Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filtr

 
 
916
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

254

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
SFP - Singlemode, LC-connector, 20km, 1310nm, 10/100Mbit, WestermoCF
SFP - Singlemode, LC-connector, 20km, 1310nm, 10/100Mbit, WestermoCF

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Multimode, LC-connector, 2km, 1310nm, 10/100Mbit, WestermoCF
SFP - Multimode, LC-connector, 2km, 1310nm, 10/100Mbit, WestermoCF

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
5-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch
5-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch

5-port Industrial Unmanaged Ethernet Switch; Main Features; Provides 5 Fast Ethernet ports with Auto MDI/MDI-X; Supports 10/100Mbps Auto Negotiation; Provides broadcast storm protection; Supports 4,000 VDC Ethernet ESD protection; Provides surge (EFT) ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
8-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch
8-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch

8-port Industrial Unmanaged Ethernet Switch; Main Features; Provides 8 Fast Ethernet ports with Auto MDI/MDI-X; Supports 10/100Mbps Auto Negotiation; Provides broadcast storm protection; Supports 4,000 VDC Ethernet ESD protection; Provides surge (EFT) ...

    
       
 
 
 
 
 
Manaž. switch, 6x 10/100 TX, 2x 100 FX SC fibre (multi mode), -10 - 70°C, EN 50121-4
Manaž. switch, 6x 10/100 TX, 2x 100 FX SC fibre (multi mode), -10 - 70°C, EN 50121-4

Manažovatelný průmyslový switch. Možnost 6x 10/100 TX, 2x 100 FX fibre (Multi-mode). Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; Supports Multi-mode 2 km; 32Gbps Non-Blocking, 8K MAC address table; Multiple Super Ring (recovery time Multiple Ring, and M...

    

 TOP produkt 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
8-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch -40 ~ 75° C
8-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch -40 ~ 75° C

8-port Industrial Unmanaged Ethernet Switch; Main Features; Provides 8 Fast Ethernet ports with Auto MDI/MDI-X; Supports 10/100Mbps Auto Negotiation; Provides broadcast storm protection; Supports 4,000 VDC Ethernet ESD protection; Provides surge (EFT) ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
5-port umanaged Ethernet switch 10/100/1000 Base-TX
5-port umanaged Ethernet switch 10/100/1000 Base-TX

5-port Industrial Unmanaged Ethernet Switch; Main Features; Provides 5 Fast Ethernet ports with Auto MDI/MDI-X; Supports 10/100/1000 Mbps Auto Negotiation; Supports 4,000 VDC Ethernet ESD protection; Provides surge (EFT) protection 3,000 VDC for power ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
WeOS, plně manažovatelný L3 switch, 8x LAN, 2x SFP slot
WeOS, plně manažovatelný L3 switch, 8x LAN, 2x SFP slot

Plně manažovatelný layer 3 switch (router) s 8. metalickými 10/100/BaseTX porty a 2. (100 Mbit/s nebo 1000 Mbit/s) SFP sloty pro moduly. Výměnné SFP moduly (optika / metalika); - nejsou součástí balení a nemusí být osazeny. Switch je vhodný do těžkých ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Singlemode, LC-connector, 40km, 1310nm, 10/100Mbit, WestermoCF
SFP - Singlemode, LC-connector, 40km, 1310nm, 10/100Mbit, WestermoCF

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Singlemode, LC-connector, 10km, Gbit, 1310nm, LX, WestermoCF
SFP - Singlemode, LC-connector, 10km, Gbit, 1310nm, LX, WestermoCF

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Base-FX Multimode SFP module
100Base-FX Multimode SFP module

100Base-FX Multimode SFP module

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Switch 10/100 Mbit/s, 5x TX, –25 to +70°C, 18–32 VDC, 18-27 VAC
Switch 10/100 Mbit/s, 5x TX, –25 to +70°C, 18–32 VDC, 18-27 VAC

SDI-550 : řada i-Line; Jednoduchý cenově výhodný nemanažovatelný průmyslový switch SDI-550 švédské společnosti Westermo je 5 portový 10/100Base-TX switch, má hliníkový obal s krytím IP- 31, montáží na DIN lištu a napájecím rozsahem 18-27VAC i 18-32VDC....

