/O

RedFox je vysoce spolehlivý a výkonný průmyslový routovací switch. Koncept Tailor Made umožnuje zákazníkovi nakonfigurovat si zařízení dle jeho potřeb. U tohoto typu je nutné zvolit typ SFP transciverů (100Mbit / 1Gbit, multimode nebo singlemode a komu...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Nemanažovatelný kompaktní 5-port Ethernet Switch, -40 - 70°C
Nemanažovatelný kompaktní 5-port Ethernet Switch, -40 - 70°C

Nemanažovatelný switch s 5x metalický 10/100/BaseTX porty. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 5x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; Kompaktní velikost s plnou redudancí; Událostní alarm pro napájení i po...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

254

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

  • Skladem - Ústí,
    500 - Montáž
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.