Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Průmyslové switche

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filtr

 
 
916
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

251

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
SFP - Singlemode, LC-connector, 20km, 1310nm, 10/100Mbit, WestermoCF
SFP - Singlemode, LC-connector, 20km, 1310nm, 10/100Mbit, WestermoCF

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
WeOS, plně manažovatelný L2 switch, 4x LAN, 2x SFP slot, USB
WeOS, plně manažovatelný L2 switch, 4x LAN, 2x SFP slot, USB

Plně manažovatelný layer 2 switch s 4. metalickými 10/100/BaseTX porty a 2. (100 Mbit/s nebo 1000 Mbit/s) SFP sloty pro moduly. Výměnné SFP moduly (optika / metalika) - nejsou součástí balení a nemusí být osazeny. Switch je vhodný do těžkých průmyslový...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Multimode, LC-connector, 2km, 1310nm, 10/100Mbit, WestermoCF
SFP - Multimode, LC-connector, 2km, 1310nm, 10/100Mbit, WestermoCF

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
SFP - Singlemode, BiDi, 100 Mbit/s, 20km, 1550 nm TX, 1310 nm RX
SFP - Singlemode, BiDi, 100 Mbit/s, 20km, 1550 nm TX, 1310 nm RX

Doporučujeme používat originální SFP transceivery z důvodu dodržení všech deklarovaných vlastností zařízení.

    
       
 
 
 
 
 
Manaž. switch, 6x 10/100 TX, 2x 100 FX SC fibre (multi mode), -10 - 70°C, EN 50121-4
Manaž. switch, 6x 10/100 TX, 2x 100 FX SC fibre (multi mode), -10 - 70°C, EN 50121-4

Manažovatelný průmyslový switch. Možnost 6x 10/100 TX, 2x 100 FX fibre (Multi-mode). Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; Supports Multi-mode 2 km; 32Gbps Non-Blocking, 8K MAC address table; Multiple Super Ring (recovery time Multiple Ring, and M...

    

 TOP produkt 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
Nemanažovatelný kompaktní 5-port Ethernet Switch, -25 - 70°C
Nemanažovatelný kompaktní 5-port Ethernet Switch, -25 - 70°C

Nemanažovatelný switch s 5x metalický 10/100/BaseTX porty. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 5x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; Kompaktní velikost s plnou redudancí; Událostní alarm pro napájení i po...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Neman. switch, 8x 10/100 Mbps (Poe) +2x 1000 TX uplink, w/8x portů PoE, DC12/24V booster
Neman. switch, 8x 10/100 Mbps (Poe) +2x 1000 TX uplink, w/8x portů PoE, DC12/24V booster

Nemanažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 8x 10/100 TX PoE port a 2x 10/100/1000 TX uplink port. Navržen do mobilních zařízení pro systém komplexních sítí. Uplatnění - autobusy, lodě, vlaky. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 TX P...

    
       
 
 
 
 
 
Nemanažovatelný kompaktní 4-port Ethernet Switch, 1x SC/Multi-mode, 2km, -10° - 60°C
Nemanažovatelný kompaktní 4-port Ethernet Switch, 1x SC/Multi-mode, 2km, -10° - 60°C

Nemanažovatelný switch s 4x metalický 10/100/BaseTX porty a 1x SC/Multi-mode, 2km. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 Base TX s auto MDI/MDI-X; 1x SC port, Multi-mode, 2 km; Kompaktní velikos...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
WeOS, plně manažovatelný L2 switch, 8x LAN, 2x SFP slot
WeOS, plně manažovatelný L2 switch, 8x LAN, 2x SFP slot

Plně manažovatelný layer 2 switch s 8. metalickými 10/100/BaseTX porty a 2. (100 Mbit/s nebo 1000 Mbit/s) SFP sloty pro moduly. Výměnné SFP moduly (optika / metalika); - nejsou součástí balení a nemusí být osazeny. Switch je vhodný do těžkých průmyslov...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
8-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch
8-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch

