Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filtr

 
 
916
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

251

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
SFP - Singlemode, LC-connector, 20km, 1310nm, 10/100Mbit, WestermoCF
SFP - Singlemode, LC-connector, 20km, 1310nm, 10/100Mbit, WestermoCF

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
WeOS, plně manažovatelný L2 switch, 4x LAN, 2x SFP slot, USB
WeOS, plně manažovatelný L2 switch, 4x LAN, 2x SFP slot, USB

Plně manažovatelný layer 2 switch s 4. metalickými 10/100/BaseTX porty a 2. (100 Mbit/s nebo 1000 Mbit/s) SFP sloty pro moduly. Výměnné SFP moduly (optika / metalika) - nejsou součástí balení a nemusí být osazeny. Switch je vhodný do těžkých průmyslový...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Multimode, LC-connector, 2km, 1310nm, 10/100Mbit, WestermoCF
SFP - Multimode, LC-connector, 2km, 1310nm, 10/100Mbit, WestermoCF

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Patch cable Ethernet M12-RJ45 1m
Patch cable Ethernet M12-RJ45 1m

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
WeOS, plně manažovatelný L2 switch, 8x LAN, 2x SFP slot
WeOS, plně manažovatelný L2 switch, 8x LAN, 2x SFP slot

Plně manažovatelný layer 2 switch s 8. metalickými 10/100/BaseTX porty a 2. (100 Mbit/s nebo 1000 Mbit/s) SFP sloty pro moduly. Výměnné SFP moduly (optika / metalika); - nejsou součástí balení a nemusí být osazeny. Switch je vhodný do těžkých průmyslov...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Singlemode, BiDi, 100 Mbit/s, 20km, 1310 nm TX, 1550 nm RX
SFP - Singlemode, BiDi, 100 Mbit/s, 20km, 1310 nm TX, 1550 nm RX

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Singlemode, BiDi, 100 Mbit/s, 20km, 1550 nm TX, 1310 nm RX
SFP - Singlemode, BiDi, 100 Mbit/s, 20km, 1550 nm TX, 1310 nm RX

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
WeOS, plně manažovatelný L3 switch, 8x LAN, 2x SFP slot
WeOS, plně manažovatelný L3 switch, 8x LAN, 2x SFP slot

Plně manažovatelný layer 3 switch (router) s 8. metalickými 10/100/BaseTX porty a 2. (100 Mbit/s nebo 1000 Mbit/s) SFP sloty pro moduly. Výměnné SFP moduly (optika / metalika); - nejsou součástí balení a nemusí být osazeny. Switch je vhodný do těžkých ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Neman. PoE switch, 4x Gb PoE, 1x Gb RJ Uplink, 1x Gb SFP, IEEE802.3af/at PoE, DC12-36V booster
Neman. PoE switch, 4x Gb PoE, 1x Gb RJ Uplink, 1x Gb SFP, IEEE802.3af/at PoE, DC12-36V booster

Nemanažovatelný gigabitový PoE switch. Celkem 6x Gbit portů. Navržen do mobilních zařízení pro systém komplexních sítí. Uplatnění - autobusy, lodě, vlaky. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x Port IEEE 802.3af/ 802.3at PSE; 1x Gbit RJ-45 uplin...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
8x 10/100/1000 Mbps PoE, 2x Gbit LAN Unmanaged Ethernet switch, Proview
8x 10/100/1000 Mbps PoE, 2x Gbit LAN Unmanaged Ethernet switch, Proview

8x PoE 10/100/1000 Mbps, 2x 10/100/1000 Mbps, Ethernet switch, Proview; Hlavní vlastnosti: 8x PoE 10/100/1000 Base-T(X); 2x 10/100/1000 Mbp (uplink); napájení: 9~36V DC; podpora: Jumbo Frame (až 9,216 Bytes); rozsah pracovních teplot: -25~60°C; dokáže ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Nemanažovatelný kompaktní 5-port Ethernet Switch, -25 - 70°C
Nemanažovatelný kompaktní 5-port Ethernet Switch, -25 - 70°C

Nemanažovatelný switch s 5x metalický 10/100/BaseTX porty. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 5x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; Kompaktní velikost s plnou redudancí; Událostní alarm pro napájení i po...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Neman. switch, 4x 10/100 Mbps (Poe), 1x SC/single-mode, 30km, w/4x portů PoE, DIN
Neman. switch, 4x 10/100 Mbps (Poe), 1x SC/single-mode, 30km, w/4x portů PoE, DIN

