Cena

Filtr skladu

Sklad

Status

Parametrický filtr

Průmyslové switche

Pronikání Ethernetu do aplikací v průmyslu či dopravě klade nároky na spolehlivost. Spolehlivost sítě Ethernet závisí do velké míry na použitých základních stavebních prvcích, kterými jsou dnes již téměř výhradně přepínače (switch).

 

Řadit podle

vzestupně sestupně
172 produktů
9 stránek

Položek na stránku:

 
 

100Mbps Single-mode 30km, -40° ~ 85°C

Průmyslový SFP Tranceiver Korenix. Single-mode transceiver s přenosem dat do 30 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Single-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 30 km; Wave-lenght - 1310 nm; Operation temperature - -40° ~ 85°C

Cena na dotaz
 
 

100Mbps Multi-mode 2km, -40° ~ 85°C

Průmyslový SFP transceiver Korenix s rozšířeným rozsahem pracovních teplot. Multi-mode tranceiver s přenosem dat do 2 km. Vlastnosti; Fiber Transceiver - Multi-mode; Speed - 100 Mbps; Distance - 2 km; Wave-lenght - 1310 nm; Operation temperature - -40°...

Cena na dotaz
 
 

JetNet 3008

Nemanažovatelný switch s 8x metalický 10/100/Base TX porty. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 8x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; Kompaktní velikost s plnou redudancí; 2Gbit datová propustnost; Událos...

Cena na dotaz

TOP produkt

 

ADVANTECH EKI-5526I-AE

16x 10/100 Mbps Unmanaged Ethernet switch, Proview, -40~75°C

Cena na dotaz
 
 

ADVANTECH EKI-2728-CE

8-port 10/100/1000 Mbps Unmanaged Ethernet switch

Cena na dotaz
 
 

JetNet 3810G V2

Nemanažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 8x 10/100 TX PoE port a 2x 10/100/1000 TX uplink port. Navržen do mobilních zařízení pro systém komplexních sítí. Uplatnění - autobusy, lodě, vlaky. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 TX P...

Cena na dotaz

TOP produkt

 

Korenix JetNet 5210G

Plně manažovatelný layer 2 switch s 8x metalickými 10/100/BaseTX porty a 2x SFP/ RJ-45 combo porty (100 Mbit/s nebo 1000 Mbit/s). Výměnné SFP tranceivery (optika / metalika) - nejsou součástí balení, nemusí být osazeny. Přehled SFP transceiverů; Hlavní...

Cena na dotaz

TOP produkt

 

JetNet 3908G-M12

Plně gigabitový nemanažovatelný PoE switch s konektory M12. Ideální pro aplikace do vozidel s požadavkem na napájení koncových zařízení (kamery, čtečky, AP). Certifikace EN50155, EN50121-3-2, EN50121-4, E-mark.. Vlastnosti I/O; 8x 1000Mbit/s TX PoE s M...

Cena na dotaz
 
 

ADVANTECH EKI-5629CI-AE

8x 10/100 Mbps 2x Gbit (RJ+SFP), ethernet switch, -40~75;

Cena na dotaz
 
 

JetNet 6828Gf-ACDC24

Plně gigabitový manažovatelný LAYER 3 průmyslový ethernetový switch do 19" racku. Disponuje funkcemi pro kybernetické zabezpečení, redundatním napájením a podporou normy pro energetiku IEC61850 / IEEE1613. Specifikace: 16x 100/1000Base-TX, 8x 100/1000 ...

Cena na dotaz
 
 

JetNet 6828Gf-AC

Plně gigabitový manažovatelný LAYER 3 průmyslový ethernetový switch do 19" racku. Disponuje funkcemi pro kybernetické zabezpečení, norma pro energetiku IEC61850 / IEEE1613. Specifikace: 16x 100/1000Base-TX, 8x 100/1000 RJ-45/SFP combo ports, 4x Gigabit...

Cena na dotaz
 
 

JetNet 6528Gf-2DC48

Plně gigabitový manažovatelný LAYER 2 průmyslový ethernetový switch do 19" racku. Disponuje funkcemi pro kybernetické zabezpečení, redundatním napájením a podporou normy pro energetiku IEC61850 / IEEE1613. Specifikace: 16x 100/1000Base-TX, 8x 100/1000 ...

Cena na dotaz
 
 

JetNet 6528Gf-ACDC24

Plně gigabitový manažovatelný LAYER 2 průmyslový ethernetový switch do 19" racku. Disponuje funkcemi pro kybernetické zabezpečení, redundatním napájením a podporou normy pro energetiku IEC61850 / IEEE1613. Specifikace: 16x 100/1000Base-TX, 8x 100/1000 ...

Cena na dotaz
 
 

Korenix JetNet 3205GP

Nemanažovatelný PoE switch s 4x metalickými 10/100/1000 BaseTX PoE (af/at) a 1x metalický 10/100/1000 BaseTX port. Krytí IP31, provozní teploty -40~75°C. Certifikace EN50121-4 EMC. Vlastnosti; 4x PoE 10/100/1000 Base TX s auto MDI/MDI-X / Full-Half dup...

Cena na dotaz
 
 

JetNet 3205GP-1F

Nemanažovatelný PoE switch s 4x metalickými 10/100/1000 BaseTX PoE (af/at) a 1x Gbit FX port s podporou SFP modulu. Krytí IP31, provozní teploty -40~75°C. Certifikace EN50121-4 EMC. Vlastnosti; 4x PoE 10/100/1000 Base TX s auto MDI/MDI-X / Full-Half du...

Cena na dotaz
 
 

Korenix JetNet 3205G

Nemanažovatelný switch s 5x metalickými 10/100/1000 BaseTX porty. Krytí IP31, provozní teploty -40~75°C. Certifikace EN50121-4 EMC.. Vlastnosti; 5x 10/100/1000 Base TX s auto MDI/MDI-X / Full-Half duplex; Jumbo frame - až 9K Bytes; Kompaktní Slim šasi ...

Cena na dotaz
 
 

JetNet 3205G-1F

Nemanažovatelný switch s 4x metalickými 10/100/1000 BaseTX porty a 1x Gbit FX port s podporou SFP modulu. Krytí IP31, provozní teploty -40~75°C. Certifikace EN50121-4 EMC. Vlastnosti; 4x 10/100/1000 Base TX s auto MDI/MDI-X / Full-Half duplex; 1x 1000 ...

Cena na dotaz
 
 

ADVANTECH EKI-2528I-BE

8-port 10/100Mbps nemanažovatelný Ethernet switch -40 ~ 75° C

Cena na dotaz
 
 

Ethernet switch 4x 10/100/1000T + 4x 100/1000 FX + 4x 1/10G FX

Průmyslový Ethernet switch na DIN lištu, managed ( bez PoE ); 4 porty 10/100/1000-Base-T RJ45; 4 porty 100/1000-Base-X SFP (rychlost dle osazeného transceiveru); 4 porty 1/10G-Base-X SFP+ (rychlost dle osazeného transceiveru, patrně pouze SFP+, existuj...

Cena na dotaz
 
 

Ethernet switch 4x 10/100/1000T + 4x 100/1000 FX + 4x 1/10G FX

Průmyslový Ethernet switch na DIN lištu, managed ( bez PoE ); 4 porty 10/100/1000-Base-T RJ45; 4 porty 100/1000-Base-X SFP (rychlost dle osazeného transceiveru); 4 porty 1/10G-Base-X SFP+ (rychlost dle osazeného transceiveru, patrně pouze SFP+, existuj...

Cena na dotaz
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...