Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filtr

 
 
916
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

250

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
5-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch
5-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch

5-port Industrial Unmanaged Ethernet Switch; Main Features; Provides 5 Fast Ethernet ports with Auto MDI/MDI-X; Supports 10/100Mbps Auto Negotiation; Provides broadcast storm protection; Supports 4,000 VDC Ethernet ESD protection; Provides surge (EFT) ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Singlemode, LC-connector, 20km, 1310nm, 10/100Mbit, WestermoCF
SFP - Singlemode, LC-connector, 20km, 1310nm, 10/100Mbit, WestermoCF

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    
       
 
 
 
 
 
Nemanažovatelný kompaktní 4-port Ethernet Switch, 1x SC/Multi-mode, 2km, -40° - 75°C
Nemanažovatelný kompaktní 4-port Ethernet Switch, 1x SC/Multi-mode, 2km, -40° - 75°C

Nemanažovatelný switch s 4x metalický 10/100/BaseTX porty a 1x SC/Multi-mode, 2km. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; 1x SC port, Multi-mode, 2 km; Kompaktní velikos...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Nemanažovatelný kompaktní 5-port Ethernet Switch, -25 - 70°C
Nemanažovatelný kompaktní 5-port Ethernet Switch, -25 - 70°C

Nemanažovatelný switch s 5x metalický 10/100/BaseTX porty. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 5x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; Kompaktní velikost s plnou redudancí; Událostní alarm pro napájení i po...

    
       
 
 
 
 
 
Nemanažovatelný kompaktní 4-port Ethernet Switch, 1x SC/Multi-mode, 2km, -10° - 60°C
Nemanažovatelný kompaktní 4-port Ethernet Switch, 1x SC/Multi-mode, 2km, -10° - 60°C

Nemanažovatelný switch s 4x metalický 10/100/BaseTX porty a 1x SC/Multi-mode, 2km. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; 1x SC port, Multi-mode, 2 km; Kompaktní velikos...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
8-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch
8-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch

8-port Industrial Unmanaged Ethernet Switch; Main Features; Provides 8 Fast Ethernet ports with Auto MDI/MDI-X; Supports 10/100Mbps Auto Negotiation; Provides broadcast storm protection; Supports 4,000 VDC Ethernet ESD protection; Provides surge (EFT) ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manaž. Ethernet Switch do racku 19", 24x10/100 TX a 4Gb Uplink, w/24-port PoE
Manaž. Ethernet Switch do racku 19", 24x10/100 TX a 4Gb Uplink, w/24-port PoE

Manažovatelný průmyslový PoE switch do racku. Nabízí 24x 10/100 TX PoE port a 4x Gbit uplink port, PoE Switch w/ 24-port PoE, vysoký výkon. Vlastnosti; 24x 10/100 TX port a 4x Gbit uplink port; 24x Poe port - podpora IEEE 802.3af s 15.4w na port a IEEE...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
WeOS, plně manažovatelný L2 switch, 8x LAN, 2x SFP slot
WeOS, plně manažovatelný L2 switch, 8x LAN, 2x SFP slot

Plně manažovatelný layer 2 switch s 8. metalickými 10/100/BaseTX porty a 2. (100 Mbit/s nebo 1000 Mbit/s) SFP sloty pro moduly. Výměnné SFP moduly (optika / metalika); - nejsou součástí balení a nemusí být osazeny. Switch je vhodný do těžkých průmyslov...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Multimode, LC-connector, 2km, Gbit, -10 až 70°C, WestermoCF i-Line
SFP - Multimode, LC-connector, 2km, Gbit, -10 až 70°C, WestermoCF i-Line

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Singlemode, LC-connector, 10km, Gbit, -10 až 70°C, WestermoCF i-Line
SFP - Singlemode, LC-connector, 10km, Gbit, -10 až 70°C, WestermoCF i-Line

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Multimode, LC-connector, 2km, 10/100Mbit, -10 až 70°C, WestermoCF i-Line
SFP - Multimode, LC-connector, 2km, 10/100Mbit, -10 až 70°C, WestermoCF i-Line

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
i-Line, Průmyslový manažovatelný 28 portový switch do 19" racku, 4 x Gbit combo TX/FX, 90 - 264V AC
i-Line, Průmyslový manažovatelný 28 portový switch do 19" racku, 4 x Gbit combo TX/FX, 90 - 264V AC

