100Base-FX Multimode SFP module

 
 
 
 
 
 
 
100Base-FX Multimode SFP module
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

ADVANTECH 

KódSFP-FXM/LC-AE
Part No.SFP-FXM/LC-AE
Dostupnost
 
Dostupnost na pobočkách
skladem 

Ústí

není skladem 

Montáž

 
Záruka24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100Base-FX Multimode SFP module
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

100Base-FX Multimode SFP module


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Ing. Tomáš Friml, +420 472 774 173, +420 603 264 183, friml@fccps.cz


 
 
 
 
 
 

Stránky výrobce:

www.advantech.com


Stránky o produktu:

http://downloadt.advantech.com/ProductFile/PIS/SFP%20MODULE/Product%20-%20Datasheet/SFP%20


Název Hodnota
SFP druh:  Multi-mode

Produkt manažer:

Ing. Tomáš Friml, +420 472 774 173, +420 603 264 183, friml@fccps.cz


 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 
 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.fccps.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.