Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filtr

 
 
916
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

254

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
Neman. switch, 4x 10/100 Mbps (Poe), 1x SC/single-mode, 30km, w/4x portů PoE, DIN, -40 - 70°C
Neman. switch, 4x 10/100 Mbps (Poe), 1x SC/single-mode, 30km, w/4x portů PoE, DIN, -40 - 70°C

Nemanažovatelný PoE switch s 4x metalický 10/100/Base TX port a 1x 100 fibre port (SC, 30km, single-mode). Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 TX PoE port a 1x Fibre 100 (SC, 30km, single-mode...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manaž. switch, 3x modul (24x 10/100 FX /18x 100 FX), 4x Gbit RJ/SFP combo, L3
Manaž. switch, 3x modul (24x 10/100 FX /18x 100 FX), 4x Gbit RJ/SFP combo, L3

Manažovatelný průmyslový ethernetový switch. Funkce Layer 3, Sestava tří vstupních modulů od 24x 10/100 TX až 18x 100 FX. Má 4x integrované Gbit RJ45/ SPF porty. Splňuje normy IEC 61850, EN 50121-4. Výměnné moduly nejsou součástí balení. Vlastnosti; Mo...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manaž. switch, 3x modul (24x 10/100 TX/ 18x 100 FX), 4x Gbit RJ/SFP combo, -40° - 85°C, IEC 61850-3
Manaž. switch, 3x modul (24x 10/100 TX/ 18x 100 FX), 4x Gbit RJ/SFP combo, -40° - 85°C, IEC 61850-3

Manažovatelný průmyslový ethernetový switch. Možnost sestavy tří různých modulu od 24x 10/100 TX až 18x 100 FX. Má 4x integrované Gbit RJ45/ SPF porty. Splňuje normy IEC 61850, EN 50121-4. Výměnné moduly (optika / metalika) - nejsou součástí balení a n...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Komunikační modul - 8x 10/100Base Tx, IEC 61850-3
Komunikační modul - 8x 10/100Base Tx, IEC 61850-3

Modul 8x 10/100Base Tx modul;

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Komunikační modul - 2x 100 FX SFP + 4x 100 FX / SX Multi-mode 2km, IEC 61850-3
Komunikační modul - 2x 100 FX SFP + 4x 100 FX / SX Multi-mode 2km, IEC 61850-3

Modul 2x 100 FX SFP + 4x 100 FX / SC Multi mode 2km;

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Komunikační modul - 2x 100 FX SFP + 4x 100 FX / SC Single-mode 30km, IEC 61850-3
Komunikační modul - 2x 100 FX SFP + 4x 100 FX / SC Single-mode 30km, IEC 61850-3

Modul 2x 100 FX SFP + 4x 100 FX / SC Single-mode 30km;

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Komunikační modul - 4x 10/100 TX + 4x 100 FX SFP socket, IEC 61850-3
Komunikační modul - 4x 10/100 TX + 4x 100 FX SFP socket, IEC 61850-3

Modul 4x 10/100 TX + 4x 100 FX SFP

    
       
 
 
 
 
 
WeOS, plně manažovatelný L3 switch, 3x LAN, 4x SFP slot, USB, I/O
WeOS, plně manažovatelný L3 switch, 3x LAN, 4x SFP slot, USB, I/O

RedFox je vysoce spolehlivý a výkonný průmyslový routovací switch. Koncept Tailor Made umožnuje zákazníkovi nakonfigurovat zařízení dle svých potřeb, je tedy možné zvolit typ SFP transceiverů (100Mbit / 1Gbit, multimode nebo singlemode a komunikační vz...

    
       
 
 
 
 
 
WeOS, plně manažovatelný L3 switch, 11x LAN, USB, I/O
WeOS, plně manažovatelný L3 switch, 11x LAN, USB, I/O

RedFox je vysoce spolehlivý a výkonný průmyslový routovací switch. Koncept Tailor Made umožnuje zákazníkovi nakonfigurovat zařízení dle svých potřeb, je tedy možné zvolit typ SFP transceiverů (100Mbit / 1Gbit, multimode nebo singlemode a komunikační vz...

    
       
 
 
 
 
 
WeOS, plně manažovatelný L3 switch, 19x LAN, USB, I/O
WeOS, plně manažovatelný L3 switch, 19x LAN, USB, I/O

RedFox je vysoce spolehlivý a výkonný průmyslový routovací switch. Koncept Tailor Made umožnuje zákazníkovi nakonfigurovat si zařízení dle jeho potřeb. U tohoto typu je nutné zvolit typ SFP transciverů (100Mbit / 1Gbit, multimode nebo singlemode a komu...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
WeOS, manažovatelný L3 Switch 12x 10/100BaseTX, bypass, IP65, M12, IP65, USB
WeOS, manažovatelný L3 Switch 12x 10/100BaseTX, bypass, IP65, M12, IP65, USB

- Manažovatelný switch do kolejovývh vozidels s Bypass relé; - redundant ring - obnova do 20ms; - SNMP, QoS, Router, VLAN, VPN; - MAC address filtering; - RSTP with STP fallback; - IP Configuration tool (nastavení portů, alarmů); - konfigurace pomocí W...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Nemanaž. průmyslový 5x Gigabit ethernetový switch, DIN lišta
Nemanaž. průmyslový 5x Gigabit ethernetový switch, DIN lišta

Nemanažovatelný gigabitový switch Switch s 5x metalický Gbit porty. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 5x Gigabit port RJ-45 switch; Nastavitelný multi-event alarm relé výstup; IP30, robustní ocelové p...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manaž. gigabitový ethernetový switch, 7x 10/100-TX, 3x Gbit RJ/SFP combo
Manaž. gigabitový ethernetový switch, 7x 10/100-TX, 3x Gbit RJ/SFP combo

Manažovatelný průmyslový switch. Možnost 7x 10/100 TX, 3x Gigabit RJ-45/SFP combo (10 / 100 / 1000), možnost uchycení na DIN lištu; Vlastnosti; 7x 10/100Base-TX; 3x Gigabit RJ-45/SFP combo ports (10 / 100 / 1000 Base-T, 100 Base-FX,; 1000 Base-X); podp...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Nemanažovatelný kompaktní 5-port Ethernet Switch, -25 - 70°C
Nemanažovatelný kompaktní 5-port Ethernet Switch, -25 - 70°C

Nemanažovatelný switch s 5x metalický 10/100/BaseTX porty. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 5x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; Kompaktní velikost s plnou redudancí; Událostní alarm pro napájení i po...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

254

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

  • Skladem - Ústí,
    500 - Montáž
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.