Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filtr

 
 
916
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

249

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
5-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch
5-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch

5-port Industrial Unmanaged Ethernet Switch; Main Features; Provides 5 Fast Ethernet ports with Auto MDI/MDI-X; Supports 10/100Mbps Auto Negotiation; Provides broadcast storm protection; Supports 4,000 VDC Ethernet ESD protection; Provides surge (EFT) ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Multimode, LC-connector, 2km, 1310nm, 10/100Mbit, WestermoCF
SFP - Multimode, LC-connector, 2km, 1310nm, 10/100Mbit, WestermoCF

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
WeOS, manažovatelný L2 switch, 12x10/100BaseTX, (8xPoE), M12, IP65, EN50155, USB, RS-232
WeOS, manažovatelný L2 switch, 12x10/100BaseTX, (8xPoE), M12, IP65, EN50155, USB, RS-232

Viper 112 Switch (Layer 2), 8x10/100BaseTX, robustní průmyslové provedení s konektory M12 odolné proti vibracím, ultra slim, WeOS; - Jedinný na světě kompletně splňuje normu EN 50155 pro drážní aplikace; - Manažovatelný s podporou redundant ring; - red...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manaž. PoE switch, 8x 10/100 TX (PoE) + 2G combo, Hi-power, -40 - 75°C
Manaž. PoE switch, 8x 10/100 TX (PoE) + 2G combo, Hi-power, -40 - 75°C

Manažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 8x 10/100 TX PoE RJ port a 2x Gbit RJ/SFP Combo port. Navržen do náročných podmínek s požadavkem na přenos videa. PoE porty umožňují napájení vysoce výkonná zařízení prostřednictvím PoE jako bezdrátové access

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Převodník Ethernet 1000 Mbit na Multi mode optické vlákno
Převodník Ethernet 1000 Mbit na Multi mode optické vlákno

Převodník Ethernet 1000 Mbit na Multi mode optické vlákno; Hlavní parametry: 1 x 1000 Mbps Ethernet port - RJ45 konektor; 1 x 1000 Mbps optický port - konektor SC (Multi mode); Komunikační vzdálenost: až 550 m; Nastavování full/half duplex pomocí DIP s...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Base-FX Single-mode SFP module (30km)
100Base-FX Single-mode SFP module (30km)

100Base-FX Single-mode SFP module (30km)

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Singlemode, BiDi, 100 Mbit/s, 80 km, 1310 nm TX , 1550 nm RX
SFP - Singlemode, BiDi, 100 Mbit/s, 80 km, 1310 nm TX , 1550 nm RX

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Singlemode, BiDi, 100 Mbit/s, 80 km, 1550 nm TX , 1310 nm RX
SFP - Singlemode, BiDi, 100 Mbit/s, 80 km, 1550 nm TX , 1310 nm RX

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Singlemode, BiDi, 100 Mbit/s, 20km, 1310 nm TX, 1550 nm RX
SFP - Singlemode, BiDi, 100 Mbit/s, 20km, 1310 nm TX, 1550 nm RX

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Singlemode, BiDi, 100 Mbit/s, 20km, 1550 nm TX, 1310 nm RX
SFP - Singlemode, BiDi, 100 Mbit/s, 20km, 1550 nm TX, 1310 nm RX

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
WeOS, plně manažovatelný L3 switch, 4x LAN, 2x SFP slot, 1x RS-232, 1x RS-422/485, USB
WeOS, plně manažovatelný L3 switch, 4x LAN, 2x SFP slot, 1x RS-232, 1x RS-422/485, USB

Plně manažovatelný layer 3 switch (router) s 4. metalickými 10/100/BaseTX porty, 1. RS-232, 1. RS-422/485 a 2. (100 Mbit/s nebo 1000 Mbit/s) SFP sloty pro moduly. Výměnné SFP moduly (optika / metalika); - nejsou součástí balení a nemusí být osazeny. Sw...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manažovatelný ethernetový switch 6Gx+ 2x combo(LAN/SFP)
Manažovatelný ethernetový switch 6Gx+ 2x combo(LAN/SFP)