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Switch 10/100 Mbit/s, 4x TX, 1x FX: SC/MM 2km, -10 to +70°C, 18–32 VDC, 18-27 VAC
Switch 10/100 Mbit/s, 4x TX, 1x FX: SC/MM 2km, -10 to +70°C, 18–32 VDC, 18-27 VAC

SDI-541-MM-SC2 : řada i-Line; Hlavní funkce; konfigurace pomocí DIP přepínačů; podpora 3.2 Gbit/s Switch Fabric s vynikající propustností; Rozhraní; 4 x 10/100Base-TX portů; 1 x 100Base-FX port (SC konektory, multimode); alarmový vstup; Parametry; rozs...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Switch 10/100 Mbit/s, 4x TX, 1x FX: SC/SM 30km, -10 to +70°C, 18–32 VDC, 18-27 VAC
Switch 10/100 Mbit/s, 4x TX, 1x FX: SC/SM 30km, -10 to +70°C, 18–32 VDC, 18-27 VAC

SDI-541-SM-SC30 : řada i-Line; Jednoduchý cenově výhodný nemanažovatelný průmyslový switch SDI-541-SM-SC30 švédské společnosti Westermo je 5 portový switch se čtyřmi 10/100BaseTX porty a jedním 100BaseFX portem, má hliníkový obal s krytím IP- 31, montá...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Switch 10/100 Mbit/s, 8x TX, –34 to +70°C, 10–48 VDC
Switch 10/100 Mbit/s, 8x TX, –34 to +70°C, 10–48 VDC

SDI-880 : řada i-Line; Jednoduchý, cenově výhodný, nemanažovatelný průmyslový switch SDI-880 Švédské společnosti Westermo je 8 portový 10/100Base-TX switch, má hliníkový obal s krytím IP- 31, montáží na DIN lištu a napájecím rozsahem 10-48 VDC. Vhodné ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Switch 10/100 Mbit/s, 6x TX, 2x FX: SC/MM 2km, –25 to +70°C, 10–60 VDC
Switch 10/100 Mbit/s, 6x TX, 2x FX: SC/MM 2km, –25 to +70°C, 10–60 VDC

SDI-862-MM-SC2 : řada i-Line; Jednoduchý cenově výhodný nemanažovatelný průmyslový switch SDI-862-MM-SC2 švédské společnosti Westermo je 8 portový switch s šesti 10/100BaseTX porty a dvěma 100BaseFX porty, má hliníkový obal s krytím IP- 31, montáží na ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Switch 10/100 Mbit/s, 6x TX, 2x FX: SC/SM 30km, –25 to +70°C, 10–48 VDC
Switch 10/100 Mbit/s, 6x TX, 2x FX: SC/SM 30km, –25 to +70°C, 10–48 VDC

SDI-862-SM-SC30 : řada i-Line; Jednoduchý cenově výhodný nemanažovatelný průmyslový switch SDI-862-SM-SC30 švédské společnosti Westermo je 8 portový switch se šesti 10/100BaseTX porty a dvěma 100BaseFX porty, má hliníkový obal s krytím IP- 31, montáží ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Singlemode, BiDi, Gb, 20km, 1310nm Tx, 1550nm Rx, WestermoCF
SFP - Singlemode, BiDi, Gb, 20km, 1310nm Tx, 1550nm Rx, WestermoCF

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Singlemode, BiDi, Gb, 20km, 1550nm Tx, 1310nm Rx, WestermoCF
SFP - Singlemode, BiDi, Gb, 20km, 1550nm Tx, 1310nm Rx, WestermoCF

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
i-Line, PoE switch 4 x PoE, 2 Gb, 24 VDC (out 48V)
i-Line, PoE switch 4 x PoE, 2 Gb, 24 VDC (out 48V)

PSI-660G : řada i-Line; PoE booster switch PSI-660G společnosti Westermo je určený pro dohledové systémy v sítích veřejné dopravy, přímou instalaci do lodí, vozidel, vlaků a autobusů. DO zařízení je integrována PoE technologie booster 12V na 48V, což j...

    

 Speciální nabídka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

254

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

  • Skladem - Ústí,
    500 - Montáž
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.