Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filtr

 
 
916
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

172

položek

9

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
1000Base-SX SFP Transceiver Multi-mode 2km, -10° ~ 70°C
1000Base-SX SFP Transceiver Multi-mode 2km, -10° ~ 70°C

Gigabitový SFP Tranceiver Korenix. Multi-mode transceiver s přenosem dat do 550m. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Multi-mode; Speed - 1000-SX; Distance - 2 km; Wave-lenght - 850 nm; Temp. -10° ~ 70°C

    
       
 
 
 
 
 
Nemanažovatelný kompaktní 4-port Ethernet Switch, 1x SC/Single-mode, 30km, -10° - 60°C
Nemanažovatelný kompaktní 4-port Ethernet Switch, 1x SC/Single-mode, 30km, -10° - 60°C

Nemanažovatelný switch s 4x metalický 10/100/BaseTX porty a 1x SC/Multi-mode, 30km. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; 1x SC port, Single-mode, 30 km; Kompaktní veli...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manaž. switch, 24x100/1000TX, 8x100/1000 RJ-45/SFP combo, 4x Gb SFP, napájení AC
Manaž. switch, 24x100/1000TX, 8x100/1000 RJ-45/SFP combo, 4x Gb SFP, napájení AC

Gigabitový manažovatelný průmyslový ethernetový switch s pasivním chlazením. Specifikace: 24x 100/1000Base-TX, 8x 100/1000 RJ-45/SFP combo ports, 4x Gigabit SFP ports; Pokročilá Cyber ochrana – DHCP Snooping, IP Source Guard, Dynamic ARP Inspection, De...

    
       
 
 
 
 
 
Manaž. switch, 24x100/1000TX, 8x100/1000 RJ-45/SFP combo, 4x Gb SFP, napájení 2x AC
Manaž. switch, 24x100/1000TX, 8x100/1000 RJ-45/SFP combo, 4x Gb SFP, napájení 2x AC

Gigabitový manažovatelný průmyslový ethernetový switch s pasivním chlazením. Duální napájení. Specifikace: 24x 100/1000Base-TX, 8x 100/1000 RJ-45/SFP combo ports, 4x Gigabit SFP ports; Pokročilá Cyber ochrana – DHCP Snooping, IP Source Guard, Dynamic A...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manaž. gigabitový switch, 16x10/100-TX, 4x100/1000 RJ45/SFP combo, -40 - 75°C, DIN uchycení
Manaž. gigabitový switch, 16x10/100-TX, 4x100/1000 RJ45/SFP combo, -40 - 75°C, DIN uchycení

Manažovatelný průmyslový switch s možnosti kruhové topologie a redudantní sítí . Vlastnosti: 16x 10/100Base-TX, 4x Gigabit RJ-45/SFP combo ports; 100Mbps, 1000Mbps Optical Fiber Connection; Výkon CPU - 600Mhz MIPS CPU with 10 Seconds Hardware Based Wat...

    
       
 
 
 
 
 
Manaž. switch, 24x100/1000TX, 8x100/1000 RJ-45/SFP combo, 4x Gb SFP, 2x DC
Manaž. switch, 24x100/1000TX, 8x100/1000 RJ-45/SFP combo, 4x Gb SFP, 2x DC

Gigabitový manažovatelný průmyslový ethernetový switch s pasivním chlazením. Specifikace: 24x 100/1000Base-TX, 8x 100/1000 RJ-45/SFP combo ports, 4x Gigabit SFP ports; Pokročilá Cyber ochrana – DHCP Snooping, IP Source Guard, Dynamic ARP Inspection, De...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
16x 10/100/1000 Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview, -40~75°C
16x 10/100/1000 Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview, -40~75°C

16-port 10/100/1000 Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview; Hlavní vlastnosti: 16x 10/100/1000 Base-T(X); napájení: 12~48V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -40~75°C; dokáže reportovat stav switche pomocí Modbus/TCP;...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
16x 10/100 Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview, -40~75°C
16x 10/100 Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview, -40~75°C

16-port 10/100/1000Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview; Hlavní vlastnosti: 16x 10/100Base-T(X); napájení: 12~48V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -40~75°C; dokáže reportovat stav switche pomocí Modbus/TCP; dokáže...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
8x 10/100/1000 Mbps, 2x SFP Unmanaged Ethernet switch, Proview
8x 10/100/1000 Mbps, 2x SFP Unmanaged Ethernet switch, Proview

8x 10/100/1000 Mbps, 2x SFP Unmanaged Ethernet switch, Proview; Hlavní vlastnosti: 8x 10/100/1000 Base-T(X); 2x SFP; napájení: 12~48V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -10~60°C; dokáže reportovat stav switche pomocí M...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
5-port 10/100/1000 Mbps Unmanaged Ethernet switch, PoE, napájení 24/48 VDC
5-port 10/100/1000 Mbps Unmanaged Ethernet switch, PoE, napájení 24/48 VDC

5-port 10/100/1000 Mbps Unmanaged Ethernet switch, PoE, napájení 24/48 VDC; 4x PoE port

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
10Gbps SFP Transceiver Multi-mode 300m LC DDMI, -10°~70°C
10Gbps SFP Transceiver Multi-mode 300m LC DDMI, -10°~70°C

SFP Tranceiver přenos dat až 10Gbit, vzdálenost přenosu do 300m, Multi-mode optické vlákno, LC konektor; Vlastnosti; Fiber Transceiver & Application - Multi-mode 10GBASE-SR / 300M; DDM - Ano; Wave-length - 850 nm; Tx Power - -6.5dBm(Min) ~ -1dBm(Max); ...

