Komunikace

 

Komunikace: Nabízíme několik typů převodníků sériových rozhraní na optiku. Kromě optické páteřní linky s metalickými odbočkami je možné z nich postavit například i redundantní kruhovou síť pro systémy se zvýšenou bezpečností proti selhání. Pokud není možné položit optický kabel a je nutné zůstat u klasického krouceného páru, lze pro rozumné komunikační rychlosti do vzdálenosti cca 2 km použít modemy pro místní linky (například MD-12 a LD-01 z nabídky Westermo). Pro větší vzdálenosti je nutné použít modemy s modulací podobnou, jako se používá v běžných modemech pro veřejnou telefonní síť. V nabídce Westermo jsou modemy, které umí komunikovat na vzdálenost do 24 km rychlostí do 19,2 kbit/s. Na odlišném principu pracují SHDSL modemy, které umí rozšířit síť Ethernet až na vzdálenost 10km při komunikační rychlosti 182kbit/s-2.4Mbit/s po dvoulince. AnyBus komunikátory konvertují obecnou průmyslovou sběrnici na sériové rozhraní RS-232/422/485. AnyBus-X Gatewaye převádí obecné průmyslové sběrnice (až 170 kombinací).

 
 
 
 
 
 

další podkategorie Komunikace

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

181

položek

10

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
Převodník Ethernet na Single-mode optické vlákno 30km / SC, V2
Převodník Ethernet na Single-mode optické vlákno 30km / SC, V2

Převodník Ethernet na Single-mode optické vlákno 30km / SC, V2; Vlastnosti; 1x 10/100 TX port na 1x 100 FX port; Single-mode 30 km, SC; Alarm chyb - porty, napájeni; Podpora několika forward modů (store, forward,..); Redudantní napájení 10-60V DC, ochr...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Převodník Ethernet na Single-mode optické vlákno 30km / SC, -40°-75°C, v2
Převodník Ethernet na Single-mode optické vlákno 30km / SC, -40°-75°C, v2

Převodník Ethernet na Single-mode optické vlákno 30km / SC, V2; Vlastnosti; 1x 10/100 TX port na 1x 100 FX port; Single-mode 30 km, SC; Alarm chyb - porty, napájeni; Podpora několika forward modů (store, forward,..); Redudantní napájení 10-60V DC, ochr...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Průmyslový media convertor 2x Ethernet - Optika, SC, Single-mode/30KM
Průmyslový media convertor 2x Ethernet - Optika, SC, Single-mode/30KM

Průmyslový převodník Ethernet - Optika, 2x RJ-45 na Single-mode vlákno 30km / SC, V2; Vlastnosti; 2x 10/100 TX port na 1x 100 FX port; Single-mode 30 km, SC; Alarm chyb - porty, napájeni; Podpora forward modů (store, forward,..); Hliníkové šasi s krytí...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Průmyslový media convertor 2x Ethernet - Optika, SC, Single-mode/30KM , -40°-70°C
Průmyslový media convertor 2x Ethernet - Optika, SC, Single-mode/30KM , -40°-70°C

Průmyslový převodník Ethernet - Optika, 2x RJ-45 na Single-mode vlákno 30km / SC, V2; Vlastnosti; 2x 10/100 TX port na 1x 100 FX port; Single-mode 30 km, SC; Alarm chyb - porty, napájeni; Podpora forward modů (store, forward,..); Hliníkové šasi s krytí...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Anybus-IC PROFINET IO
Anybus-IC PROFINET IO

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Převodník 2x Ethernet na 2x Multi-mode optické vlákno 2km / SC
Převodník 2x Ethernet na 2x Multi-mode optické vlákno 2km / SC

Převodník 2x Ethernet na 2x Multi-mode optické vlákno 2 km / SC; Vlastnosti; Dvoukanálové media konvertory v jednom zařízení; 2x 10/100 TX port na 2x 100 FX port; Dva mody forwardu dat - přepínací a přímý konvertor kanálu; Multi-mode 2 km, SC; 3.2Gbps ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Převodník Ethernet na Multi-mode optické vlákno 2km / SC, -40°-75°C, v2
Převodník Ethernet na Multi-mode optické vlákno 2km / SC, -40°-75°C, v2

Převodník Ethernet na Multi-mode optické vlákno 2km / SC, V2; Vlastnosti; 1x 10/100 TX port na 1x 100 FX port; Multi-mode 2 km, SC; Alarm chyb - porty, napájeni; Podpora několika forward modů (store, forward,..); Redudantní napájení 10-60V DC, ochrana ...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Převodník Ethernet na Multi-mode optické vlákno 2km / SC, V2
Převodník Ethernet na Multi-mode optické vlákno 2km / SC, V2

Převodník Ethernet na Multi-mode optické vlákno 30km / SC, V2; Vlastnosti; 1x 10/100 TX port na 1x 100 FX port; Multi-mode 2 km, SC; Alarm chyb - porty, napájeni; Podpora několika forward modů (store, forward,..); Redudantní napájení 10-60V DC, ochrana...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Ext.převodník 2x RS-232/422/485 GPRS IP Gateway
Ext.převodník 2x RS-232/422/485 GPRS IP Gateway

