Komunikace

 

Komunikace: Nabízíme několik typů převodníků sériových rozhraní na optiku. Kromě optické páteřní linky s metalickými odbočkami je možné z nich postavit například i redundantní kruhovou síť pro systémy se zvýšenou bezpečností proti selhání. Pokud není možné položit optický kabel a je nutné zůstat u klasického krouceného páru, lze pro rozumné komunikační rychlosti do vzdálenosti cca 2 km použít modemy pro místní linky (například MD-12 a LD-01 z nabídky Westermo). Pro větší vzdálenosti je nutné použít modemy s modulací podobnou, jako se používá v běžných modemech pro veřejnou telefonní síť. V nabídce Westermo jsou modemy, které umí komunikovat na vzdálenost do 24 km rychlostí do 19,2 kbit/s. Na odlišném principu pracují SHDSL modemy, které umí rozšířit síť Ethernet až na vzdálenost 10km při komunikační rychlosti 182kbit/s-2.4Mbit/s po dvoulince. AnyBus komunikátory konvertují obecnou průmyslovou sběrnici na sériové rozhraní RS-232/422/485. AnyBus-X Gatewaye převádí obecné průmyslové sběrnice (až 170 kombinací).

 
 
 
 
 
 

další podkategorie Komunikace

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

179

položek

9

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
2.4GHz 11b/g/n Wireless Venkovní AP, interní 8dBi anténa, IP55, PoE
2.4GHz 11b/g/n Wireless Venkovní AP, interní 8dBi anténa, IP55, PoE

Venkovní bezdrátový AP, vysoce výkonný IEEE 802.11b/g/n; Vlastnosti; 3x vyšší propustnost než 802.11n řešení, až 150Mbs; Pokrytí sítě až do 5km; Pokročili bezpečnostní systém WEP, WPA, WPA2 a MAC; Napájení přes ethernet PoE 12VDC; Plastová schránka s k...

    

 Výprodej 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
Gigabitový media konvertor Ethernet / Optika - SFP modul
Gigabitový media konvertor Ethernet / Optika - SFP modul

Průmyslový gigabitový media konvertor ethernet - optika (SFP modul); Vlastnosti; Konvertor 10/100/1000 TX na Gbit FX SFP; 1 x 10/100/1000 Base-TX s Auto MDI/ MDI-X funkce, Auto-Negotiation; 1 x SFP socket s funkcí hot-swappable, podpora Gigabit Etherne...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Převodník 2x Ethernet na 2x Single-mode optické vlákno 30km / SC
Převodník 2x Ethernet na 2x Single-mode optické vlákno 30km / SC

Převodník 2x Ethernet na 2x Single-mode optické vlákno 30km / SC; Vlastnosti; Dvoukanálové media konvertory v jednom zařízení; 2x 10/100 TX port na 2x 100 FX port; Dva mody forwardu dat - přepínací a přímý konvertor kanálu; Single-mode 30 km, SC; 3.2Gb...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Převodník Ethernet na Single-mode optické vlákno 30km / SC, V2
Převodník Ethernet na Single-mode optické vlákno 30km / SC, V2

Převodník Ethernet na Single-mode optické vlákno 30km / SC, V2; Vlastnosti; 1x 10/100 TX port na 1x 100 FX port; Single-mode 30 km, SC; Alarm chyb - porty, napájeni; Podpora několika forward modů (store, forward,..); Redudantní napájení 10-60V DC, ochr...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Převodník Ethernet na Single-mode optické vlákno 30km / SC, -40°-75°C, v2
Převodník Ethernet na Single-mode optické vlákno 30km / SC, -40°-75°C, v2

Převodník Ethernet na Single-mode optické vlákno 30km / SC, V2; Vlastnosti; 1x 10/100 TX port na 1x 100 FX port; Single-mode 30 km, SC; Alarm chyb - porty, napájeni; Podpora několika forward modů (store, forward,..); Redudantní napájení 10-60V DC, ochr...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Průmyslový media convertor 2x Ethernet - Optika, SC, Single-mode/30KM
Průmyslový media convertor 2x Ethernet - Optika, SC, Single-mode/30KM

Průmyslový převodník Ethernet - Optika, 2x RJ-45 na Single-mode vlákno 30km / SC, V2; Vlastnosti; 2x 10/100 TX port na 1x 100 FX port; Single-mode 30 km, SC; Alarm chyb - porty, napájeni; Podpora forward modů (store, forward,..); Hliníkové šasi s krytí...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Průmyslový media convertor 2x Ethernet - Optika, SC, Single-mode/30KM , -40°-70°C
Průmyslový media convertor 2x Ethernet - Optika, SC, Single-mode/30KM , -40°-70°C

Průmyslový převodník Ethernet - Optika, 2x RJ-45 na Single-mode vlákno 30km / SC, V2; Vlastnosti; 2x 10/100 TX port na 1x 100 FX port; Single-mode 30 km, SC; Alarm chyb - porty, napájeni; Podpora forward modů (store, forward,..); Hliníkové šasi s krytí...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Anybus-IC PROFINET IO
Anybus-IC PROFINET IO

