Komunikace

 

Komunikace: Nabízíme několik typů převodníků sériových rozhraní na optiku. Kromě optické páteřní linky s metalickými odbočkami je možné z nich postavit například i redundantní kruhovou síť pro systémy se zvýšenou bezpečností proti selhání. Pokud není možné položit optický kabel a je nutné zůstat u klasického krouceného páru, lze pro rozumné komunikační rychlosti do vzdálenosti cca 2 km použít modemy pro místní linky (například MD-12 a LD-01 z nabídky Westermo). Pro větší vzdálenosti je nutné použít modemy s modulací podobnou, jako se používá v běžných modemech pro veřejnou telefonní síť. V nabídce Westermo jsou modemy, které umí komunikovat na vzdálenost do 24 km rychlostí do 19,2 kbit/s. Na odlišném principu pracují SHDSL modemy, které umí rozšířit síť Ethernet až na vzdálenost 10km při komunikační rychlosti 182kbit/s-2.4Mbit/s po dvoulince. AnyBus komunikátory konvertují obecnou průmyslovou sběrnici na sériové rozhraní RS-232/422/485. AnyBus-X Gatewaye převádí obecné průmyslové sběrnice (až 170 kombinací).

 
 
 
 
 
 

další podkategorie Komunikace

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

180

položek

9

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
Anybus Communicator CAN PROFINET IO
Anybus Communicator CAN PROFINET IO

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Dial-up,L/L, RS-232/485, 33.6 kbit/s, DIN-model, napájení DV
Dial-up,L/L, RS-232/485, 33.6 kbit/s, DIN-model, napájení DV

Modem pro veřejnou telefonní síť (PSTN - Public Switched Telphone Network) a pronajaté linky (Leased Line) v provedení na DIN lištu pro průmyslové použití. Dial-Up, 2/4-drát Leased Line; PSTN : Bell103, Bell212, V.21, V.22, V.22Bis, V.23C, V.32, V.32Bi...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Převodník Ethernet na Single mode optické vlákno
Převodník Ethernet na Single mode optické vlákno

Převodník Ethernet na Single mode optické vlákno; Hlavní vlastnosti: 1x 10/100 Mbps Ethernet port (RJ45 konektor]; 1x 100 Mbps Multi-mode/Single-mode SC konektor; Podpora funkcí: Link Fault Pass-through (LFP); Podpora full/half duplex flow control; Pod...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Anybus Communicator CAN Modbus-RTU
Anybus Communicator CAN Modbus-RTU

    
       
 
 
 
 
 
Průmyslová gateway - LTE-E + Wi-fi 802.11n 2.4G , 4x Gb TX + 2xGb SFP switch
Průmyslová gateway - LTE-E + Wi-fi 802.11n 2.4G , 4x Gb TX + 2xGb SFP switch

Průmyslová gateway/ router LTE + switch s více ethernetovými porty v jednom. Zařízení s vysokým rozsahem pracovních teplot je určeno do náročných aplikací s vysokou rendundancí. Disponuje metalickými i optickými porty pro gigabitový přenos dat. Funkcí ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Průmyslový media convertor 2x Ethernet - Optika, SC, Multi-mode/2KM
Průmyslový media convertor 2x Ethernet - Optika, SC, Multi-mode/2KM

Průmyslový převodník Ethernet - Optika, 2x RJ-45 na Multi-mode vlákno 2km / SC, V2; Vlastnosti; 2x 10/100 TX port na 1x 100 FX port; Multi-mode 2 km, SC; Alarm chyb - porty, napájeni; Podpora forward modů (store, forward,..); Hliníkové šasi s krytím IP...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Průmyslový media convertor 2x Ethernet - Optika, SC, Multi-mode/2KM , -40°-70°C
Průmyslový media convertor 2x Ethernet - Optika, SC, Multi-mode/2KM , -40°-70°C

Průmyslový převodník Ethernet - Optika, 2x RJ-45 na Multi-mode vlákno 2km / SC, V2; Vlastnosti; 2x 10/100 TX port na 1x 100 FX port; Multi-mode 2 km, SC; Alarm chyb - porty, napájeni; Podpora forward modů (store, forward,..); Hliníkové šasi s krytím IP...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
3G router Maestro E205 3G, 1x LAN, 1x WAN(LAN), GPS, WiFi
3G router Maestro E205 3G, 1x LAN, 1x WAN(LAN), GPS, WiFi

3G router Maestro E205 3G, 1x LAN, 1x WAN(LAN), GPS, WiFi; Hlavní vlastnosti: GSM/GPRS/EDGE/HSDPA (dual band); rychlost: downlink až 3.6 Mbps / uplink až 384 kbps; 1x LAN, 1x WAN (lze přepnout do režimu LAN); WiFi: IEEE 802.11b/g/n, 150Mbps , klient, A...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Komunikační karta PCI, 4x RS-232, přepěť. ochr.
Komunikační karta PCI, 4x RS-232, přepěť. ochr.