Universal quad-band GSM/GPRS 850/900/1800/1900 MHz; Dual SIM for telecom redundancy; Support SDHC SD Card for Data Buffering; Connect Ethernet and Serial Devices over VPN; Various operation modes: COM port redirector, RVCOM, TCP, UDP, SMS tunnel, and p...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Anybus X-gateway PROFIBUS DP-V0 Master CC-Link IE Field Network Slave
Anybus X-gateway PROFIBUS DP-V0 Master CC-Link IE Field Network Slave

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Anybus Communicator EtherNet/IP single packed
Anybus Communicator EtherNet/IP single packed

The single pack includes a CD, a config cable and a sub-network DSUB connector

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Anybus X-gateway EtherNet/IP Slave-CC-Link Slave
Anybus X-gateway EtherNet/IP Slave-CC-Link Slave

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Ext. komunikační gateway 4x RS-232/485/422 na ETHERNET
Ext. komunikační gateway 4x RS-232/485/422 na ETHERNET

MainFeatures; Supports 2 x 10/100Base-T redundant Ethernet networking; Provides COM port redirection (Virtual COMport), TCP and UDP modes; Supports baud rate up to 921 kbps; Allows a max of 5 hosts to access one serial port; Supports an advanced securi...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Převodník USB na RS-422/RS-485, 3KV izolace, -30° - 75°C, V1.0
Převodník USB na RS-422/RS-485, 3KV izolace, -30° - 75°C, V1.0

Převodník USB na RS-422/RS-485 - seriové rozhraní; Specifikace: USB to RS_485 /RS_422 Serial Converter; USB 1.1/1.2/2.0 compatible; 921.6 Kbps High Speed Serial; 12Mbps USB Data Throughput; 120Ohm Line Terminator Build-in; 32 x RS-485 devices connectio...

    
       
 
 
 
 
 
Průmyslový gateway / router, 2x Ethernet, 2x SIM, 3G/UMTS/HSPA+/GSM/GPRS/EDGE
Průmyslový gateway / router, 2x Ethernet, 2x SIM, 3G/UMTS/HSPA+/GSM/GPRS/EDGE

Průmyslový 3G Gateway / Router; Interface; 2x 100/1000Base-T(X) RJ-45; 3G pro mobilní zařízení - machine-to-machine (M2M) komunikace; 2x SIM slot (Dual SIM standby); 2x 24VDC (12~48VDC) input; 1xRelay Output, 1A@24VDC; 3-pin RS-232 Diagnostic console; ...

    
       
 
 
 
 
 
Průmyslový Wifi IP gateway / router, 2x Gbit Ethernet, 2x SIM, 3G/UMTS/HSPA+/GSM/GPRS/EDGE
Průmyslový Wifi IP gateway / router, 2x Gbit Ethernet, 2x SIM, 3G/UMTS/HSPA+/GSM/GPRS/EDGE

Průmyslový WIFI IP 3G Gateway / Router; Interface; 2x 100/1000Base-T(X) RJ-45; LAN/WIFI to 3G; 3G a WIFI/WAN redundance; 3G pro mobilní zařízení - machine-to-machine (M2M) komunikace; 2x SIM slot (Dual SIM standby); 2x 24VDC (12~48VDC) input; 1xRelay O...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
WeOS - SHDSL Ethernet Extender - Layer 3, 15.3Mbit/s, redundant ring, I/O, Ex
WeOS - SHDSL Ethernet Extender - Layer 3, 15.3Mbit/s, redundant ring, I/O, Ex

DDW-225 - SHDSL extender z řady Wolverine (spoje bod-bod, multidrop a redundant ring); DDW-225 slouží pro prodloužení sítě Ethernet pomocí technologie G.SHDSL.bis (IEEE G.991.2 Annex B) na stávajících metalických linkách. Verze s operačním sytémem WeOS...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
WeOS - SHDSL Ethernet Extender - Layer 2, 30.6Mbit/s, redundant ring, RS-232, I/O, EX
WeOS - SHDSL Ethernet Extender - Layer 2, 30.6Mbit/s, redundant ring, RS-232, I/O, EX

DDW-142 - SHDSL extender z řady Wolverine (spoje bod-bod, multidrop a redundant ring); DDW-142 slouží pro prodloužení sítě Ethernet pomocí technologie G.SHDSL.bis (IEEE G.991.2 Annex B) na stávajících metalických linkách. Založeno na operačním sytémemu...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
3G router, GPRS / EDGE / 3G / HSPA, DualSIM, 1xRS-232, 2xTX Eth, 10-60VDC
3G router, GPRS / EDGE / 3G / HSPA, DualSIM, 1xRS-232, 2xTX Eth, 10-60VDC

3G router MRD-355 pro vzdálenou správu; MRD-355 je robustní 3G router sloužící ke vzdálené správě propojování vzdálených sítí skrze sítě mobilních operátorů. Zařízení má zabudovaný 2portový switch a 1 sériový port pro připojení starších zařízení pracuj...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
4G router, GPRS / EDGE / 3G / HSPA /4G LTE, DualSIM, 1xRS-232, 2xTX Eth, 10-60VDC
4G router, GPRS / EDGE / 3G / HSPA /4G LTE, DualSIM, 1xRS-232, 2xTX Eth, 10-60VDC

4G router MRD-455 pro vzdálenou správu; MRD-455 je robustní 4G router sloužící ke vzdálené správě propojování vzdálených sítí skrze sítě mobilních operátorů. Zařízení má zabudovaný 2portový switch a 1 sériový port pro připojení starších zařízení pracuj...

    
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

181

položek

10

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

  • Skladem - Ústí,
    500 - Montáž
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.