MRI-128-F4G : řada i-Line; Cenově výhodný manažovatelný průmyslový switch MRI-128-F4G švédské společnosti Westermo je 28 portový switch (24 x 10/100Mbit, 4 x Gbit combo TX/FX), má hliníkový obal s krytím IP- 31, montáží do 19" racku a napájecím rozsahe...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
8-port 10/100/1000 Mbps Unmanaged Ethernet switch
8-port 10/100/1000 Mbps Unmanaged Ethernet switch

8-port 10/100/1000 Mbps nemanažovatelný switch; Hlavní vlastnosti: 8x port 10/100/1000; podpora Auto MDI/MDI-X a Auto Negotiation; podpora datových rámců až 9kbytes; ochrana ESD 4,000 VDC na každém LAN portu; ochrana EFT 3,000 VDC na napájení; štíhlé p...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
transceiver SFP 1000BASE-T copper 1Gb Eth (zn.Finisar)
transceiver SFP 1000BASE-T copper 1Gb Eth (zn.Finisar)

Transceiver dle standardu SFP; 1Gb Ethernet; 1000Base-T Gb Ethernet, metalika, konektor RJ-45; Klasický SFP režim SERDES ("tupý transceiver") umožňuje pouze rychlost 1 Gbps. Tento transceiver ovšem ve skutečnosti obsahuje kompletní Eth PHY čip od Marve...

    
       
 
 
 
 
 
i-Line, Průmyslový manažovatelný 28 portový switch do 19" racku, 4 x Gbit combo TX/FX, 24 x PoE port
i-Line, Průmyslový manažovatelný 28 portový switch do 19" racku, 4 x Gbit combo TX/FX, 24 x PoE port

MRI-128-F4G-PSE/24 : řada i-Line; Cenově výhodný manažovatelný průmyslový switch MRI-128-F4G-PSE/24 švédské společnosti Westermo je 28 portový switch (24 x 10/100Mbit PoE, 4 x Gbit combo TX/FX), má hliníkový obal s krytím IP-31, montáží do 19" racku a ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Multimode, LC-connector, 550m, Gbit, 850nm, SX, WestermoCF i-Line MCI
SFP - Multimode, LC-connector, 550m, Gbit, 850nm, SX, WestermoCF i-Line MCI

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
WeOS, plně manažovatelný L3 switch, 4x LAN, 2x SFP slot, 1x RS-232, 1x RS-422/485, USB
WeOS, plně manažovatelný L3 switch, 4x LAN, 2x SFP slot, 1x RS-232, 1x RS-422/485, USB

Plně manažovatelný layer 3 switch (router) s 4. metalickými 10/100/BaseTX porty, 1. RS-232, 1. RS-422/485 a 2. (100 Mbit/s nebo 1000 Mbit/s) SFP sloty pro moduly. Výměnné SFP moduly (optika / metalika); - nejsou součástí balení a nemusí být osazeny. Sw...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
WeOS, plně manažovatelný L2 switch, 4x LAN, 2x SFP slot, 1x RS-232, 1x RS-422/485, USB
WeOS, plně manažovatelný L2 switch, 4x LAN, 2x SFP slot, 1x RS-232, 1x RS-422/485, USB

Plně manažovatelný layer 2 switch s 4. metalickými 10/100/BaseTX porty, 1. RS-232, 1. RS-422/485 a 2. (100 Mbit/s nebo 1000 Mbit/s) SFP sloty pro moduly. Výměnné SFP moduly (optika / metalika) - nejsou součástí balení a nemusí být osazeny. Switch je vh...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manažovatelný switch,4+2 100FX Port multimode SC (-40 ~ 75° C)
Manažovatelný switch,4+2 100FX Port multimode SC (-40 ~ 75° C)

Manažovatelný switch,4+2 100FX Port multimode SC (-40 ~ 75° C); Hlavní parametry: 2 x multimode optický port SC konektory, 4 x 10/100Base-T(X); Redundance: X-Ring (high-speed recovery time Management: Web, Telnet, Serial Console, SNMP; Control: VLAN/GV...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Nemanažovatelný Switch 8x10/100BaseTX, M12, IP65, EN50155
Nemanažovatelný Switch 8x10/100BaseTX, M12, IP65, EN50155

Viper 012 Switch, 12x10/100BaseTX, robustní průmyslové provedení s konektory M12 odolné proti vibracím, ultra slim, WeOS; - Nemanažovatelný s podporou redundant ring; - Jedinný na světě kompletně splňuje normu EN 50155 pro drážní aplikace; - SNMP manag...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

250

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

  • Skladem - Ústí,
    500 - Montáž
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.