    

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
10Gbps SFP Transceiver Single-mode 10km LC DDM, -10°~70°C
10Gbps SFP Transceiver Single-mode 10km LC DDM, -10°~70°C

SFP Tranceiver přenos dat až 10Gbit, vzdálenost přenosu do 10km, Single-mode optické vlákno, LC konektor; Vlastnosti; Fiber Transceiver & Application - Single-mode 10GBASE-LR / 10KM; DDM - Ano; Wave-length - 1310 nm; Tx Power - -8.2dBm(Min) ~ 0.5dBm(Ma...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
4x 10/100Mbps, 1x 100Base-FX (SM) Ethernet switch, Proview, -40~75°C
4x 10/100Mbps, 1x 100Base-FX (SM) Ethernet switch, Proview, -40~75°C

4x 10/100Mbps, 1x 100Base-FX (SM) Unmanaged Ethernet switch, Proview; Hlavní vlastnosti: 4x 10/100Base-T(X); 1x 100Base-FX single mode, SC konektor; napájení: 12~48V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -40~75°C; dokáže ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manažovatelný switch, 16x 1Gbit LAN, 4xSFP, Xring Pro
Manažovatelný switch, 16x 1Gbit LAN, 4xSFP, Xring Pro

Manažovatelný switch, 16x 1Gbit LAN, 4xSFP, Xring Pro

    
       
 
 
 
 
 
Manaž. switch do racku, Layer 3, 24x/100/1000 TX, 8 x 100/1000 SFP/RJ-45 Combo, 4x Gbit SFP, 2x 48VDC, 1x 110/220VAC
Manaž. switch do racku, Layer 3, 24x/100/1000 TX, 8 x 100/1000 SFP/RJ-45 Combo, 4x Gbit SFP, 2x 48VDC, 1x 110/220VAC

Gigabitový manažovatelný průmyslový ethernetový switch s pasivním chlazením. Napájení AC a DC. Specifikace: 24x 100/1000Base-TX, 8x 100/1000 RJ-45/SFP combo ports, 4x Gigabit SFP ports; Pokročilá Cyber ochrana – DHCP Snooping, IP Source Guard, Dynamic ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
8x 10/100Mbps manažovatelný Ethernet switch, PROFINET
8x 10/100Mbps manažovatelný Ethernet switch, PROFINET

8x 10/100Mbps manažovatelný Ethernet switch, PROFINET; Hlavní vlastnosti: podpora IXM; GSDML; management: SNMP v1/v2c/v3, WEB, Standard MIB, Private MIB; podpora: Media Redundancy Protocol (MRP Slaves);

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
8x 10/100/1000 Mbps PoE, 2x Gbit LAN Unmanaged Ethernet switch, Proview
8x 10/100/1000 Mbps PoE, 2x Gbit LAN Unmanaged Ethernet switch, Proview

8x PoE 10/100/1000 Mbps, 2x 10/100/1000 Mbps, Ethernet switch, Proview; Hlavní vlastnosti: 8x PoE 10/100/1000 Base-T(X); 2x 10/100/1000 Mbp (uplink); napájení: 9~36V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -25~60°C; dokáže ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
16x 10/100 Mbps 2x Gbit (RJ+SFP) Unmanaged Ethernet switch, Proview
16x 10/100 Mbps 2x Gbit (RJ+SFP) Unmanaged Ethernet switch, Proview

16-port 10/100/1000Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview; Hlavní vlastnosti: 16x 10/100Base-T(X); 2x 1Gbit combo port(RJ+SFP); napájení: 12~48V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -10~60°C; dokáže reportovat stav swit...

    
       
 
 
 
 
 
Manažovatelný switch, 8x 1Gbit LAN, 4xSFP, Xring Pro, PoE, -40 ~ 75C
Manažovatelný switch, 8x 1Gbit LAN, 4xSFP, Xring Pro, PoE, -40 ~ 75C

Manažovatelný switch, 8x 1Gbit LAN, 4xSFP, Xring Pro, PoE, -40 ~ 75C

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manažovatelný switch, 8x 1Gbit LAN, 4xSFP, Xring Pro, PoE, -10-60C
Manažovatelný switch, 8x 1Gbit LAN, 4xSFP, Xring Pro, PoE, -10-60C

Manažovatelný switch, 8x 1Gbit LAN, 4xSFP, Xring Pro, PoE, -10-60C

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

172

položek

9

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

  • Skladem - Ústí,
    500 - Montáž
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.