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Převodník 2x Ethernet na 2x Multi-mode optické vlákno 2km / SC
Převodník 2x Ethernet na 2x Multi-mode optické vlákno 2km / SC

Převodník 2x Ethernet na 2x Multi-mode optické vlákno 2 km / SC; Vlastnosti; Dvoukanálové media konvertory v jednom zařízení; 2x 10/100 TX port na 2x 100 FX port; Dva mody forwardu dat - přepínací a přímý konvertor kanálu; Multi-mode 2 km, SC; 3.2Gbps ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Převodník Ethernet na Multi-mode optické vlákno 2km / SC, -40°-75°C, v2
Převodník Ethernet na Multi-mode optické vlákno 2km / SC, -40°-75°C, v2

Převodník Ethernet na Multi-mode optické vlákno 2km / SC, V2; Vlastnosti; 1x 10/100 TX port na 1x 100 FX port; Multi-mode 2 km, SC; Alarm chyb - porty, napájeni; Podpora několika forward modů (store, forward,..); Redudantní napájení 10-60V DC, ochrana ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Převodník Ethernet na Multi-mode optické vlákno 2km / SC, V2
Převodník Ethernet na Multi-mode optické vlákno 2km / SC, V2

Převodník Ethernet na Multi-mode optické vlákno 30km / SC, V2; Vlastnosti; 1x 10/100 TX port na 1x 100 FX port; Multi-mode 2 km, SC; Alarm chyb - porty, napájeni; Podpora několika forward modů (store, forward,..); Redudantní napájení 10-60V DC, ochrana...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Ext.převodník 2x RS-232/422/485 GPRS IP Gateway
Ext.převodník 2x RS-232/422/485 GPRS IP Gateway

Universal quad-band GSM/GPRS 850/900/1800/1900 MHz; Dual SIM for telecom redundancy; Support SDHC SD Card for Data Buffering; Connect Ethernet and Serial Devices over VPN; Various operation modes: COM port redirector, RVCOM, TCP, UDP, SMS tunnel, and p...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Anybus X-gateway PROFIBUS DP-V0 Master CC-Link IE Field Network Slave
Anybus X-gateway PROFIBUS DP-V0 Master CC-Link IE Field Network Slave

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Anybus Communicator EtherNet/IP single packed
Anybus Communicator EtherNet/IP single packed

The single pack includes a CD, a config cable and a sub-network DSUB connector

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Anybus X-gateway EtherNet/IP Slave-CC-Link Slave
Anybus X-gateway EtherNet/IP Slave-CC-Link Slave

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Převodník RS-232/422/485 na Ethernet, TCP/IP, UDP, MODBUS gateway, ATEX
Převodník RS-232/422/485 na Ethernet, TCP/IP, UDP, MODBUS gateway, ATEX

Převodník RS-232/422/485 na Ethernet. Pracuje i v režimu MODBUS gateway, tj. převod mezi Modbus RTU Master / Modbus TCP Slave(server) , nebo opačně Modbus TCP Master (client) / Modbus RTU Slave; - TCP/IP i UDP u propojení bod-bod; - TCP/IP - klient, se...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Configuration/Console cable for WeOS & diagnostic cable for DDW-120, USB 2 m
Configuration/Console cable for WeOS & diagnostic cable for DDW-120, USB 2 m

Diagnostický USB kabel pro DDW-120, DDW-225, DDW-226, DDW-142, Lynx+, RedFox; není součástí balení DDW-120

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Converter 2 x RS-232 na Ethernet, TCP/IP, UDP, galvanicky oddělené, ATEX
Converter 2 x RS-232 na Ethernet, TCP/IP, UDP, galvanicky oddělené, ATEX

Converter 2 x RS-232 na Ethernet, TCP/IP, UDP, galvanicky oddělené, ATEX; - 2 sériové porty; - TCP/IP i UDP u propojení bod-bod; - TCP/IP - klient, server; - provedení na DIN lištu; - rozšířený rozsah provozních teplot (–25 to +70°C); - konfigurace pom...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Komunikační karta PCI, 4x RS-232
Komunikační karta PCI, 4x RS-232

Komunikační karta PCI, 4x RS-232; Hlavní vlastnosti: Sběrnice PCI bus 2.2 s podporou 3.3 V a 5 V; Podporovaná rychlost komunikace až 921.6 kbps; 4x RS-232; Použitý UART: OXuPCI954 UART a 128-byte FIFO; I/O adresa automaticky přidělena PCI Plug & Play; ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Optický modem, multidrop / kruh, 2 x SFP, 12 Mbit/s, Profibus-DP, LC
Optický modem, multidrop / kruh, 2 x SFP, 12 Mbit/s, Profibus-DP, LC

ODW-710-F1 - optický modem pro rozhraní Profibus-DP; ODW-710-F1 slouží pro spojení dvou koncových bodů. ODW-710-F1 pracuje s interfacem Profibus-DP. LED diody na modemu zobrazují funkčnost optické trasy. Modemy ODW-710-F1 lze využít i jako koncových bo...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

179

položek

9

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

  • Skladem - Ústí,
    500 - Montáž
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.