Nemanažovatelný PoE switch s 4x metalický 10/100/Base TX port a 1x 100 fibre port (SC, 30km, single-mode). Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 TX PoE port a 1x Fibre 100 (SC, 30km, single-mode...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Switch 10/100 Mbit/s, 4x TX, 1x FX: SC/SM 15km, –25 to +70°C, 10–60 VDC
Switch 10/100 Mbit/s, 4x TX, 1x FX: SC/SM 15km, –25 to +70°C, 10–60 VDC

- 1x FX-SM 100 Mbit/s, 4x TX 10/100 Mbit/s, Single-mode, SC konektor; - autodetekce rychlosti / duplexu; - DIP-přepínače pro explicitní konfiguraci; - autodetekce MDI/MDI-X (přímý/křížený); - možnost použití stíněné CAT5 kabeláže; - stínící kryty RJ45 ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
8-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch
8-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch

8-port Industrial Unmanaged Ethernet Switch; Main Features; Provides 8 Fast Ethernet ports with Auto MDI/MDI-X; Supports 10/100Mbps Auto Negotiation; Provides broadcast storm protection; Supports 4,000 VDC Ethernet ESD protection; Provides surge (EFT) ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Nemanažovatelný switch, 8x 100 Mbit LAN, 2x Gbit LAN(RJ45/SFP)
Nemanažovatelný switch, 8x 100 Mbit LAN, 2x Gbit LAN(RJ45/SFP)

Provides 2 Gigabit Copper/SFP combo port plus 8 Fast Ethernet ports (EKI-7629C); SFP socket for Easy and Flexible Fiber Expansion; Supports Auto Negotiation and Auto MDI/MDI-X; Supports 4,000 VDC Ethernet ESD protection; Supports 3,000 VDC surge (EFT) ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Nemanažovatelný Switch 8x10/100BaseTX, M12, IP65, EN50155
Nemanažovatelný Switch 8x10/100BaseTX, M12, IP65, EN50155

Viper 108 Switch, 8x10/100BaseTX, robustní průmyslové provedení s konektory M12 odolné proti vibracím, ultra slim; - Nemanažovatelný; - SNMP management facility; - Real Time Ethernet (QoS based on layer 2, Four priority queues, Head of Line blocking pr...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manažovatelný Switch 8x10/100BaseTX, M12, IP65, EN50155, ultra slim, ring
Manažovatelný Switch 8x10/100BaseTX, M12, IP65, EN50155, ultra slim, ring

Viper 408 Switch, 8x10/100BaseTX, robustní průmyslové provedení s konektory M12 odolné proti vibracím, ultra slim; - Manažovatelný s podporou redundant ring; - redundant ring - obnova do 20ms; - SNMP management facility; - Real Time Ethernet (QoS based...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manažovatelný switch,4+2 100FX Port S.M. (Wide Temp.)
Manažovatelný switch,4+2 100FX Port S.M. (Wide Temp.)

Main Features; 2 x SC-type fiber ports, plus 4 Fast Ethernet ports; Redundancy: X-Ring (high-speed recovery time<10ms), RSTP/STP (802.1w/1D); Management: Web, Telnet, Serial Console, Windows Utility, SNMP; Control: VLAN/GVRP, QoS, IGMP Snooping/Query, ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
5-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch, PoE
5-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch, PoE

Průmyslový switch 5 portů. 4 porty s podporou PoE (injector); - podpora 10/100Mbps Auto Negotiation; - ochrana proti broadcast storm (pevně nastavený rate-limit na broadcasty, multicasty a nenaučené unicasty); - ESD ochrana portů 4,000 VDC; - EFT ochra...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
5-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch, -40 ~ +75°C
5-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch, -40 ~ +75°C

5-port Industrial Unmanaged Ethernet Switch; Main Features; Provides 5 Fast Ethernet ports with Auto MDI/MDI-X; Supports 10/100Mbps Auto Negotiation; Provides broadcast storm protection; Supports 4,000 VDC Ethernet ESD protection; Provides surge (EFT) ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

251

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

  • Skladem - Ústí,
    500 - Montáž
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.