PoE

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie PoE

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

31

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
Neman. switch, 8x 10/100 Mbps (Poe) +2x 100 FX SFP, w/8x portů PoE, DC12/24V booster
Neman. switch, 8x 10/100 Mbps (Poe) +2x 100 FX SFP, w/8x portů PoE, DC12/24V booster

Nemanažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 8x 10/100 TX PoE port a 2x 100FX SFP (single-mode, multi-mode, BIDI, WDM) uplink port. Navržen do mobilních zařízení pro systém komplexních sítí. Uplatnění - autobusy, lodě, vlaky. Možnost uchycení na DIN l...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Neman. switch, 8x 10/100 Mbps (Poe) +2x 1000 TX uplink, w/8x portů PoE, DC12/24V booster
Neman. switch, 8x 10/100 Mbps (Poe) +2x 1000 TX uplink, w/8x portů PoE, DC12/24V booster

Nemanažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 8x 10/100 TX PoE port a 2x 10/100/1000 TX uplink port. Navržen do mobilních zařízení pro systém komplexních sítí. Uplatnění - autobusy, lodě, vlaky. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 TX P...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Neman. switch, 4x 10/100 Mbps (Poe) +2x 10/100/1000 TX uplink, w/4x portů PoE, DC12/24V booster
Neman. switch, 4x 10/100 Mbps (Poe) +2x 10/100/1000 TX uplink, w/4x portů PoE, DC12/24V booster

Nemanažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 4x 10/100 TX PoE port a 2x 10/100/1000 TX uplink. Navržen do mobilních zařízení pro systém komplexních sítí. Uplatnění - autobusy, lodě, vlaky. Možnost uchycení na DIN; Vlastnosti; 4x 10/100 TX PoE port a 2...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Neman. switch, 8x 10/100 Mbps (Poe) +2x 10/100/1000 TX uplink, w/8x portů PoE, 48V DC, QoS, VoIP
Neman. switch, 8x 10/100 Mbps (Poe) +2x 10/100/1000 TX uplink, w/8x portů PoE, 48V DC, QoS, VoIP

Nemanažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 8x 10/100 TX PoE port a 2x 10/100/1000 TX uplink. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 8x 10/100 TX PoE port a 2x 10/100/1000 TX uplink; 15,4W napájení na každý PoE port; Dva gigabitové ethernetové po...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Neman. switch, 4x 10/100 Mbps (Poe), 1x 10/100 TX uplink, w/4x portů PoE
Neman. switch, 4x 10/100 Mbps (Poe), 1x 10/100 TX uplink, w/4x portů PoE

Nemanažovatelný PoE switch s 4x metalický 10/100/BaseTX port a 1x metalický 100 TX uplink portem. Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 TX PoE port a 1x 100 TX uplink port; 15,4W napájení na kaž...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Neman. switch, 4x 10/100 Mbps (Poe), 1x SC/multi-mode, 2 km, w/4x portů PoE, DIN
Neman. switch, 4x 10/100 Mbps (Poe), 1x SC/multi-mode, 2 km, w/4x portů PoE, DIN

Nemanažovatelný PoE switch s 4x metalický 10/100/Base TX port a 1x 100 fibre port (SC, 2km, multi-mode). Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 TX PoE port a 1x Fibre 100 (SC, 2km, multi-mode); 1...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Neman. switch, 4x 10/100 Mbps (Poe), 1x SC/multi-mode, 2 km, w/4x portů PoE, DIN, -40-70°C
Neman. switch, 4x 10/100 Mbps (Poe), 1x SC/multi-mode, 2 km, w/4x portů PoE, DIN, -40-70°C

Nemanažovatelný PoE switch s 4x metalický 10/100/Base TX port a 1x 100 fibre port (SC, 2km, multi-mode). Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 TX PoE port a 1x Fibre 100 (SC, 2km, multi-mode); 1...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Neman. switch, 4x 10/100 Mbps (Poe), 1x SC/single-mode, 30km, w/4x portů PoE, DIN
Neman. switch, 4x 10/100 Mbps (Poe), 1x SC/single-mode, 30km, w/4x portů PoE, DIN

Nemanažovatelný PoE switch s 4x metalický 10/100/Base TX port a 1x 100 fibre port (SC, 30km, single-mode). Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 TX PoE port a 1x Fibre 100 (SC, 30km, single-mode...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Neman. switch, 4x 10/100 Mbps (Poe), 1x SC/single-mode, 30km, w/4x portů PoE, DIN, -40 - 70°C
Neman. switch, 4x 10/100 Mbps (Poe), 1x SC/single-mode, 30km, w/4x portů PoE, DIN, -40 - 70°C

Nemanažovatelný PoE switch s 4x metalický 10/100/Base TX port a 1x 100 fibre port (SC, 30km, single-mode). Switch je vhodný do průmyslových podmínek. Možnost uchycení na DIN lištu. Vlastnosti; 4x 10/100 TX PoE port a 1x Fibre 100 (SC, 30km, single-mode...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Průmyslový injector 2x PoE port, napájení před datový pár
Průmyslový injector 2x PoE port, napájení před datový pár

Průmyslový PoE injector Alternative-A Data pair power feeding; Vlastnosti; Data pair power feeding; 2x Gbit ethernet na Gbit PoE; IEEE 802.3af a 802.3at kompatibilní; PoE 30W/ port, 60W celkem @ 75°C; Plug and play bez instalace; Napájení 46V až 57V DC...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Průmyslový injector 2x PoE port, napájení přes náhradní pár
Průmyslový injector 2x PoE port, napájení přes náhradní pár

Průmyslový PoE injector Alternative-B Spare pair power feeding; Vlastnosti; Spare pair power feeding; 2x Gbit ethernet na Gbit PoE; IEEE 802.3af a 802.3at kompatibilní; PoE 30W/ port, 60W celkem @ 75°C; Plug and play bez instalace; Napájení 46V až 57V ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

31

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

  • Skladem - Ústí,
    500 - Montáž
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.