All Gigabit Ethernet ports for Copper and SFP/Combo interfaces; SFP sockets for easy and flexible fiber expansion; Redundancy: Gigabit X-Ring (ultra high-speed recovery time < 10ms), RSTP/STP (802.1w/1D); Management: Web, Telnet, Serial Console, SNMP v...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
WeOS, plně manažovatelný L3 switch, 8x LAN, 2x SFP slot
WeOS, plně manažovatelný L3 switch, 8x LAN, 2x SFP slot

Plně manažovatelný layer 3 switch (router) s 8. metalickými 10/100/BaseTX porty a 2. (100 Mbit/s nebo 1000 Mbit/s) SFP sloty pro moduly. Výměnné SFP moduly (optika / metalika); - nejsou součástí balení a nemusí být osazeny. Switch je vhodný do těžkých ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
16-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch
16-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch

16-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch; Hlavní parametry: 16ti portový nemanažovatelný switch 10/100Mbps (RJ45 konektor); podpora Auto Negotiation a Auto MDI/MDI-X; montáž: na DIN lištu, nebo na zeď; napájení: Dual 12 ~ 48 VDC - 1 relé výstup; ro...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
5-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch, PoE
5-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch, PoE

Průmyslový switch 5 portů. 4 porty s podporou PoE (injector); - podpora 10/100Mbps Auto Negotiation; - ochrana proti broadcast storm (pevně nastavený rate-limit na broadcasty, multicasty a nenaučené unicasty); - ESD ochrana portů 4,000 VDC; - EFT ochra...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Multimode, BiDi, 100 Mbit/s, 2 km, 1310 nm TX , 1550 nm RX
SFP - Multimode, BiDi, 100 Mbit/s, 2 km, 1310 nm TX , 1550 nm RX

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Multimode, BiDi, 100 Mbit/s, 2 km, 1550 nm TX , 1310 nm RX
SFP - Multimode, BiDi, 100 Mbit/s, 2 km, 1550 nm TX , 1310 nm RX

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
WeOS, plně manažovatelný L3 switch, 4x LAN, 1x RS-232, USB
WeOS, plně manažovatelný L3 switch, 4x LAN, 1x RS-232, USB

Plně manažovatelný layer 3 switch (router) s 4. metalickými 10/100/BaseTX porty a 1. RS-232. Hlavní funkce; FRNT - obnova komunikace v celé topologii do 200 swtichů, nejrychlejší na trhu; VLAN , RSTP , IGMP Snooping; QoS, SSH, DHCP Server / Client, DDN...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
WeOS, plně manažovatelný L2 switch, 4x LAN, 1x RS-232, 1x RS-422/485, USB
WeOS, plně manažovatelný L2 switch, 4x LAN, 1x RS-232, 1x RS-422/485, USB

Plně manažovatelný layer 2 switch s 4. metalickými 10/100/BaseTX porty, 1. RS-232 a 1. RS-422/485; Hlavní funkce; FRNT - obnova komunikace v celé topologii do 200 swtichů, nejrychlejší na trhu; VLAN , RSTP , IGMP Snooping; QoS, SSH, DHCP Server / Clien...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
WeOS, plně manažovatelný L3 switch, 4x LAN, 1x RS-232, 1x RS-422/485, USB
WeOS, plně manažovatelný L3 switch, 4x LAN, 1x RS-232, 1x RS-422/485, USB

Plně manažovatelný layer 3 switch (router) s 4. metalickými 10/100/BaseTX porty, 1. RS-232 a 1. RS-422/485. Hlavní funkce; FRNT - obnova komunikace v celé topologii do 200 swtichů, nejrychlejší na trhu; VLAN , RSTP , IGMP Snooping; QoS, SSH, DHCP Serve...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

249

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

  • Skladem - Ústí,
    500 - Montáž
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.