Neman. switch, 8x 10/100 Mbps (PoE) + 2x 1000 FX SFP, w/8x portů PoE, DC12/24V booster

 
 
 
 
 
 
 
Neman. switch, 8x 10/100 Mbps (PoE) + 2x 1000 FX SFP, w/8x portů PoE, DC12/24V booster
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

KORENIX 

KódJetNet 3810Gf
Part No.
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
není skladem 

Ústí

není skladem 

Montáž

 
Záruka60 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nemanažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 8x 10/100 TX PoE port a 2x Gbit FX SFP (single-mode, multi-mode, BIDI, WDM) uplink port. Navržen do mobilních zařízení pro systém komplexních sítí. Uplatnění - autobusy, lodě, vlaky. Možnost uchycení na DIN...
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:


Nemanažovatelný průmyslový PoE switch. Nabízí 8x 10/100 TX PoE port a 2x Gbit FX SFP (single-mode, multi-mode, BIDI, WDM) uplink port. Navržen do mobilních zařízení pro systém komplexních sítí. Uplatnění - autobusy, lodě, vlaky. Možnost uchycení na DIN lištu.

Vlastnosti
  • 4x 10/100 TX PoE port a 2x Gbit FX SFP
  • Možnost použití SFP pro single-mode, multi-mode, BIDI, WDM
  • 15,4W napájení na každý PoE port
  • Podpora QoS, VoIP stream
  • Relé pro aktivní upozornění výpadku portů
  • Napájení 12V-24V vstup, 4 portů PoE @48V
  • operační teplota -25°C - 60°C


     

    Obchodníci

     
     
     

    Produkt manažer:

    Ing. Jakub Samek, +420 737 973 299, samek@fccps.cz


     
     
     
     
     
     

    Stránky o produktu:

    http://www.korenix.com/upload/doc/DS_JetNet3810Gf_V1.0.pdf


  • Název Hodnota
    Napájení:  24V
    POE:  8
    Porty 100 Mb:  8
    Porty 1000 Mb:  2
    Rozsah teplot:  rozšířený
    SFP:  2
    Typ:  Nemanažovatelný

    Produkt manažer:

    Ing. Jakub Samek, +420 737 973 299, samek@fccps.cz


     
     
     
     
     
     
     
     

    Diskuse (0)

     
     
     
     
     
     
     
     

    Diskuse

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    Poslat info

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    Košík
    0 položek
     
    0
     
     

     

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    Přihlášení
     
      Registrace   Nové heslo
     
     
     

     

     
     
     
     

    K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.