Komunikační karta PCI, 4x RS-232, přepěťová ochrana na vstupu; Hlavní vlastnosti: Sběrnice PCI bus 2.2 s podporou 3.3 V a 5 V; Podporovaná rychlost komunikace až 921.6 kbps; 4x RS-232; Použitý UART: XR17V354 UART a 256-byte FIFO; I/O adresa automaticky...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Anybus Wireless Bolt - Ethernet (StarterKit)
Anybus Wireless Bolt - Ethernet (StarterKit)

Anybus Wireless Bolt enables you to connect industrial machines and devices to a wireless network. It is attached onto a cabinet or a machine to enable wireless access over Bluetooth®, Bluetooth Low Energy® or WLAN (WiFi). On the wired side, the Anybus...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Seriový server 1x RS-232/485/422 na WI-FI, IEEE 802.11n, 2.4G, max 5 ser. spojení, 9 až 48VDC, -10~70°C ,
Seriový server 1x RS-232/485/422 na WI-FI, IEEE 802.11n, 2.4G, max 5 ser. spojení, 9 až 48VDC, -10~70°C ,

Wi-fi server seriového rozhraní - 1x RS-232/485/422 na WI-FI. Možnost 2x LAN (RJ-45). Podpora 802.11 b/g/n, technologie 2T2R MIMO s rychlostí až 300Mbps. Podpora Windows 10/8/7/Vista/XP/2008/2003/2000; Vlastnosti; 1-port RS-232/422/485 na Wi-FI síť; IE...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Compex WLE600VX MiniPCI-e Wifi, 802.11a/b/g/n/ac, 2,4 a 5Ghz, 2xU.FL
Compex WLE600VX MiniPCI-e Wifi, 802.11a/b/g/n/ac, 2,4 a 5Ghz, 2xU.FL

full size MiniPCI-e, v konektoru využívá=vyžaduje PCI-e lane; 802.11a/b/g/n/ac, 2T2R MIMO, dual-band, 125+125 mW (2.4 GHz) resp. 100+100 mW (5 GHz); Qualcomm/Atheros QCA9882, karta odvozena od referečního designu XB140; "Výrobce:" Compex;

    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
Anybus-IC EtherNet/IP
Anybus-IC EtherNet/IP

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Ext. komunikační gateway 4x RS-232/485/422 na ETHERNET, -40 ~ 70°C
Ext. komunikační gateway 4x RS-232/485/422 na ETHERNET, -40 ~ 70°C

MainFeatures; Supports 2 x 10/100Base-T redundant Ethernet networking; Provides COM port redirection (Virtual COMport), TCP and UDP modes; Supports baud rate up to 921 kbps; Allows a max of 5 hosts to access one serial port; Supports an advanced securi...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Ext. komunikační gateway 4x RS-232/485/422 na ETHERNET, -40 ~ 70°C, izolace
Ext. komunikační gateway 4x RS-232/485/422 na ETHERNET, -40 ~ 70°C, izolace

MainFeatures; Supports 2 x 10/100Base-T redundant Ethernet networking; Provides COM port redirection (Virtual COMport), TCP and UDP modes; Supports baud rate up to 921 kbps; Allows a max of 5 hosts to access one serial port; Supports an advanced securi...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Gbit Industrial Media Converter, LC SFP slot
Gbit Industrial Media Converter, LC SFP slot

Gigabitový media konvertor; Specifikace: Ethernet TX 1 x RJ-45, 10 Mbit/s, 100 Mbit/s nebo 1 Gbit/s; Ethernet FX SFP (LC konektor), 100 Mbit/s nebo 1 Gbit/s; Flexibilní výběr SFP transceiverů - výběr; Gbit nebo FE auto-negotiation a detekce polarity; T...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Prumyslovy switch gigabitovy - 5 portu TX
Prumyslovy switch gigabitovy - 5 portu TX

Průmyslový switch gigabitový; Specifikace: Ethernet TX 5 x RJ-45, 10 Mbit/s, 100 Mbit/s nebo 1 Gbit/s; Gbit nebo FE auto-negotiation a detekce polarity; Transparentní pro všechny Ethernetové protokoly; Vlastnosti: Duální 10 – 57 VDC napájení; Totální g...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Prumyslovy switch Gbit - 4xTX 1xFX
Prumyslovy switch Gbit - 4xTX 1xFX

Gigabitovy prumyslovy switch; Specifikace: Ethernet TX 4 x RJ-45, 10 Mbit/s, 100 Mbit/s nebo 1 Gbit/s; Ethernet FX SFP (LC konektor), 100 Mbit/s nebo 1 Gbit/s; Flexibilní výběr SFP transceiverů - výběr; Gbit nebo FE auto-negotiation a detekce polarity;...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
WeOS - SHDSL Ethernet Extender - Layer 2, 30.6Mbit/s, redundant ring, RS-232, I/O
WeOS - SHDSL Ethernet Extender - Layer 2, 30.6Mbit/s, redundant ring, RS-232, I/O

DDW-242 - SHDSL extender z řady Wolverine (spoje bod-bod, multidrop a redundant ring); Hlavní funkce; pro spoje BOD-BOD, MULTIDROP a REDUNDANT RING; redundant ring (FRNT obnova topologie do 1s, RSTP obnova do 10s); Plug and play; přenosová rychlost až ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
WeOS - SHDSL Ethernet Extender - Layer 2, 30.6Mbit/s, redundant ring, RS-485, I/O
WeOS - SHDSL Ethernet Extender - Layer 2, 30.6Mbit/s, redundant ring, RS-485, I/O

DDW-242 - SHDSL extender z řady Wolverine (spoje bod-bod, multidrop a redundant ring); Hlavní funkce; pro spoje BOD-BOD, MULTIDROP a REDUNDANT RING; redundant ring (FRNT obnova topologie do 1s, RSTP obnova do 10s); Plug and play; přenosová rychlost až ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

180

položek

9

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

  • Skladem - Ústí,
    500 - Montáž
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.