8-port Industrial Unmanaged Ethernet Switch; Main Features; Provides 8 Fast Ethernet ports with Auto MDI/MDI-X; Supports 10/100Mbps Auto Negotiation; Provides broadcast storm protection; Supports 4,000 VDC Ethernet ESD protection; Provides surge (EFT) ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Převodník Ethernet 1000 Mbit na Multi mode optické vlákno
Převodník Ethernet 1000 Mbit na Multi mode optické vlákno

Převodník Ethernet 1000 Mbit na Multi mode optické vlákno; Hlavní parametry: 1 x 1000 Mbps Ethernet port - RJ45 konektor; 1 x 1000 Mbps optický port - konektor SC (Multi mode); Komunikační vzdálenost: až 550 m; Nastavování full/half duplex pomocí DIP s...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
4-port 10/100M+2 Fiber unmanaged Ethernet switch
4-port 10/100M+2 Fiber unmanaged Ethernet switch

6-port Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 2-port 100FX; Main Features; Provides 4 x 10/100 Mbps Ethernet ports with RJ-45 connector; Provides 2 x 100 Mbps multi-mode SC type fiber-optic port; Supports full/half duplex flow control; Supports MDI/...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manažovatelný switch, 8x 100 Mbit LAN, 2x Gbit LAN(RJ45/SFP), Xring
Manažovatelný switch, 8x 100 Mbit LAN, 2x Gbit LAN(RJ45/SFP), Xring

8+2G průmyslový manažovatelný switch s možností vytvořit Redundantní kruhovou topologii; Hlavní vlastnosti; - Rozsah pracovních teplot -10 ~ 60° C; - 2x Gigabit (RJ45/SFP) combo port, 8x Fast Ethernet port; - SFP konektor pro použítí modulu SFP dle pož...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
1000Base-SX Multi mode SFP module (0.5 km)
1000Base-SX Multi mode SFP module (0.5 km)

1000Base-SX Multi mode SFP module (0.5 km)

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
1000Base-LX Single mode SFP module (10 km]
1000Base-LX Single mode SFP module (10 km]

1000Base-LX Single mode SFP module (10 km]

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
100Base-FX Single-mode SFP module (30km)
100Base-FX Single-mode SFP module (30km)

100Base-FX Single-mode SFP module (30km)

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manažovatelný switch, 8x 1Gbit LAN (4xSFP, 4xRJ45], Xring
Manažovatelný switch, 8x 1Gbit LAN (4xSFP, 4xRJ45], Xring

8 portový (4xSFP + 4xRJ-45) gigabitový průmyslový manažovatelný switch s možností vytvořit Redundantní kruhovou topologii; Hlavní vlastnosti; - Rozsah pracovních teplot -10 ~ 60° C; - 4x Gigabit SFP + 4x Gigabit RJ-45 port; - SFP konektor pro použítí m...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Manažovatelný switch, 16x 100 Mbit LAN, 2x Gbit LAN(RJ45/SFP), Xring
Manažovatelný switch, 16x 100 Mbit LAN, 2x Gbit LAN(RJ45/SFP), Xring

16+2G průmyslový manažovatelný switch s možností vytvořit Redundantní kruhovou topologii; Hlavní vlastnosti; - Rozsah pracovních teplot -10 ~ 60° C; - 2x Gigabit (RJ45/SFP) combo port, 16x Fast Ethernet port; - SFP konektor pro použítí modulu SFP dle p...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
4-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch + 1x 100FX
4-port 10/100Mbps Unmanaged Ethernet switch + 1x 100FX

MainFeatures; Supports full/half duplex flow control; Supports MDI/MDI-X auto crossover; Provides broadcast storm protection; Embedded with a switch controller, supports auto-negotiation; Embedded with a memory buffer, supports store and forward transm...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
4-port 10/100M+2 Fiber unmanaged Ethernet switch, Single-mode
4-port 10/100M+2 Fiber unmanaged Ethernet switch, Single-mode

6-port Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 2-port 100FX single-mode; Main Features; Provides 4 x 10/100 Mbps Ethernet ports with RJ-45 connector; Provides 2 x 100 Mbps single-mode SC type fiber-optic port (EKI-2526S); Supports full/half duplex fl...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

251

položek

13

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

  • Skladem - Ústí,
    500 - Montáž
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.